Jump to content

Bullet For My Valentine


Recommended Posts

WAT

 

BFMV su za metalce od 14 godina koji nikad nisu slusali staru metaliku a vole da se prze kao da jesu a franz ferdinand su za ribe koje nikad nisu slusale the cure i the smiths ali bi ipak da idu na neka indie desavanja i popupse kurac nekom liku sto nosi ironican dzemper ili shal.

 

word :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam neki intervju kod ortaka gajbi.Koje jebene pedercine hahaah

 

Brate, što ideš kod ortaka kad su jebene pederčine? Osim ako i ti ne voliš da ga primiš. Voliš malo, a?

 

Treba polomiti od batina i ovog klinca metalca i ovog što ga maltretira i 4 člana benda.

 

Koje je ovo govno, jao, strašno.

 

I što je najtužnije, Lacuna Coil otvara za njih na idućoj turneji...

 

Serem ti se u ovakav metal i britansku scenu kojom vladaju FFAF i BFMV.

 

Pu.

 

Bravo. 3 bambija za tebe. Tako to pravi, crni metal satanski ratnici, poput tebe, rade. Eh, da je ovakvih metal ratnika više kod nas, ne bi nam festivali propadali. Priznaj da si se mami pohvalio da slušaš crnu satanističku muziku, a?

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, što ideš kod ortaka kad su jebene pederčine? Osim ako i ti ne voliš da ga primiš. Voliš malo, a?

 

 

 

Bravo. 3 bambija za tebe. Tako to pravi, crni metal satanski ratnici, poput tebe, rade. Eh, da je ovakvih metal ratnika više kod nas, ne bi nam festivali propadali. Priznaj da si se mami pohvalio da slušaš crnu satanističku muziku, a?

 

Cekaj, jesmo ti mi krivi sto slusas ova govna?

 

FFAF je skracenica od Funeral For A Friend. To je bend sa kojim se decki iz ovog benda vole trpati u guzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, što ideš kod ortaka kad su jebene pederčine? Osim ako i ti ne voliš da ga primiš. Voliš malo, a?

 

al ovo je konza :)

da znam za ubuduce, da ne idem kod ortaka haha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e aj iskulirajte pricu, brate...niti su ljudi koji slusaju BFMV pederi(mislim, uglavnom nisu :) ), niti su ljudi koji slusaju neki crninu i blkmetal preterano opasni. stavise, uglavnom je vrlo obrnuto. ali ono, to pasionirano branjenje nekog stava i ukusa moze samo da stvori pogresnu sliku o svemu. ocu da kazem, dok sam se bunio sto me nazivaju pederom zbog siske i svega toga, ti prezajebani sinvi od 20 kila su verovatno jos vise kapirali da sam peder. a onda kad sam shvatio da im siskom jebem sestre, devojke, komsinice, prijateljice iz ranog detinjstva i sl, prestao sam :)

 

ne, sad bez zajebancije, nema potrebe za tim recima. prica o tim predrasudama je mnogo glupa. ako neko misli da su BFMV pederi, ne znaci da je to i publika. opustite se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e aj iskulirajte pricu, brate...niti su ljudi koji slusaju BFMV pederi(mislim, uglavnom nisu :) ), niti su ljudi koji slusaju neki crninu i blkmetal preterano opasni. stavise, uglavnom je vrlo obrnuto. ali ono, to pasionirano branjenje nekog stava i ukusa moze samo da stvori pogresnu sliku o svemu. ocu da kazem, dok sam se bunio sto me nazivaju pederom zbog siske i svega toga, ti prezajebani sinvi od 20 kila su verovatno jos vise kapirali da sam peder. a onda kad sam shvatio da im siskom jebem sestre, devojke, komsinice, prijateljice iz ranog detinjstva i sl, prestao sam :)

 

ne, sad bez zajebancije, nema potrebe za tim recima. prica o tim predrasudama je mnogo glupa. ako neko misli da su BFMV pederi, ne znaci da je to i publika. opustite se.

 

Lekić jebač. :bigblue:

 

Nego.

 

Bullet ZAKON!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je bend emo, jeste. Tekstovi su uglavnom djubre. Pojava im je prilicno gay, ali muzika je daleko od lose. Jednostavno imaju (tj. imali su pre 2. albuma) svoj stil koji se mnogima ne svidja, ali ima daleko vise onih koji ih gotive. A sto se tice toga da nisu tr00 mjetal... jebes to, ko da je bitno. Muzika se slusa, nema tu filozofije, ako ti se svidja ok, ako ne produzi dalje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako je daleko od toga da bude jedan od mojih omiljenih bendova, ali sam jedno kratko vreme mogao da slusam nesto takvo. Naravno, misljenja se razlikuju. Dok nisam seo i preslusao album kenjao sam po njima sve u 16, ali moje je misljenje da momci zasluzuju izvesnu dozu postovanja jer tehnicki vrlo sabijaju sve instrumente, zbog toga ako ni zbog ceg drugog. A sto se tice njihove pojave i imidza za to me bas zabole djoka, u vreme kad smo imali samo rts,bk i pink preko sugavih krovnih antena nisam ni znao na sta lici metalika(niti sam mogao da znam) a slusao sam ih non stop, a iskreno nije me ni zanimalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono, nije unikatna muzika jer ima još xy bendova koji sviraju nešto dosta slično, međutim meni se dopalo kako se lepo čuju bass i bubanj (čitaj:našminkano do bola i zvuči nerealno)... ali, daaa... tekstovi su... kao da sam ih ja pisala :) :) prepatetični i sve slično...

 

a uživo?... ne gledam ih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono nisu tolko loshi, pogotovo ovaj novi album , ali stvarno se ponashaju EMO i to se odrazi kroz muziku i ti delovi koji su upili uticaje EMO jedu ostale stvari dok na kraju skoro ti ne uniste uzitak albuma. Nekako moraju da se reshe tog fashioncora, pod hitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

al dokle vise sa tom pricom "oni sabijaju instrumente"???

sabijaju instrumente i likovi iz tezga benda koji sviraju live sa Zeljkom Joximovicem, pa ih ne slusas :)

a da ne pricamo o pratecim bendovima Justina Timberlake-a, Jamiroquaija i ostalih - you get the idea

verovatno i likovi iz Linkin Parka sabijaju instrumente, samo sto to ne pokazuju u svojoj muzici. Vole ljudi jednostavno i catchy, sta sad.

 

generalno, ne volim zanrove koji nastaju kao fuzija nekoliko zasebnih stvari

mogu oni da peglaju insturmente kolko oce, al meni se pegla kad cujem onaj screamo vokal u kombinaciji sa metal herojskim tercama, helikopter pedalama na bubnju, neke mentalika-like riffove i extremno gay refrene koji su tu da kupe glupu masu sa trivijalnim textovima i melodijama. Pa onda cujes solo koji je disekcija soloa likova poput Hammeta, Mustaine-a, itd. Sve to cini jednu veliku neorginalnu splacinu.

 

"heaven...

where is my angel

i need her now" :)

 

p.s. ko slusa ovaj bend i ima vise od 16 god treba da se zapita za svoje mentalno zdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...