Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Cyber Mage
8 godina sviram.Sta je tu cudno?Poceo sam sa 7 i po godina da idem u muzicku.

Malo ranije nego sto je trebalo.

Pa trebalo bi da peres gitaru ako sviras 8 godina. Reci mi da li sam u pravu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa trebalo bi da peres gitaru ako sviras 8 godina. Reci mi da li sam u pravu?

Nije da bi trebalo nego i perem je.

U 6om razredu sam uzeo drugo mesto u republici u svojoj kategoriji klasicne gitare.Milion puta prvi na raznim skolskim takmicenjima,na zadnjem takmicenju klasicne gitare prosle godine u klasicnoj gitari sam uzeo 99 od 100 poena...Ove godine ponovo idem na republicko...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredu medo majku mu nemoj da se kurcis vise!!!!!

stvarno majku mu!!!

nije bitno sad sta radis u klasici nego go sta radis u metalu!!KAKVE JEBENE VEZE IMA STA RADIS I NA KAKVA TAKMICENJA IDES!!!to nema veze sa metalom!!!

ajd uzdravlje!!!

bicu spreman na tvoje pljuvanje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Cyber Mage
Nije da bi trebalo nego i perem je.

U 6om razredu sam uzeo drugo mesto u republici u svojoj kategoriji klasicne gitare.Milion puta prvi na raznim skolskim takmicenjima,na zadnjem takmicenju klasicne gitare prosle godine u klasicnoj gitari sam uzeo 99 od 100 poena...Ove godine ponovo idem na republicko...

Pa na bini i nije bas zvucalo da si toko dobar. Cak sam pomislio da sviras citavih 2 godine (pa sam pomisli tada "ma i to je mnogo").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uredu medo majku mu nemoj da se kurcis vise!!!!!

stvarno majku mu!!!

nije bitno sad sta radis u klasici nego go sta radis u metalu!!KAKVE JEBENE VEZE IMA STA RADIS I NA KAKVA TAKMICENJA IDES!!!to nema veze sa metalom!!!

ajd uzdravlje!!!

bicu spreman na tvoje pljuvanje!!!

Brate mislim da u ovom bendu nisam ja jedini koji je pustio muda.Razmisli malo vise o tome sto sam ti rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jeste to.Al kad mi neko dodje i u lice mi pljuje na rodjenoj temi bez ikakvog poznavanja materije zasluzuje ili vracanje istim ili cimanje moderatora da zavrsi sa ovim forumom!

Na tebe se ne odnosi ti si skroz okay. pivopije.gif

Nego ja se lako iznerviram a kad sam na ulici to mnogo brze resimo (verbalno ili fizicki sve jedno) al ovde je tako glupavo.

Edited by Zli Meda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mi u Esgarothu se nismo poklali, mi smo se sve lepo dogovorili a onda je posle ovaj poceo da nam preti i da nas proziva...poshto kod vas to nije slucaj, i josh uvek mozete da se urazumite, uradite to...znaci chill out ljudi...svaki nesporazum i svaka svadja mogu jako lako da se reshe, samo iskulirajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Cyber Mage
Sta svaka pedercina moze da dodje i da pusi kurac i da jede govna a da nema blage veze sa zivotom vise ne odgovaram retardima. violent.gif

Ti ces nekom da kazes pre pola meseca si poceo da slusas metal, znas dve grupe, pustio kosicu i zajebano se istripovao. Mnogo se kurcis mozda bi mogao malo da sides na zemlju. Ja te nisam ni jedamput opsovao niti te toko uvredio da ti mene ovako psujes. I samo nemoj da seres o onome na ulici jer to je ono sto ti stvarno ne zelis nego svima ovde hoces da pokazes da pomisle kako imas muda. Danasnja omladina se mnogo prokurcila, klinac nemoj vise da kenjas nego idi uci malo o lepom ponasanju i nesto o skromnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jeste to.Al kad mi neko dodje i u lice mi pljuje na rodjenoj temi bez ikakvog poznavanja materije zasluzuje ili vracanje istim ili cimanje moderatora da zavrsi sa ovim forumom!

Na tebe se ne odnosi ti si skroz okay. pivopije.gif

Nego ja se lako iznerviram a kad sam na ulici to mnogo brze resimo (verbalno ili fizicki sve jedno) al ovde je tako glupavo.

" SVE JE OVO SAMO YU METAL, AFTER ALL ! "

 

 

jbt.................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jeste to.Al kad mi neko dodje i u lice mi pljuje na rodjenoj temi bez ikakvog poznavanja materije zasluzuje ili vracanje istim ili cimanje moderatora da zavrsi sa ovim forumom!

Na tebe se ne odnosi ti si skroz okay. pivopije.gif

Nego ja se lako iznerviram a kad sam na ulici to mnogo brze resimo (verbalno ili fizicki sve jedno) al ovde je tako glupavo.

Kakvu si ti sad glupost napisao "rodjenoj temi" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifwallbash.gif

pod jedan!shto si stavljao temu da bi dobijao samo pozitivne komplimente???

mlad si i ima josh vremena za tebe tako da vremenom mozda i nauchish ako uopshte ima mozga u toj tvojoj glavudzhi da poshtujesh komplimente kakvi god oni bili,a publika ce da te pljuje makar bio bog black metala!

Publika na to ima pravo!

pod dva yumetal se koristi za pismenu raspravu a ne za verbalne ili fizichke duele! icon_smile.gif

pod 3 ocesh da se bijesh icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pa ja neam pojma koji mi je kurac bio da bilo kakav post poshaljem na ovu neozbiljnu temu!

 

pivopije.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte ljudi, nemojte se svadjati...koji ce vam to...ko da je bitno ko kako svira, super ste bend, dobro ste zvucali...zajebite smaranja, pogotovo ta ulicna reshavanja stvari...nista se tako ne reshava, samo se iskulirajte...

Evo da i neko nesto pametno kaze.

 

Mada mislim da ovakve gluposti nikad nece prestati..to nam je u krvi.

Ne mogu dva benda da se ispostuju, pa to ti je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ces nekom da kazes pre pola meseca si poceo da slusas metal, znas dve grupe, pustio kosicu i zajebano se istripovao. Mnogo se kurcis mozda bi mogao malo da sides na zemlju. Ja te nisam ni jedamput opsovao niti te toko uvredio da ti mene ovako psujes. I samo nemoj da seres o onome na ulici jer to je ono sto ti stvarno ne zelis nego svima ovde hoces da pokazes da pomisle kako imas muda. Danasnja omladina se mnogo prokurcila, klinac nemoj vise da kenjas nego idi uci malo o lepom ponasanju i nesto o skromnosti.

cekaj bre, stani..polako

 

 

svaka cast medi sto je posvetio toliko vremena gitari

jos koji godinu i jos par litara manje krvi i bice nesto od njega.verujte mi.

 

e sad, to sto se sad meda kurci to je njegov problem.

 

 

medo ako tako nastavis samo ces odbijati ljude od sebe i dobices kontra efekat.

od pohvala dobices parajz u celo.

 

iskreno

 

 

aj poz pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj bre, stani..polako

 

 

svaka cast medi sto je posvetio toliko vremena gitari

jos koji godinu i jos par litara manje krvi i bice nesto od njega.verujte mi.

 

e sad, to sto se sad meda kurci to je njegov problem.

 

 

medo ako tako nastavis samo ces odbijati ljude od sebe i dobices kontra efekat.

od pohvala dobices parajz u celo.

 

iskreno

 

 

aj poz pivopije.gif

Cekaj, pa ako je stvarno postigao te rezultate zasto bi ih krio?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...