Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bez brige promene su dobre bar se tako do sad pokazalo....

Mislim da je ovako najbolje jer je ljude boleo paja u ovom bendu da se malo cimaju tako da sad imaju priliku da se posvete svim svojim drugim bendovima jos vise(ako je to moguce).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i da ja kazem koju rec. laugh.gif

Ljudi jebiga zao mi je sto ste se raspali ali me ujedno zabole k***c jer niste nista doprineli domacoj metal sceni (bar ne u novoj postavi) a ovo se nije odnosilo na svirke. icon_rolleyes.gif

U svakom slucaju srecno vam sa buducim bendovima i to je to od mene.

A za Medu sad trci da sviras u onom Iced Earth tribjutu sto su te zvali pre godinu dana icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ostajemo rodbina jel da?!!? icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ljubim vas no matter what! happy.gif

naravno 'ceri!!!! happy.gif famiglia 4ever!!!

 

 

 

@meda: crni necace, pa ti gore nego ikada pises te postove!!! sram da ti udje... no.gif

 

pozzz vucka!!!!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

o necaci moji..... sad.gif nisam tu dve (ili tri..?!??!) nedelje, a vi odma' u kurast... icon_cry.gif

bas mi je zao sto je uopste moralo da se desi, ali jbg, nije da nije prirodan sled situacije....

 

elem. raspodela imovine.

matiji jos uvek ne znam da li sam keva ili tetka ili oba...?!?!? matijo, prosvetli me!! icon_mrgreen.gif

vucku, osmom necaku i medi ostajem tetka jer su mi bili najverniji necaci. icon_smile.gif ljubi vas tetka!!

manja i marko.. ako hocete da i vama budem tetka.. E NE MOZE!!!! salim se.. pivopije.gif pozdravljam i vas!!! icon_mrgreen.gif

 

vidimo se vec..negde...nekada.... icon_wink.gif

Eeee, Tetka, i ja otisao na 10 dana i saznam sve ove zanimljivosti preko foruma...

 

Stvarno sam se trudio da zadrzim ekipu na okupu, ali to stvarno nikoga nije zanimalo...

 

Mislim da je ovo bila najtalentovanija ekipa koja se pojavila u poslednjih nekoliko godina, a dzaba talenat kada su svi zvezde, svi vole svirke, a niko ne voli da radi...

 

@ Coko - potpuno si u pravu nismo doprineli Domacoj metal sceni , ali nije ni cudo kada niko nije verovao u bend...

 

Sta da se radi , zivot je kurva i onda umres...

 

Pozdrav svima, sve najbolje, nadam se da cete imati puno svirki i zaraditi puno para...

 

Tetka i dalje rula i kikuje esove!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaahh, necace....

sta ces, bolje je i ovako nego da se stalno svadjaju i tako to.. it was meant to be.... sada the show must go on, i nemoj da se vracamo!! TO SVIMA KAZEM!!! sto je bilo - bilo je, sada samo napred!

vuckonjo, moram priznati da si mi omiljeni necak! icon_mrgreen.gif

 

nismo doprineli Domacoj metal sceni

uopste se ne slazem... dosta dugo smo drzali status teme sa najvise spama!! wub.gif spam.... eehhh....

 

inace, moze se desiti da jednog dana zajedno imamo svirku!! pivopije.gif

 

 

p.s. ANOTHER ONE RIDES THE BUS! icon_cool.gif

Edited by Goatik

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Coko - potpuno si u pravu nismo doprineli Domacoj metal sceni , ali nije ni cudo kada niko nije verovao u bend...

Ja sam verovao jer muzicari s kojima sam ja svirao su jebali mame kako sviraju ali jebiga kad vam pevac ima menstrualne procese pred svaku probu kako ocekujes da clanovi veruju u bend no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Coko - potpuno si u pravu nismo doprineli Domacoj metal sceni , ali nije ni cudo kada niko nije verovao u bend...

Ja sam verovao jer muzicari s kojima sam ja svirao su jebali mame kako sviraju ali jebiga kad vam pevac ima menstrualne procese pred svaku probu kako ocekujes da clanovi veruju u bend no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eovako coko sto se tice doprinosa domacoj metal sceni nismo nista posebno uradili

 

 

Ali ti bolje izbrisi taj post jer ako to vidi neki covek iz domace metal scene koji te poznaje umrece od smeha,ili akoje satanista pet puta ce se prekrstiti.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i da ja kazem koju rec. laugh.gif

Ljudi jebiga zao mi je sto ste se raspali ali me ujedno zabole k***c jer niste nista doprineli domacoj metal sceni (bar ne u novoj postavi) a ovo se nije odnosilo na svirke. rolleyes.gif

U svakom slucaju srecno vam sa buducim bendovima i to je to od mene.

A za Medu sad trci da sviras u onom Iced Earth tribjutu sto su te zvali pre godinu dana icon_smile.gif

Ti si brate sex simbol kod trolova!!!!!!!!!!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helmi?

Jeste Helmi...

 

Svirali smo zajedno jednom kadsam blejo po maricu i neverovatno mi se svidelo kako svira i kakav jekao lik, a i on mi je rekao ako ikad pravim novi bend da ga obavezno zovem da rokamo zajedno lik je 84 tako da ce se sloziti sa vuckom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam verovao jer muzicari s kojima sam ja svirao su jebali mame kako sviraju ali jebiga kad vam pevac ima menstrualne procese pred svaku probu kako ocekujes da clanovi veruju u bend no.gif

Skroz se slazem sa ovom izjavom,ovo je glavni razlog za pucanje benda!!!Bar po meni,ne radi se tu o svirci,radi se o tome da jednostavno 2-3 pesme su bile uradjene za recimo pola godine...Lake,Hladne noci i ona Vuckova stvar,a od te tri pesme pevac nije znao ni jednu,Lke jer...je zivot kurva,Hladne noci nije znao zato sto nije dolazio na probe,a vuckovu stvar iz istog razlog!!!Ne svaljujem ja krivicu na marka,daleko od toga,ali eto ima i tu istine mnogo izdrkavnj u solo deonicma,jednostavno ne ide to!!!Meda je mnogo tlentovan muzichar i zelim mu da uspe,ali eto neka napravi novu ekipu i neka krene!!!Manji je bio pun kurac shreda i razumem ga(Sorry Manjo),mislim volim ja to,ali matija trrrrrrrrrrrrr,ja trrrrrrrrrrrrrrr,meda trrrrrrrrrrrrrr i onda nam se cela muzika pretvori u trrrrrrrrrrrrrrrrr...mislim jebi ga...verovatno bi me u ovom trenutku meda oterao u kurac,ali jbg...Los period ljudi,skroz losh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...