Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Eto, izmontirali smo snimke od juce. Intervju je sasvim ok. Pogledajte.Ja sam snimala, a moj kolega Kosta razgovarao.

Odgledao malopre tu 5-ominutnu reportazu/intervju.

OK je,samo mi je (meni licno) bezveze to sto je ton iskljucen,pa se samo cuje prevod pitanja i odgovora na ta pitanja.

Inace,za one koje nisu gledali ovi iz Hammerfall-a su izjavili da su u ponedeljak stigli,u utorak imaju foto sešn,u sredu snimaju spot i u cetvrtak beze kuci icon_smile.gif

 

 

@Branko:krene snimak tog intervjua (uvod) i prvo sto se vidi u kadru si ti i ovi likovi iz Hammerfall-a laugh.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

@the charmed one: Prenesi Kosti da se Hammerfall izgovara sa 'e',a ne sa 'a' laugh.gificon_wink.gif

(iako je Kosta sasvim dobro izgovorio/akcentovao ono na kraju 'So far so good')

Share this post


Link to post
Share on other sites

@must be between

care, da si ti meni ziv i zdrav.

1. mislim da sebi mnogo dajes za pravo tako nepismen da se tu raspisujes o temama za koje, ocigledno nisi mnogo kompetentan.

2. koncepcija svakog ponedeljka u voodoo-u je upravo onakva kakvu si i isam doziveo, i uopste ne vidim razlog zasto bi se ista menjala zbog tamo nekog hammerfall-a. da li bi ti da si dj u toj, recimo dangubi koju si pomenuo (pritom kad smo vec kod iste, ja stvarno ne znam ko je ovde zgubidan kad izlazi na takva lame mesta koja se jos i tako zovu) i imas tamo svoj heavy metal night promenio koncepciju zato sto je neko tamo i to vece doveo npr. korn? da li bi se uvlacio u dupe i pustao malo vise prilagodjen izbor pesama ili bi nastavio sa svojom koncepcijom,a? razmisli malo o tome...

3. ocigledno si vrlo upucen u muziku pa si ono sto si imao prilike da cujes u ponedeljak nazvao nu metal-om. od svega sto je pusteno, jedino godsmack je bio nu metal, a i to je pusteno na zahtev jedne devojke. ako je meshuggah new metal onda svi lepo treba da odemo da se ubijemo. ponedeljak je zamisljen kao night gde se pusta sve ono sto inace ne mozes da cujes u kst-u ili toj dangubi ili gde god vec. iron maiden, hammerfall ili blind guardian ces cuti na svakom metal night-u bilo gde u gradu. meshuggah, strapping young lad, sikth ili the dillinger escape plan se pustaju samo tamo. ako ti se ne svidja nemoj da dolazis a kamoli jos da vuces sa sobom svoj svemocni hammerfall.

4. to vece je sa nama bio pin, koji svira gitaru u britanskom bendu koji se zove sikth. mozda su retki odavde imali tu cast da cuju sta je prog ako su slusali sikth.

a svima ostalima kojima je muzika stala pre 10 godina zelim sve najbolje u njihovom raznolikom i bogatom zivotu.

5. jos jednom, da si ti meni ziv i zdrav, ja ne mrzim nijedan bend i gledam na muziku vrlo otvorenog uma, sviram bubanj i nalazim da postoji toliko toga zanimljivog i pored metala.

6. ja sam iron maiden poceo da slusam (i dalje ih mnogo volim) kad je izasao somewhere in time davne 1986, i pretpostavljam da tad nisi ni znao sta je muzika...

7. tako da sledeci put dobro razmisli pre nego sto sledeci put krenes da prozivas ljude koje ne poznajes

8. ziveli!

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se u uvlacenju u dupe nego su ljudi dosli iz picke materine da snimaju spot ovde, i ko zna sta su ocekivali da vide ( avganistan, divljake sa lukom i strelom and stuff ) i sad umesto da se ovde neko malo jebeno potrudi da ljudi imaju dobar utisak o metalcima i ljudima odavde nasao se neko pametan da tera uz kurac samo da bi ispao faca na fazon ' ja necu da ucinim tamo nekom hammerfallu ' ) za koji je relano culo 10000 puta vise ljudi nego za sikth...

 

i zasto mislis da ne bi ucinio 'tamo nekom' Kornu... nije poenta u tome ko su, vec da neko moze da kaze nesto lepo kad ode iz ove zemlje, al zahvaljuci razno raznima to je ocigledno nemoguce...

Stvarno kakvi smo i ne treba niko da nam dodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se u uvlacenju u dupe nego su ljudi dosli iz picke materine da snimaju spot ovde, i ko zna sta su ocekivali da vide ( avganistan, divljake sa lukom i strelom and stuff ) i sad umesto da se ovde neko malo jebeno potrudi da ljudi imaju dobar utisak o metalcima i ljudima odavde nasao se neko pametan da tera uz kurac samo da bi ispao faca na fazon ' ja necu da ucinim tamo nekom hammerfallu ' ) za koji je relano culo 10000 puta vise ljudi nego za sikth...

 

i zasto mislis da ne bi ucinio 'tamo nekom' Kornu... nije poenta u tome ko su, vec da neko moze da kaze nesto lepo kad ode iz ove zemlje, al zahvaljuci razno raznima to je ocigledno nemoguce...

