Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da to nije jedini hit, a jeste prejak (aranzman T. Huljic). Tu je i hit Shvabo spalio hrenovku (text Leontina/Z. Joksimovic) ili Deda Mraz pogino' u ratu ......

svi ti nabrojani hitovi su lazni,samo je jedan onaj pravi i neponovljiv "IZ KOJE VODE MOZE BITI SIRA CUPAVOG"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gnusni snjesko offira u Glamocanima! Kao totalni underground! A ni ja ne stojim puno bolje, ne zvao se ja Lorimer! A i ne zovem se tako (for re)!

Gnusni snjesko se pojavio na TV neki dan, iako smo ga dosada samo ignorisali, sad sam primoran da ga izbacim iz benda tj iz "2 dulima groblja"!!!

 

Cak-Cak

Share this post


Link to post
Share on other sites

u underground zajednici siri se prica da bjecki djecki 13. septembra 2013. sviraju u sipovu kod curana!!!!headlineri su na promociji sipovacke rakije!!!!ovo saznajem od izvora nikad blizim bendu!!!!!i ja imam udjela u organizaciji,posto sam blizak sa cumbom i paketom kultnim licnostima iz sipova!! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

2013.!!!!!!!! jebem vas u najavu koncerta,to je isto k'o da ste rekli koncert je sutra!vec danas cu poceti da se spremam za taj koncert i ako bude koncerata u daljoj buducnosti(2020.,2036. ili tako nesto) najavite to na jebeno vrijeme!!!!!

jebem ti boga,narod i gradski prevoz!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

damn you singin' midget!!!cumbo i paket su nikad zivlji i!!!amateri ne znate za svirku karata vise nema u prodaji!!!trebalo je naruciti preko sajta www.ajasipovaajarakije.com jos 1995. prije dejtona kad je uspostavljena veza sa sipovom.ko nije tad kupio...karte koje nisu tada prodane odmah su spaljene(polivene sipovackom rakjom).paket i cumbo cekaju odabrane... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...