Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Preslushao sam album sinoc samo jednom, i mislim da je dovoljno...Otprilike ko shto kaze vladream "da nije smesno, bilo bi tuzno". Sumnjam da ce HammerFall moci vishe ikad da napravi kvlt od albuma kao shto su to prva tri...I pored toga shto je novi album, jadno sranje, dolazim na koncert naravno, chisto zbog starih dana, i zbog toga shto su mi nekad bili omiljeni bend...

Ocena albuma 2/10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mu dajem 6,5/10, zato što je kod mene najniža ocena 5. Inače, meni je Chapter V više nego dovoljan kult, da su nastavili tako, bilo bi ekstra. Ovako Threshold - delimičan, a No Sacrifice, No Victory - skoro pa potpuni promašaj. Ipak, imaće nikad jaču predgrupu i vredi doći na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam prvih pet pesama i jednostavno ne mogu vise....stvarno veliki uzas od albuma !! :no:

 

Kad budem odgledao 5 epizoda Dzeka Bauera, nakanicu se da odslusam i ostale !!

 

 

Komentar:

VRATITE SE MAGNUSE I STEFANEEEEEEEEEEEEE !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jbt, sta je bre ovo :confused: Pokusavao sam da nateram sebe da slusam ovaj album malo vise, ali nema sanse. Pa ovo ni ne lici na HammerFall!!! Pustih posle neke stare albume da se podsetim malo i ne mogu da verujem sta su ovo snimili. Nema ni jedne je*ene pesme da odskace. Sve neki tuzni prosek.

 

Nadam se da nece puno paznje posvetiti ovom albumu na koncertu :uhoh:

 

:mad::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene Hammerfall nikada nisu bili ozbiljan bend a o kvalitetu i da ne pricamo - cak i na tim prvim albumima su samo 1 losa kopija Helloween-a od njih cak ima mali milion koji su bolji...

 

Covece, nikada necu zaboraviti Rock Hard Fest ´98 na kojem su svirali i dobili nagradu za newcomer band godine, a ispred njih su svirali SYMPHONY X, po prvi put u Evropi i zapalili jebenu binu... Kad nisam plakao dok su ovi hammerfall-muppetsi primali nagradu... jeben music-industry...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta cu ovde sve procitati... Nema Helloween-a u Hammerfallu - priceless

 

Painkiller-a ima u Hammerfall? Slatko me nasmeja...

 

Cista konstantacija da u jednom od najgorih bendova ikada koji su stekli neku slavu ima stofa 1 od najboljih metal albuma svih vremena je jako smesno... ili tuzno, fuck it...

 

Ali nebitno, stvar ukusa/sluha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HammerFall je fenomenalan bend, a vi pricajte sta 'ocete.

Uostalom, zavisi sta kome odgovara.

 

Sto se tice albuma, nisam ga cula, izlazi za koji dan, pa cu ga cuti.

Ne verujem da ce me razocarati.

Mozda jednostavno treba da da preslusate vise puta da bi vam se svideo (kao sto je bio slucaj sa Sonatinom Uniom koja nije bas isla na prov slusanje).

 

I da, slazem se sa Price-om da je 'Chapter V' sjajan album. Nisu samo prva 3 takva.

HammerFall su uvek bili, i ostace ozbiljan bend. Imaju mnogo sjajnih pesama, i ne sumnjam da ce tako i nastaviti.

 

Ali nebitno, stvar ukusa/sluha...

Ispadne sad da ti imas sluha, a neko ko se ne slaze sa tobom, ne?

:no::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da se meni najviše sviđa album... Da se razumemo, daleko je ovo od remek dela miljama, ali nije mi potop totalni kao npr poslednja 2 Iced Earth-a. Za nijansicu je brži od prethodnika, najbolja pesma ubedljivo ona sa Jesperom, vidi se ko je radio na prva 2 kulta. Ali, sve u svemu - ipak predvidljivo do bola, već odsvirano odavno, mada par pesmica mi se sviđaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...