Stvarno kakvi smo i ne treba niko da nam dodje...

good point well taken

 

npr moja sestra i ja smo im ponudili da im ono vece pokazemo kalis i malo ih provozali...zapravo samo Joakimu jer su ostali ranije zapalili....dade mi covek e-mail,mob...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ telcontar

zasto bi se iko trudio da ugadja hammerfall-u na night-u gde se ne pusta nista slicno tome sto oni sviraju? koliko god oni hteli da cuju iron maiden, iron maiden se ponedeljkom ne pusta i tacka (i JA volim iron maiden, ali to ponedeljkom prosto ne biva). to sto sikth ne slusa toliko ljudi koliko slusa hammerfall mislim da samo ide u prilog njima, jer bi generalno bio smor da svako sa malom duzom kosicom nosi majicu sikth ili meshuggah ili candiria ili sta god vec ('fala bogu pa je malo teze doci do mentalnog stadijuma u kom volis takve bendove).

@frubi

respect za jebeni nuclear assault!!!!

@must be between

dakle, 'ajde sad jos jednom:

ja lepo rekoh da ja nijedan bend ne mrzim. ali posto se muzikom aktivno bavim poslednjih petnaestak godina, naslusao sam se svega, nagledao sam se svega, nasvirao sam se svega i gledam na stvari (ocigledno) malo otvorenije od tebe.

NISAM dosao da post-ujem ovde da bih vredjao bilo koga ko voli hammerfall, ja ih ne slusam (znam vrlo dobro sta je i imam SVE albume, thank you very much), vec sam samo morao da odgovorim na tako praznu pricu u kojoj se osecam vrlo prozvanim od strane nekog ko nema pojma o kome i o cemu prica.a sto se tice tvoje zabrinutosti za populaciju tvoje drzave, mislim da ne treba da se brines, posto se ova sacica ljudi koja se bavi muzikom ionako ne pita za bilo sta. ali ako svi budemo toliko hateful & narrow-minded, ko zna mozda cemo jednog dana svi biti prisiljeni da slusamo samo power i prog....

long live morbid angel.

slava!

mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. pozdrav caletu, jednom od 4,5,6 NEW metalaca u gradu koji slusaju gadosti poput onih koje pustam u voodoo-u.

2. za mene je hammerfall tamo neki hammerfall, isto kao sto su mi sistersi bili tamo neki sistersi. jesu 3 puta jace face od hammerfalla, ali nisam pustao gothic za njih, niti za grupi ribice i ortake. to ne radim.

3. ponedeljkom u voodoo-u se pusta ono sto se bas ne cuje cesto kod nas. znaci, NU metal, HC, NWOAHM, melodeath i avangarda, uz nesto grunge i alter varijante. taj koncept moze da se promeni kad ja ili kolega dodjemo izdrogirani pa vrtimo rap, hrvatski punk ili block out. taj koncept se ne menja zbog gostiju koji su dosli jednom pa ko zna kad. koncept moze da se izmeni kao ustupak REDOVNIM gostima kojih ima.

4. postoje dve vrste DJ-eva. radnici na buvljaku i drkadzije. pogodite iz koje sam price.

 

 

over and out.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова нова песма, за коју су радили спот овде пре неки дан, јебе кеву! Нисам скоро чуо тако добру њихову песму, а чуо сам је баш на снимању. Много су луди типови, поготово басиста.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, pa ja ne da ne slusam powericu i te fazone, nego nikako, a opet sam gledao xy spotova i sranja, i prepoznao bih svakog od njih na ulici, kao sto sam prepoznao i ove!

 

eh, i ja tako izblejah sa HFovcima danas, malo ih slikao, popricao sa njima, najvise sa basistom i pevacem, malo smo cackali njegov laptop, i uvek sam se pitao zasto likovi koji ne slusaju neki bend (kao ja, npr, hammerfall) imaju priviliegiju da bleje sa njima, a likovi koji gotive (kao, npr, taj mali ispred moskve icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) nemaju... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

salim se, ali stvarno, skroz su ok likovi, snimaju spot ovde, zato sto su troskovi snimanja neuporedivo manji nego bilo gde, i to je to!

u cemu je fazon sa jeftinijim snimanjem spota?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica. Dragon Lies Bleeding je bolja pesma od svih metalcore pesama ikad.

 

(pijan sam i Invictusu je rodjendan icon_rockdevil.gif ).

Haha...nema to veze shto si ti pijan,ta pesma jeste bolja od svih metalcore pesama  icon_rockdevil.gif  pivopije.gif

 

haha, taj neki fazon...

Kaze ti Telcontar da pozdravish Invictusa i cestitaj mu rodjendan !

 

 

 

Pa fora je u tome sto spot kakav u Nemackoj kosta 50 000 ovde moze da se snimi za 15-20, a likovi koji rade spotove su extra dobri i profesionalni.

 

Btw samo da se zna, ovo nije postovao Telcontar icon_wink.gif samo koristim njegov nalog biggrin.gif

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam najveci fan HammerFall-a ali mi nije palo na pamet da ih cekam na aerodromu il daih vodam i tetosim....

..

 

...pre 5 godina pricao sam s njima preko neta(tad su jos odgovarali na emailove) a sad su toliko digli nos da na sajtu nemaju kontakt ni za novinare.a kamoli za "fanove"...

 

 

 

 

....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...