Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Sto se tice razumevanja meni stvarno ne moras da crtas! A sto se tice reda ne znam koliko si ti kompetentna da ga uterujes. Pretpostavljam da imas neki jako uspesan bend i da si ti veoma kvalitetan muzicar pa sada mozes i sa nama da podelis svoja dragocena iskustva!

Sad si me nasmejao...

1. Žensko sam

2. Nemam bend, ali znam šta vidim. Tako da jesam kompetentna da kažem šta mislim o vašem ponašanju. O tome je bio reč?? Izgleda da moram ipak da ti crtam.

 

I da u opšte nije reč o besmislenom napušavanju. Kažem da ste ne originalni i da se mnogo zamerate ljudima. Nije nigde bilo reč o tome da li znate ili ne da svirate.

Edited by Ewigkeit

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad si me nasmejao...

1. Žensko sam

2. Nemam bend, ali znam šta vidim. Tako da jesam kompetentna da kažem šta mislim o vašem ponašanju. O tome je bio reč?? Izgleda da moram ipak da ti crtam.

 

I da u opšte nije reč o besmislenom napušavanju. Kažem da ste ne originalni i da se mnogo zamerate ljudima. Nije nigde bilo reč o tome da li znate ili ne da svirate.

Lepo sto sam te nasmejao, ali stvarno sam mislio na uterivanje reda, ako me razumes, u pravu si ovde svima moras da crtas pivopije.gif .

 

Bez obzira nema smisla vise pricati o ponasanju i tim glupostima!!!

A i Meda je poceo da te kulira sa postovima!

 

 

Cisto me zanima kako bi trebali da zvucimo da bi se tebi svideli!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vi ne radite... To šta ja lično slušam, je moja stvar.

 

Doćiću na sledeću svirku pa ću da dam komentar.

Hoces da kazes da: nas nisi ni cula,

a pricas kako bend ne valja i svima nam izigravas mamu!

 

A ako si cula da li si cula sve stvari koje ce biti na demo snimku!!

 

Ako nisi ove rasprave stvarno ne vode nigde !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čula... Samo želim da vas čujem ponovo. Onda ću da dam sud. Pošto se do sada sve odnosilo na ponašanje.

U tom slucaju 24 novembar 21:00h 104.0 Mhz FM talasi radija 202! Odslusaj pa proceni!

 

A takvo ponasanje koliko je lose toliko je i dobro, i za Medu iza bend, pa dali postoji neka velika zvezda koja nije egoisticna i prepotentna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgovara se kao Evihkaj

Dobar je to bend icon_smile.gif

 

@Ingwar

Druze,ja to umem i na usnoj harmonici da odsviram pivopije.gif

 

@Independor

Gujo,daj mi snimak sa radija da cujem icon_smile.gif

 

@xLilly (ili nesto tako,ne zameri mi,ne mogu svima da pamtim nadimke

Ovde se ne prica o drugim vrstama muzike...o tome bi svi mogli do sutra...recimo,Fenriz sledi moj primer pa pravi techno u slobodno vreme (ovo za techno se ne zajebavam).

 

@ostali

Psiholog je skup....sto bi reko Bane:"To sve treba po usima pa da vidis kako ce da se smiri" laugh.gif .....hahahaha.......prosute iznutrice su na kraju ipak ostali najveci zajebanti....hahah....alkos.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takvo ponasanje koliko je lose toliko je i dobro, i za Medu iza bend, pa dali postoji neka velika zvezda koja nije egoisticna i prepotentna

Brate,uz svo duzno postovanje,ovo je bas glupo...kakve bre zvezde?!

Zvezde su muzicari koji mogu da traze da pre njihovog nastupa budu sami u backstage-u,koji traze 43(tacno) bela peskira uz 17 flasa mineralne vode i wc solju sa ugraviranim imenom.....

 

Pazite da vam se to sto je vasa "zvezda" zasijala na "estradi" ne obije o glavu....

 

A i lose vam je to sto je svaka pesma u drugom fazonu...mislim,svaka recenzija ce izgledati ovako :"pozdravljam snimak,ali bi vec na sledecem ostvarenju bend morao da odredi pravac koji ce da sledi".

 

Ako cemo iskreno,ona power varijanta sa rezecim vokalima vam mnogo vise lezi od nesto cvrsceg zvuka tipa "Moonblood"....vidi se u kojim stvarima vise uzivate....bolje vam je da prvo dobro razmislite koji cete put da sledite pre stancovanja tolikih pesama.....u najboljem slucaju ce publika ostati zbunjena....

 

Ajd sad,cekam da me neko napadne..... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...