Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

ne potcenjujte druge....niti ih velicajte....ne potcenjujte sebe.....ali ne preterujte o vasim podvizima.......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ali bi bilo zajebano da smo se i mi prijavili da sviramo icon_da.gificon_smile.gificon_mrgreen.gifpivopije.gifmrred.gif

U majku mu to ti bas duboko razmisljas!Cudno ali lepo receno. Mada eklipticka realnost nije podudarna sa logistckom trigonometrijom sklopa analognih sistema razmatranja u visem stepenu teorije slozenih i pojedinih delatnosti kretanja u potpunom ali razlozenom stanju statistickih normi zbog alikvotnih jedinjenja skupovi slucaja vezani jednim planom stvaraju iste.U tome je sustina celog mislenog funkcionisanja i razmisljanja. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E sharkey jel znas u kolko je tacno tonska proba?e da uzgred jel su vec namesteni glasovi?Znaci underdeath 1 pobedjuje pa onda noyz pa onda kao koga usere da prodje dalje.Nije da se ljutim al ne slusam metaliku jer jraspad a kamoli tribute to metalika i to jos na autorskom takmicenju.Nadam se da nece pobediti.Znam da stormagedon nema neke sanse al dobro vazno je ucestvovati.

brate, a sto seres? jesi cuo nase stvari? kako mozes da seres bez pokrica? ko namesta glasove? nemoj mnogo da jedes govna, nego dajte sve od sebe i mi cemo isto, pa nek' pobedi bolji! mene, iskreno boli kurac, ja zelim da pokazemo ljudima kakve su nase stvari, ali to sto ti kenjas je mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, a sto seres? jesi cuo nase stvari? kako mozes da seres bez pokrica? ko namesta glasove? nemoj mnogo da jedes govna, nego dajte sve od sebe i mi cemo isto, pa nek' pobedi bolji! mene, iskreno boli kurac, ja zelim da pokazemo ljudima kakve su nase stvari, ali to sto ti kenjas je mnogo!

Znaci ne svirate obrade???

Share this post


Link to post
Share on other sites

U majku mu to ti bas duboko razmisljas!Cudno ali lepo receno. Mada eklipticka realnost nije podudarna sa logistckom trigonometrijom sklopa analognih sistema razmatranja u visem stepenu teorije slozenih i pojedinih delatnosti kretanja u potpunom ali razlozenom stanju statistickih normi zbog alikvotnih jedinjenja skupovi slucaja vezani jednim planom stvaraju iste.U tome je sustina celog mislenog funkcionisanja i razmisljanja. icon_biggrin.gif

ja samo razmisaljm logicno....... icon_smile.gif

 

Inace,ja sam protiv glasanja jer na demo masters turnire dolaze ljudi koji vole heavy,thrash,black,power....i svako ima svoje favorite,ako je na primer,vise blackera,pobedice bend koji svira black,ili neki extremniji bend, dok,recimo,niko od njih nece ostati da pogleda NU Metal bend.....iako je mozda 10 puta uvezbaniji od njihovih favorita,i bolje zvuci, nece proci dalje....lako je pozvati ortake da dodju na svirku da glasaju za tebe.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo razmisaljm logicno....... icon_smile.gif

 

Inace,ja sam protiv glasanja jer na demo masters turnire dolaze ljudi koji vole heavy,thrash,black,power....i svako ima svoje favorite,ako je na primer,vise blackera,pobedice bend koji svira black,ili neki extremniji bend, dok,recimo,niko od njih nece ostati da pogleda NU Metal bend.....iako je mozda 10 puta uvezbaniji od njihovih favorita,i bolje zvuci, nece proci dalje....lako je pozvati ortake da dodju na svirku da glasaju za tebe.......

Naravno da je to najlakse....ali treba svojom svirkom osvojiti publiku....ali to niko u ovoj zemlji ne moze da ucini icon_smile.gif a pogotovu ne na demo mastersu pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, стварно није важно да ли ће Стормагедон победити, одувати публику, или бити најбољи, а неизгласан за победника... Идемо, бре да се зајебавамо! На крају крајева, имамо бесплатну пробу од 20 минута! icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali to niko u ovoj zemlji ne moze da ucini icon_smile.gif

da li si siguran? ima jedan novi bend koji je toliko kvlt da bi se svi nakvlt bendovi pokrili usima kad bi ga culi...ali nece,jer ce biti toliko kvlt da ce se znati samo da njihov album postoji,ali ne i gde se moze nabaviti i ko su ljudi koji stoje iza njega.....

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

AJd ljudi izvinjavam se za moje proseravanje od juce i nemojte da mislite da je to sto sam rekao u ime svih clanova benda to je bilo samo moje misljenje a i to misljenje je nastalo kad sam dobio dezinformaciju o varanju.Izvinjavam se a neko ko mi je dao ove informacije zbog kojih sam popizdeo ce gadno da najebe!!!!!!!!!!! Aj ljudi nek vam je sa srecom! pivopije.gifpivopije.gifmusik19.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, a sto seres? jesi cuo nase stvari? kako mozes da seres bez pokrica? ko namesta glasove? nemoj mnogo da jedes govna, nego dajte sve od sebe i mi cemo isto, pa nek' pobedi bolji! mene, iskreno boli kurac, ja zelim da pokazemo ljudima kakve su nase stvari, ali to sto ti kenjas je mnogo!

Ma vazno da su deca sita. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedan predlog:

 

Logu bi ipak trebalo pruziti vise paznje, a ako vec zelite da koristite taj font, nemojte da ga boldujete jer je ovako previse debeo i samim tim forsira previse jednu boju (u ovom slucaju belu).

 

A i mozete naci bolji mac od tog.

 

Samo trazite fontove i nemozete se zajebati. Ukucajte neke od sledecih fontova na googlu: Ruritania, Goudy, German Blackletters itd.

 

Moj predlog:

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedan predlog:

 

Logu bi ipak trebalo pruziti vise paznje, a ako vec zelite da koristite taj font, nemojte da ga boldujete jer je ovako previse debeo i samim tim forsira previse jednu boju (u ovom slucaju belu).

 

A i mozete naci bolji mac od tog.

 

Samo trazite fontove i nemozete se zajebati. Ukucajte neke od sledecih fontova na googlu: Ruritania, Goudy, German Blackletters itd.

 

Mislim da je ovaj novi Ok

 

Malo je veci format ali je OK

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li si siguran? ima jedan novi bend koji je toliko kvlt da bi se svi nakvlt bendovi pokrili usima kad bi ga culi...ali nece,jer ce biti toliko kvlt da ce se znati samo da njihov album postoji,ali ne i gde se moze nabaviti i ko su ljudi koji stoje iza njega.....

Ako mislis na bend na koji i ja mislim, onda mora da se zestoko zajebavas icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na bend na koji i ja mislim, onda mora da se zestoko zajebavas icon_da.gif

ne znam ja na koji ti bend mislis.....ali nije RG....mi smo suvise tr00 da sviramo na tako velikom skupu....mi cemo da sviramo samo za malobrojne fanove.....ne za svakoga....

 

A ovaj drugi bend,koji je toliko kvlt da se o njemu nista ne zna....e to ce oduseviti siroke narodne mase.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...