Jump to content

Keep Of Kalessin


kuruz

Recommended Posts

Tuzno je da danas u vreme kada svakodnevno nicu mladi, neverovatno tehnicki potkovani bubnjari i kada je konkurencija na tom instrumentu jaca nego ikada, on kao jedan guru i arhetipska "extreme metal drumming" figura ne daje vise od sebe.

 

Pa čekaj, ako automobil može da ide 250 km/h, je l' to znači da ga uvek treba voziti na toliko? Frost nije ni na kakvom takmičenju u brzini, već radi onako kako smatra da je najbolje za muziku koju stvara. I kamo sreće da svi muzičari tako rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je, sjecam se, iskomentarisao Grobodan na DSO temi, kad ga je svojevremeno recenzirao u karakteristicnom devil's blood&spearm stilu :)

 

Eh da, jesam prolio spermu po Fasu i ne stidim se, i opet bih :)

The thing is - obozavam DsO, ali stvarno ne vidim cemu poredjenja sa KoK. Ne bih da ispadam smarac, bog mi je svedok da volim i cenim spam :), ali mozda je bolje da bacimo raspravu na Djedspel temu, nesto je zamrla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sad je popularno gotiviti KoK, pogotovo na sajtovima tipa Metal Storm... Isto kao što je popularno pljuvati po In Flames-u...

Брате, ја сам тему отворио пре Армаде и онда су сви пљували бенд, а мени је и тада био сјајан. Ова два албума су нешто најбоље што сам ја чуо у блек металу.

 

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=98829

 

ima spot za "Ascendant". Pravi metal spot novog doba.."stojimo ispred zelenog ekrana i kreveljimo se, a oni nas posle napujdaju na kompu sa efektima beyond recognition". Josh kako me zivcira ovde Obsidian, kad nisam sad monitor oshamario nikad necu.

Квлтни спот, најјачи је део кад Обсидијан рашири крила. :) :)

 

Наравно, нисам читао све ово што сте натрабуњали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

manite se spota - ko se dima ne nadimi, taj se vatre ne ogreja... spot jeste smesan, al' i takvi idu u rok sluzbe.

ne znam sade... nije mi pokvario utisak o albumu, al' ovo je, bojim se, licimurno reci, posto mi je, npr, spot za sacraligeous scorn skoro pa pokvario utisak o celom DB :closedeyes:

 

KoK je dobar ekstremni metal bend u svakom slucaju - multidimenzionalan, kvalitetan i inovativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao spot.

Gej – jeste.

Kakve veze ima to sa albumom – nikakve. Recimo, King – Welcome Home je jedna od meni omiljenih pesama ikad, a spot je govno i to tesko. Da li je to promenilo moje misljenje o albumu Them, snizilo mu ocenu? Specijalno : ).

Cak stavise, nisam ovde video nista sto nisam video u masi metal spotova. Kolossus mi je sad vec jedan od albuma godine, sa tendencijom rasta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, стварно, има добрих делова.

Много добрих делова.

Свакако кандидат за албум године, у блеку поготово јер конкуренције готово да и нема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot da je debilan jeste,to nema veze sa muzikom.Presaltaj se na immortal pa ce ti se samo kasti

 

Spot da je debilan jeste,to nema veze sa muzikom.Presaltaj se na immortal pa ce ti se samo kasti

 

sto se tice bm albuma devilish impressions sije kok,ceremonial castings takodje ne mogu sad da se setim pun sam kurac ug izdanja ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, "Kolossus" је сјајан!

Слушам га редовно и на компу и на слушкама и увек је подједнако добар, уопште ми се не деси да, услед расположења или нечег другог, променим став - увек је исти, увек је једнако добар.

Одличан албум.

Стварно не знам шта би Satyricon (или било ко други, што се мене тиче) требао да направи да надвиси "Kolossus".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...