Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

Procitah ovo!!!!

 

Kakvo SRANJEEEEEEE! :uhoh:

 

Hm, izgleda da je rodjak bio brzi. Nedjo je svake godine sve stariji (tu negdje za godinu), a mi mu i dalje cestitamo. Sta ces kad smo pozitivci. Starce da se u narednoj godini malo smiris i muvas ribe ciji momci nisu bilderi, policajci, izbacivaci, lugari, patuljci, misevi, pacovi....

:ph34r:

 

:uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je ona.

Bahhhh i policija koju moras podmicivati zbog prolaska kroz crveno!!!!

:) Sta si im dao, priznaj?

 

I ne kaze se "A to je ona", nego "drago mi je sto smo se upoznali". Kako da te ikada povedem u BG ako ces se tako nekulturno ponasati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitala sam ti ja rodjendan,sms-om, malo posle ponoci, i iskreno se nadam da me niko nije preduhitrio. A, ti meni nisi, u opste! Za to sledi STRASNA osveta! :mad: !!!

Ma, videces, vec!!!!

Iskreno, bila si treca koja mi je cestitala :cool: Dve stanovite devojke su te preduhitrile, ali su bile malo lude, pa to uradile oko 23:45, stoga se mozda to i ne racuna :meshuggah:

 

13 Novembar... gde li sam bio tad...hm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kak'a devojka sa linka?

Pritisni reply na Borin post, pa pogledaj koji je link stavio (slika se ne vidi, ali se vidi link). Onda kopiraj link u drugi browser, i samo menjaj zadnji deo, tj. 01.jpg u 02.jpg, itd. Ili nemoj :cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pritisni reply na Borin post, pa pogledaj koji je link stavio (slika se ne vidi, ali se vidi link). Onda kopiraj link u drugi browser, i samo menjaj zadnji deo, tj. 01.jpg u 02.jpg, itd. Ili nemoj :cool:

Ajme, kakve golotinje!!!!!

Dok su to gole devojke, ne brinem se ja za vas!!!

Kada pominjem slike, Laki, imas u mom profilu link za Myspace. Idi u moju galeriju. Postavila sam neke fotke sa provoda iz Underworlda. Mnooooogo sam ti slatka!!!!

Da imas, da me gledas, u ovim dugim nocima! :red:

 

PS. Nije u pitanju golotinja!

Edited by MORBIDANGELA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojom sestoricim?????

Budanajl prisluskuje razgovor

Sve me vise zbunjujete!

:)

 

Budanajl je Slowdiver.

 

A sestorica, to su 6 Borinih toplih drugova valjda, on jedini to zna :cool:

 

Ma, odoh gledati The Pink Panther Strikes Back, razgovori u koje se Boro ukljuci osudjeni su na propast u startu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...