Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro bre, ajde dosta vise spamovanja sopstvene teme icon_biggrin.gif

 

Da predjem na stvar,

 

Odgledao sam filmic za Diabolical Sickness. Nije lose, nije lose. Pesma, sama po sebi je nesto losija od Moonblooda, bar mi se tako cini na osnovu snimka zvuka koji je losh. Nista se necuje sem bubnjara. Koji je baj d vej, rasturio! Svaka cast Manja. Ali je zato ovaj filmic mnogo bolje uradjen nego onaj za moonblood. "Kamermanu" su prilicno mirne ruke i dobro je sto zumira od jednog clana do drugog. Takodje je dobro sto se ovde sve lepo vidi za razliku od prethodnika. Ali imam jednu zamerku. A to je totalno glupav ugao iz kog kamera snima. Lik je trebao da stane u potpuno suprotan ugao studija od onog u kom stoji. Tako bi se svi instrumenti lepo videli i ne bi morao da se okrece. Super su one zajebancije sto se ponekad ispisuju po ekranu.

 

Ajde postavite i MP3 za ovu pesmu gde ce kvalitet biti malo bolji nego na spotu pa da mozemo bolje da sudimo o pesmi.

 

I kad ce vise ta sreda wallbash.gificon_biggrin.gif

 

SAMO CEPAJTE! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam filmic za Diabolical Sickness. Nije lose, nije lose. Pesma, sama po sebi je nesto losija od Moonblooda, bar mi se tako cini na osnovu snimka zvuka koji je losh. Nista se necuje sem bubnjara. Koji je baj d vej, rasturio! Svaka cast Manja. Ali je zato ovaj filmic mnogo bolje uradjen nego onaj za moonblood. "Kamermanu" su prilicno mirne ruke i dobro je sto zumira od jednog clana do drugog. Takodje je dobro sto se ovde sve lepo vidi za razliku od prethodnika. Ali imam jednu zamerku. A to je totalno glupav ugao iz kog kamera snima. Lik je trebao da stane u potpuno suprotan ugao studija od onog u kom stoji. Tako bi se svi instrumenti lepo videli i ne bi morao da se okrece. Super su one zajebancije sto se ponekad ispisuju po ekranu.

 

Ajde postavite i MP3 za ovu pesmu gde ce kvalitet biti malo bolji nego na spotu pa da mozemo bolje da sudimo o pesmi.

 

:

 

SAMO CEPAJTE! icon_rockdevil.gif

E sad ovako imam tri stvari:

-nismo imali kamermana (ja sam snimao)

-ja sam radio produkciju prosvetlio i obradio snimak

-i glupi kabal za mikrofon se zaglavio i nisam mogao da se krecem dalje od miksete.

 

A uradicemo mi i bolje.

E da za diabolical sickness to cemo tek da snimimo posto verzija sa probe je drugacija od ove.

Ali cuces u sredu. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ovako imam tri stvari:

-nismo imali kamermana (ja sam snimao)

-ja sam radio produkciju prosvetlio i obradio snimak

-i glupi kabal za mikrofon se zaglavio i nisam mogao da se krecem dalje od miksete.

 

A uradicemo mi i bolje.

E da za diabolical sickness to cemo tek da snimimo posto verzija sa probe je drugacija od ove.

Ali cuces u sredu. icon_mrgreen.gif

Uuuu, svaka cast onda! Ja mislio da ste imali odvojeno lika koji se jebavao sa kamerom. Ako si u isto vreme snimao i pevao, skidam kapu.

 

Jedva cekam sredu mrred.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poradite malo na vokalima i textovima pogotovu, a o gitari necu da pricam jer se na onom snimku ama bas nista ne cuje.

 

I koji je to trip da posle tri probe organizujete svirku? rolleyes.gif

Samo mi icon_smile.gif

 

Inace to je demo masters

 

@Slavonic

Jel ovo?

 

user posted image

 

Samo ja bas ne vidim sva slova icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strategija ovog benda je potpuno drugacija od ostalih.Drugim recima koga zabole dal je nek bend imao 15 ili 500 proba.Ja mislim da smo dovoljno napredniji od drugih da nasa svaka proba vredi ko nekome 10.Ipak su temelj ovog benda obrazovani muzicari koji sviraju gitaru i klavijature 8 godina pa vi racunajte nas muzicki staz dok napunimo 20u. musik19.gifmusik19.gifmusik19.gificon_rockdevil.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strategija ovog benda je potpuno drugacija od ostalih.Drugim recima koga zabole dal je nek bend imao 15 ili 500 proba.Ja mislim da smo dovoljno napredniji od drugih da nasa svaka proba vredi ko nekome 10.Ipak su temelj ovog benda obrazovani muzicari koji sviraju gitaru i klavijature 8 godina pa vi racunajte nas muzicki staz dok napunimo 20u. musik19.gifmusik19.gifmusik19.gificon_rockdevil.gificon_razz.gif

Imas ti bendove koji sviraju i po 15 godina (ne racunajuci prethodno muzicko iskustvo), pa opet prave albume koji su sranje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kljucne reci su "obrazovani" i "muzicari". icon_smile.gif

