Jump to content

Sabbat (Japan)


Goxy

Recommended Posts

  • 3 months later...

Ovih dana..prenapaljen na Sabbat...prija jos uz ovakvo vreme hehe...Anyway, skapirah iz obrada da su Sabbatovci fanovi NWOBHMa..ali cenim da je "Mion's Hill" pesma trbiteu NWOBHMu!! Pesma i po!!!! To se mora cuti uzivo..sas sve solazama, nikakva kratka verzija!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali cenim da je "Mion's Hill" pesma trbiteu NWOBHMu!! Pesma i po!!!! To se mora cuti uzivo..sas sve solazama, nikakva kratka verzija!!! :rockdevil:

 

meni je definitivno najverzija te pesme na izdanju sa tvog avatara :rockdevil: nego,ne secam se dal sam se hvalio ovuda,imam Sabbatical holocaust original sa svim 7'' izdanjima,a cenim da to imaju i Goxy i RNA,bilo kod Rakica za 600 kinti :rockdevil:

 

uzivo Sabbat...ne staj na muku.

 

inace,od mog poslednjeg javljanja ovde,kompletirao sam celu Sabbat diskografiju zahvaljujuci cika Goxyju :pivopije: i definitivno je najbolje izdanje ENVENOM!koje,da je izaslo od strane benda iz Evrope,bilo bi danas pominjano uz Bathory i Venom,ali sta da radimo...

 

inace,Angelistore,imam i Sabbat/Desaster live split,prosledicu ti jednom,cenim da te zanima

 

Sabbat :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini bend koji ima vise izdanja od njih je NunSlaughter... Ono je bolesno!

 

Mozda bi cak i mogla sva da se skupe, ali je vecina singlica radjena u smesnim tirazima, takod a kad se neka i pojavi za prodaju, cene su fastasticne (pogotovo za rane singlove).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovih dana..prenapaljen na Sabbat...prija jos uz ovakvo vreme hehe...Anyway, skapirah iz obrada da su Sabbatovci fanovi NWOBHMa..ali cenim da je "Mion's Hill" pesma trbiteu NWOBHMu!! Pesma i po!!!! To se mora cuti uzivo..sas sve solazama, nikakva kratka verzija!!! :rockdevil:

 

meni je to najbolja njihova pesma i najvise mi se svidja verzija sa evoke albuma,kao bonus pesma

imaju i izdanje 'mion's hill' sa samo istoimenom pesmom u nekoliko verzija:

 

Mion's Hill (20th epic Gezol & Temis version)2.Mion's Hill (Live at Music Farm 1993)3.Mion's Hill (Live in studio 1986)4.Mion's Hill (Live at Music Farm 2002)5.Mion's Hill (Ultra long version 1993)

 

 

ja sam se zakelo da cu kad pocne raspust u julu da pocnem da sakupljam sve sto mogu od nunsluaghtera da vidim dokle cu doguram :)

grobe droljo pogledaj inbox :)

 

od nunslaughtera samo ti trebaju albumi,par live albuma i apsolutno nista vise.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma albuma imam jedno desetak ocu ove singlove i ta sranja :)

nego sad sam dobio od groba mamu mu njegovu :) sabbatov split sa desasterom :rockdevil:

 

odakle 10 albuma?pricas li o nunslaughteru ili sabbatu?

 

imam i ja taj split(u stvari ja sam mu ga dao) ali jos nisam slusao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je definitivno najverzija te pesme na izdanju sa tvog avatara :rockdevil: nego,ne secam se dal sam se hvalio ovuda,imam Sabbatical holocaust original sa svim 7'' izdanjima,a cenim da to imaju i Goxy i RNA,bilo kod Rakica za 600 kinti :rockdevil:

 

uzivo Sabbat...ne staj na muku.

 

inace,od mog poslednjeg javljanja ovde,kompletirao sam celu Sabbat diskografiju zahvaljujuci cika Goxyju :pivopije: i definitivno je najbolje izdanje ENVENOM!koje,da je izaslo od strane benda iz Evrope,bilo bi danas pominjano uz Bathory i Venom,ali sta da radimo...

 

inace,Angelistore,imam i Sabbat/Desaster live split,prosledicu ti jednom,cenim da te zanima

 

Sabbat :rockdevil:

 

Htedo i ja to da uzmem preko Groma(zajedno sa nekim Behemothom), al mu ponestalo :/ (to mislis na onu Sabbatical queen kompilaciju valjda)

 

Imam ja Desasterminator...extra je : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,tu Sabbatical queen nemam,ali ima Goxy,uzimao sam od njega,to mi je stavrno extra izdanje,uz Envenom mozda i nesto najbolje sto sam slusao od njih,pesme Snow woman,Splatter,Satanican...Mion hill epska verzija je takodje tu...ma vrh!

 

ja mislim na Sabbatical holocaust

 

Tracks:

1-2 taken from 'Sabbat' 7'' EP, '85.

3-4 taken from 'Born by Evil Blood' 7'' EP, '87.

5-7 taken from 'Desecration' 7'' EP, '88.

8-9 taken from 'The Devil's Sperm is Cold' 7'' EP, '89.

10-12 taken from 'The Seven Deadly Sins' 7'' EP, '90.

13-15 live '86 at Geion/Nagoya

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad ne bih mogao da se zakunem kojaj' bila..a mrzi me da butam po mailu..nevermind..

 

nego..meni je BUYS vrh album..a od ostalih full lengthova sto slusah..mislim da mi je Karisma sledeci...tu negde i Satanasword..svidja mi se heavy/thrash feel na njima..nije da ne volim one (nesto vise) black pesme sabbata..naprotiv...Bring me the head of satan :rockdevil:

 

A pomenuti Dwelling nikak da uzmem da preslusam ljudski tu pesmu, heh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...