Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Ortaci ne ortaci fanovi su fanovi i svakog dana ih je sve vise meni je stalo samo da ljudi cuju bend koji nije ogranicen nekim bendom ili jednim pravcem i da vide da takve stvari valjaju. e da i sta ti znaci onaj chupa chups u iscekivanju?

Nisam ja ni rekla da ste vi ograniceni u bilo kom pogledu. icon_da.gif

 

A,to u potpisu je zato sto mi je profa ne beerfestu kupio lizu. wub.gif

I onda sam mu ja rekla da sam ja chupa chups generacija i da vise volim te lize. icon_da.gif

I onda mi je obecao da ce mi kupiti chupa chups lizu,ali nikako da ispuni obecanje. icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Ali mozes ti ako hoces da mi kupis.biggreens.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svaka vam i pičke i čmara dala za sinoć! I dalje tvrdim da je muzika koju svirate kita stričeva, ali, kad se i kita uvežba može da kara, što ste dokazali i na tonskoj, i verujem na svirci, jer se kvalitet očigledno prepoznaje. I za prvu svirku, ono je bilo... Auh... Dule & gang... SVAKA ČAST!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To "naši fanovi su nam dali karte i rekli za koji drugi bend da glasamo" možete mačku o kitu da okačite. Zna se kako ste uradili. Ni na jednoj od vaših karata drugo i treće mesto nije dobio bend za koji ste mislili da vam je jaka konkurencija.

 

Nije da ste vi krivi, svi koji se takmiče tako rade, al ne jedite govna sad previše, sve je fer, mi smo pobedili jer imamo fanove... . Na demo masteru uvek pobedi onaj ko dovede više ortaka i to svi znaju. Kvalitet i plasman su dve potpuno nepovezive varijable na tom takmičenju.

 

To zaista jeste 100% legalno, ali samo zato što je procedura demo-mastersa glupa beyond belief. Napravljena da svi dovlače gomile dečurlije koja plaća karte samo da bi glasala za vas ...

 

 

Čestitam pobedu u svakom slučaju

pivopije.gif

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glasovi koje smo dobili, dobili smo dirktno od nasih fanova svako ko je hteo da glasa za nas poznaje nas rad

Brate,ne shvati me pogresno,ja vas rad podrzavam od pocetka,ali sad kenjas....bre,sa 2 ili tri pesme ne mozes da steknes fanove....fanovi se sticu albumima i cestim svirkama,a posle jedne svirke je glupo govoriti onekim fanovima....to su samo ljudi koji su dosli da vas podrze jer su vam drugovi,sto nije pogresno,videcemo (se) mozda na nekom festu jednog dana,kada budete svirali pred ljudima koji nisu pratili vas rad i koji vas ne poznaju,tako da je glupo govoriti o fanovima kada zapravo treba da govoris o drugovima icon_da.gif

 

Inace,ne potcenjuj moje zemljake (recimo da su mi zemljaci,po dedi sam iz Uzica,mislim na Smiler icon_smile.gif) ,jer oni su ispali strava jer su dosli da sviraju u Beograd po radnom danu....treba imati muda da sviras sa bendom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam vas cula prvi put i bez obzira na ekipu koju ste doveli, mislim da ste bili dovoljno dobri da prodjete dalje! icon_wink.gifpivopije.gif

@SlavoniC - brate, ne kenjaj... no.gif Ja sam fan jednog demo benda vec 9 meseci, a pritom nisam nicija ortakinja/devojka/rodjaka sto znaci da tvoja teorija skroz pada u vodu! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam vas cula prvi put i bez obzira na ekipu koju ste doveli, mislim da ste bili dovoljno dobri da prodjete dalje! icon_wink.gifpivopije.gif

@SlavoniC - brate, ne kenjaj... no.gif Ja sam fan jednog demo benda vec 9 meseci, a pritom nisam nicija ortakinja/devojka/rodjaka sto znaci da tvoja teorija skroz pada u vodu! icon_da.gif

jesi li ih gledala uzivo neki put?barem 2x ? ja sam se odusevio kada sam pre godinu dana cuo MOR,ali ne zovem sebe njihovim fanom,jer ono sto sam cuo na svirci sam trebao da cujem jos par puta da bi stvarno razumeo sta bend zeli da kaze....steta sto su se raspali.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li ih gledala uzivo neki put?barem 2x ? ja sam se odusevio kada sam pre godinu dana cuo MOR,ali ne zovem sebe njihovim fanom,jer ono sto sam cuo na svirci sam trebao da cujem jos par puta da bi stvarno razumeo sta bend zeli da kaze....steta sto su se raspali.....

Naravno da sam ih gledala uzivo i to 6-7 puta, mislim da sam od svirki u Beogradu samo prvu propustila... a i veruj mi bavila sam se dosta i tekstovima i njihovim tipom thrasha i mislim da mi je jasno sta bend zeli da kaze... tako da izvini stvarno, ali smatram sebe fanom! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam ih gledala uzivo i to 6-7 puta, mislim da sam od svirki u Beogradu samo prvu propustila... a i veruj mi bavila sam se dosta i tekstovima i njihovim tipom thrasha i mislim da mi je jasno sta bend zeli da kaze... tako da izvini stvarno, ali smatram sebe fanom! icon_da.gif

Svaka cast sestro tako mu reci tako treba pokazi zube! pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam ih gledala uzivo i to 6-7 puta, mislim da sam od svirki u Beogradu samo prvu propustila... a i veruj mi bavila sam se dosta i tekstovima i njihovim tipom thrasha i mislim da mi je jasno sta bend zeli da kaze... tako da izvini stvarno, ali smatram sebe fanom! icon_da.gif

Evo zasto moja teorija ne pada u vodu...gledala si ih par puta i bavila se njihovim tekstovima,nisi downloadovala jednu pesmu i videla ih na jednoj svirci,nemajuci pojma o cemu pevaju......ja sam pricao o bendovima koji su imali samo jednu svirku,i smatraju da imaju fanove,e,to je razlika...... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, Меда ја само тиме хтео рећи да је дошла гомила ортака( додуше највише њихових - из Музичке гимназије, мојих је било доста, али мање). Назвао их је фановима из шале, забога. Није ни он блесав, па да мисли да ће стећи фанове после прве ПРОБЕ!

Живели!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да! Смајлер је кева! На Гитаријади су могли 'ладно да покидају све бендове јер су стварно најувежбанији од свих. Једини проблем је у томе што певају на енглеском, што је условило њихов губитак.

Имају ИЗВАНРЕДНЕ песме, много су добре, као и они сами.

Хвала, Громе на лепим коментарима!

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj rad pivopije.gificon_da.gifalkos.gif

 

 

A vi kako 'te? zuba.gif

I dobices jedno pivo od mene,nekom prilikom,zbog svojih pametnih i normalnih komentara,kakvi se danas na ovom forumu retko srecu. pivopije.gif

 

Ja sam dobro,e,majke mi,e. icon_smile.gificon_wink.gif

pivo nikad ne odbijam icon_mrgreen.gificon_wink.gif nek bude te prilike uskoro... icon_smile.gifgivemebeer.gif

 

A i smatram da je komentar bio na mestu zuba.gif

 

Pa da,postala si se sajber zvezda biggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, Меда ја само тиме хтео рећи да је дошла гомила ортака( додуше највише њихових - из Музичке гимназије, мојих је било доста, али мање). Назвао их је фановима из шале, забога. Није ни он блесав, па да мисли да ће стећи фанове после прве ПРОБЕ!

Живели!

Manjo ti si CAR!!!!!!!!!!!!!1 pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...