Nije da ovim zelim da spustam i vredjam nekog ali, ima vremena i za koncerte i sve sto ide uz to, prvo se navezbajte i uradite neke stvari da STVARNO valjaju, a ne da posle dve probe otvarate temu na yumu i organizujete svirke. Mislim cemu svirka ako ne znate da se nastimujete jos kako valja? Ali dobro sad je u modi biti tru... ovim tempom, za par godina cemo imati najtruliju scenu na svetu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, људи, зар је то уопште важно колико неки бенд дуго свира? Стормагедон, кол'ко ја знам не свира ни годину дана, а песме су, бар мени који нисам у блек - дет фазону, ДО ЈАЈА! Скрпила се стварно млада екипа; обојица гитариста и певач су генерације '90, док смо клавијатуриста и ја '89. Дођите на свирку у среду, можда промените мишљење!

Наравно да има крш бендова који не знају ни шта хоће, па закажу свирку и тај дан се распадну к'о мајке!

Верујте да ово није један од оних блек - дет бендова који мисли да се све састоји из ''кеца'', натреблираних дисторзија, а клавијатуриста целу песму држи једну дирку! Има и трешангије, спид фазона итд...

Ја иначе не свирам у овом бенду, већ су ме момци замолили да им одсвирам у среду због тренутног одсуства њиховог бубњара, тако да немам никакав разлог да их хвалим били они крш или не! Опет кажем, дођите на свирку, па онда изнесите своје утиске!

Живели! pivopije.gif

Edited by Manja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je sramota...oni ti organizuju svirku a ti ih nazivas debilima....pa to verovatno i jesu......ko sa decom spava upisan se budi icon_da.gif

Ej ZWERKO...

Ja sam njima zahvalan ali sam im jos preko telefona i preko mejla napisao Stormageddon a oni jos ime benda sa jednim D i onda crtica Point Zero.A

ja sam njima rekao da se Point Zero raspao te da prijava vazi samo sto ce stormageddon nastupiti umesto Point Zero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ZWERKO...

Ja sam njima zahvalan ali sam im jos preko telefona i preko mejla napisao Stormageddon a oni jos ime benda sa jednim D i onda crtica Point Zero.A

ja sam njima rekao da se Point Zero raspao te da prijava vazi samo sto ce stormageddon nastupiti umesto Point Zero.

Ljudi verovatno imaju posla preko glave, a to i nioje neka katastrofalna greska, pa nema razloga zbog toga ih nazivati debilima (e ovo je istorijski trenutak - ja branim dvestadvojku hahaha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto niko nije pomeno da smo nasli basistu!!!u pitanju je rodjeni buraz zlog mede!!!i on je sada najstariji clan benda-83. je godiste!!!

 

 

 

 

 

NEKE MAJKE CE BITI JEBANE U SREDU!!!!!!!!!!!!SUPER SMO NAVJEDZBANI!!!!

 

hvala vam drugari na podrsci!necemo vas izneveriti!!!

 

pivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto niko nije pomeno da smo nasli basistu!!!u pitanju je rodjeni buraz zlog mede!!!i on je sada najstariji clan benda-83. je godiste!!!

 

 

 

 

 

NEKE MAJKE CE BITI JEBANE U SREDU!!!!!!!!!!!!SUPER SMO NAVJEDZBANI!!!!

 

hvala vam drugari na podrsci!necemo vas izneveriti!!!

 

pivopije.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

mrred.gif

ako nas izneverite.... icon_mad.gificon_smile.gificon_da.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sharkey jel znas u kolko je tacno tonska proba?e da uzgred jel su vec namesteni glasovi?Znaci underdeath 1 pobedjuje pa onda noyz pa onda kao koga usere da prodje dalje.Nije da se ljutim al ne slusam metaliku jer jraspad a kamoli tribute to metalika i to jos na autorskom takmicenju.Nadam se da nece pobediti.Znam da stormagedon nema neke sanse al dobro vazno je ucestvovati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sledecem takmicenju demo mastersa prvo sto cemo rektalno da unistimo sve ostale bendove sa TRIBUTE TO CHILDREN OF BODOM na veceri tribute bendova,a zatim sa jos boljim autorskim stvarima koje stizu u brutal trash fazonu i gomilom melodike kao kad bi stavio KREATOR,SLAYER,TESTAMENT,BODOME,KATAMENIU i FINNTROL u isti kos.UZDAM SE U ISKONSKO ZLO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sharkey jel znas u kolko je tacno tonska proba?e da uzgred jel su vec namesteni glasovi?Znaci underdeath 1 pobedjuje pa onda noyz pa onda kao koga usere da prodje dalje.Nije da se ljutim al ne slusam metaliku jer jraspad a kamoli tribute to metalika i to jos na autorskom takmicenju.Nadam se da nece pobediti.Znam da stormagedon nema neke sanse al dobro vazno je ucestvovati.

ne potcenjujte druge....niti ih velicajte....ne potcenjujte sebe.....ali ne preterujte o vasim podvizima.......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ali bi bilo zajebano da smo se i mi prijavili da sviramo icon_da.gificon_smile.gificon_mrgreen.gifpivopije.gifmrred.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...