Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nakon onolike patnje (da ne spominjem gnjile feferone) sajt je napokon obnovljen biggreens.gif

*PONOSAN CLAN KRV PRODUKCIJE*

 

IMAM JEDNU REKLAMACIJU!!! zasto ali zasto i dalje na KP sajtu stoji LINK (doduse ne radeci) najljuceg konkurenta BjDj...

jesmo mi zato krvarili (nakon improvizovanog rucka) no.gif

Edited by jigsaw

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image

 

You wake up at Seatac, SFO, LAX. You wake up at O'Hare, Dallas-Fort Worth, BWI. Pacific, mountain, central. Lose an hour, gain an hour. This is your life, and it's ending one minute at a time. You wake up at Air Harbor International. If you wake up at a different time, in a different place, could you wake up as a different person?

 

 

Hey, you created me. I didn't create some loser alter-ego to make myself feel better. Take some responsibility!

 

Edited by soul reaper

Share this post


Link to post
Share on other sites

"This is Bob. Bob has bitch tits."

 

 

"Eight months ago, Bob's testicles were removed. Then hormone therapy. He developed bitch tits because his testosterone was too high and his body upped the estrogen."

postoji tema o Meatloaf-u na rock i hard rock forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je.

 

BjDj pokazuju rapidan skok kvaliteta u svom radu, neocekivan, ali ipak se ostvario. Medjutim, neke kvltove koji se nalaze na KRV etiketi nije tako lako prestici.

Ja sam za Tetxus Maximus-a, kao i za Entimona... Mnogo istine moze da se na tom web-u pronadje.

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, na brzinu da pohvalim Soul Reaperove kulinarske sposobnosti, extra momak pravi kajganu, ali ipak ima jos da radi da stigne Carcass-a koji u ovom trenutku razigrava neku piletinu u mom dvoristu, sve sa krompirom, lukom i svom propratnom opremom... Inace, imamo probu trenutno, sto se vidi iz prilozenog.

 

RUM!!!

 

 

Ovaj... sad je ipak PEPSI TIME!!!!!!

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, na brzinu da pohvalim Soul Reaperove kulinarske sposobnosti, extra momak pravi kajganu, ali ipak ima jos da radi da stigne Carcass-a koji u ovom trenutku razigrava neku piletinu u mom dvoristu, sve sa krompirom, lukom i svom propratnom opremom... Inace, imamo probu trenutno, sto se vidi iz prilozenog.

 

RUM!!!

 

 

Ovaj... sad je ipak PEPSI TIME!!!!!!

 

icon_rockdevil.gif

hvala deda!

kud nisam ranije dosao na forum,mogao sam da stignem na piletinu! icon_smile.gif

Edited by soul reaper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...