Jump to content

Bullet For My Valentine


Recommended Posts

sobajicu, daj opusti se. pa ti slusas i AFI, ali znas da ce pravi ortaci da te podrze u bilo cemu :)

 

elem, stvar ukusa i dalje. band je profi i jeste namazan tehnicki, ali isto tako je tacno da ih ne treba slusati zbog toga. ili treba?

 

nemi je to dream theater sindrom, "aaa slusaj sta je ovde odsvirao brateee", pa onda drugi masni zgoljavac kaze "aaaa kakvo mesto za septimu, genijalnost..." jebes band uz koji ne mogu da se napijem i ubedacim, ili pozelim da se peglam ili imam sex sa finim damama..ukratko, valjda je bitno da li te mjuza dotice? sa BFMV to nije slucaj kod mene. ali opet kazem, postujem da kod drugih jeste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada, lično bi ih slušala intenzivno 4 dana i verovatno prestala :)

 

upravo to je i poenta mog "opisa" pomenute muzike

naravno nisu oni jedini takav bend - daleko od toga

al da je plitko, plitko je

ne sporim da nekome moze i to da se svidja - i nemam nista protiv toga, stvar ukusa

 

al opet..

Niking napusis mi se kurcine nikad jace :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni rekao da su dobar bend i da ih treba slusati, nego da zasluzuju izvesnu dozu postovanja zbog toga sto tako dobro sabijaju instrumente, naravno kao i orkestar Zeljka Joksimovica. Nista drugaciju vrstu postovanja :bigblue: Ali to sto su tehnicki dobri ne menja cinjenicu da su okoreli MTV bend i da ne mogu da zadrze paznju bilo koga ko je do sad preslusao dovoljno komercijalnog metala da mu se sere od toga. Ja licno slusam svakakve zanrove i metal i nemetal muzike i nemam problem da slusam cak i emo bendove ako dobro zvuce(mada nisam naisao ni na jedan koji mi se dopada), samo mi je zasmetala prica oko njihovog izgleda. Jebe mi se kako ce ko da izgleda, a iskreno mislim da bi trebalo da prestane konacno da se obraca paznja na takve stvari, jer je bottom line da bend sluzi za slusanje a ne za skrin sejver. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

al dokle vise sa tom pricom "oni sabijaju instrumente"???

sabijaju instrumente i likovi iz tezga benda koji sviraju live sa Zeljkom Joximovicem, pa ih ne slusas :)

a da ne pricamo o pratecim bendovima Justina Timberlake-a, Jamiroquaija i ostalih - you get the idea

verovatno i likovi iz Linkin Parka sabijaju instrumente, samo sto to ne pokazuju u svojoj muzici. Vole ljudi jednostavno i catchy, sta sad.

 

generalno, ne volim zanrove koji nastaju kao fuzija nekoliko zasebnih stvari

mogu oni da peglaju insturmente kolko oce, al meni se pegla kad cujem onaj screamo vokal u kombinaciji sa metal herojskim tercama, helikopter pedalama na bubnju, neke mentalika-like riffove i extremno gay refrene koji su tu da kupe glupu masu sa trivijalnim textovima i melodijama. Pa onda cujes solo koji je disekcija soloa likova poput Hammeta, Mustaine-a, itd. Sve to cini jednu veliku neorginalnu splacinu.

 

"heaven...

where is my angel

i need her now" :)

 

p.s. ko slusa ovaj bend i ima vise od 16 god treba da se zapita za svoje mentalno zdravlje

 

Izgleda da te Fricl ne maltretira dovoljno. Možda ti je prešao na sestru pa se osjećaš odbačen i zapostavljen? Neka, neka, sačekaj, ima čika Fric i za tebe nešto. Samo se strpi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da te Fricl ne maltretira dovoljno. Možda ti je prešao na sestru pa se osjećaš odbačen i zapostavljen? Neka, neka, sačekaj, ima čika Fric i za tebe nešto. Samo se strpi.

 

 

sta je pederko?

nisi se valjda nasao prozvanim u toj poslednjoj recenici? ili te mozda samo boli istina? :)

ne znam samo odakle ti ideja da me "prozivas" koristeci se mojim (uslovno receno) forama iz profila? :confused:

jel to trebalo da bude smesno? ne kapiram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da ne kapiraš, nemaš sposobnost za to. Ne bi mogao ni Blic Vic da skontaš, jedan od onih lakših.

 

Tužno je to, brate. Ti bi, znam, volio da je smiješno, ali nije. Nema mnogo vedrine u tvom životu, šta ćeš.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Vic

 

jel postoji neki razlog zbog kojeg ti napadas coveka na licnoj osnovi, pominjuci mu porodicu, obzirom da je lik napishio band koji ne voli,ali se ne secam da je ikoga vredjao licno?mislim, ispravite me ako nesto propustam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da ne kapiraš, nemaš sposobnost za to. Ne bi mogao ni Blic Vic da skontaš, jedan od onih lakših.

 

Tužno je to, brate. Ti bi, znam, volio da je smiješno, ali nije. Nema mnogo vedrine u tvom životu, šta ćeš.

 

Stvarno.

Tvoja "sala" je toliko smesna, evo vec smeju se ljudi na 2 strane kolko je dobra provala...

Jel si smisao za humor downloadovao sa istog mesta gde i BFMV albume?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapamtite ovu lekciju velikog humoriste Vic Rattleheada:

ako se neko nasali na svoj racun, vi lepo prezvacite to sto je on rekao i dopunite sa jos recenicom-dve i eto dobre i kvalitetne sale niotkuda

gde su mladi, tu je i sala

a i Vic Rattlehead

 

to je taj avangardni humor za koji treba puno sivih celija i koji vas uzdize iz mora mediokriteta

suvi kvalitet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...