Jump to content

Bullet For My Valentine


Recommended Posts

@obućar - pa, negde si rekao da je suština u tome što bi slušala bend 4 dana i prestala... :) pa realno, svede se na tipa 3 pesme koje bih mogla da slušam, ali... opet ne mislim da je bend loš...

nije metal, e ja baš hoću da slušam ono što metalci ne slušaju :P :P to je sada in :)

 

3 ili 33, nebitno je

bitno je da su pesme plitke i da brzo dosade

ko svaki drugi komerc, kupe te nekom catchy melodijom (ili cime god), slusas ih to popodne i posle bacis u smece

za ovaj bend se nece ni znati 5 godina nakon sto se raspadnu

mark my words :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Bend je manje vishe krsh i pesme su plitke ali ja to slusham jer me to vezuje za odredjena deshavanja u zhivotu...emocionalno uslovljavanje... :mrgreen:

Naravno ne mozhe se uvek slushati to, jer iskreno brzo dosadi ali dodje period kada mi vrlo prija neshto poput bulleta...i mogu da se vracam na te pesme a recimo metallicu ne mogu vishe ni jednu pesmu da podnesem koliko sam predozirao...

Mislim da godinu dana nisam ni jednu pesmu pustio...

Svejedno vas sve treba banovati odma... A ako ne slushash bend nemoj da pljujesh po njemu jer stvarno nikoga ovde ne zanima takav stav... Shto se tiche toga da "sabijaju na instrumentima".... ko god da je to reko svaka mu chast ako misli da je to sabijanje na instrumentima....xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoces da kazes da su ti emocije i desavanja u zivotu plitki?

 

Hocu da kazhem da sam te pesme cuo dosta kad mi se desilo neshto i svaki put kada cujem tu pesmu setim se toga shto je bilo i osetim se kao tada...

To je emocionalno uslovljavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...