Jump to content

Bullet For My Valentine


Recommended Posts

Ime benda vise lici na neki glupi tinejdzerski horor film nego na o,e benda.

Nemoj tako Azzo, pa oni su ti po izgledu vishe goth od Ville-a i ekipe sve skupa mhihi.gif ... No momci umeju sa djitrama, priznati se mora...

 

Mada... Iako je fakat da mene ovakvi bendovi opasno pale, ovo je upravo put kojim ja ne bih zelela NWOAHM da nastavi... Nikako! Ovo je fijasko cele ideje u najavi...

 

Stvarno bih volela da mogu da ga nazovem prosechnim gay metal core bendom, ili gay emo core bendom (chekaj, ovo je pleonazam mhihi.gificon_wink.gif).... ali ne... BFMV ima kritichan broj potrebnih elemenata da bude NWOAHM (Shvedske na kilo, itd.)... ali je Gaaaay... a to nije deo priche...

 

 

 

Neshto kao MTV anomalija NWOAHM-a...

...ne pije mi vodu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Kenteee..

....Pa braćala, bar ti i ja ne moramo o tome da pravac moze da ponese u imenu mesto gde je nastao, a da ga se vremenom dohvate i pripadnu mu muzichki sastavi bez obzira na svoju nacionalnu pripadnost, rasu, ili shta je vec inicijalna odrednica...

 

 

(ali evo, za tebe,... nikad vishe necu reci (ni pomisliti!) da su Beastie Boys MC-ovi icon_smile.gif .... a i zbog sebe.. just imagine... bunch of angry niggah brothahs + outraged kent) icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

muzika im ima pravise old school momenata za moj ukus... i jako je predvidiva i veoma brzo dosadi...

 

sto se izgleda tice, stvarno su mnogo izfeminizirani. Taj fazon je nevidjeno pozerisanje i izrazito me nervira. (npr. avanged sevenfold, atreyu, eighteen visions...) pukeface.gif

 

mada, kapiram da se napaljene klinke loze na to, tako da i to ima svoju publiku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rece covek koji ima finch u potpisu icon_smile.gif

 

ajsha, bfmv po meni nema uopste nwoahm elemenata u sebi, bez obzira sto nisu iz usa. rece krang lepo sta su... mada, kad malo bolje razmislim, i ne znam za neki bend ouside of usa koji to svira. a? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam rekao nista za muziku koju prave (cak je veoma kul sto su napustili deftones meets glassjaw putanju), vec za izgled na koji si aludirao kod bfmv, atreyu i slicnih bendova... dodji samo da vidis finchove promo fotke u novom rock soundu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kente, Krang jeste drazesna osoba, ali sushtinska je greshka bfmv nazvati emocore-om... Oni APSOLUTNO nemaju NIKAKVE veze sa tom muzikom: ni muzichki, ni vokalno, ni scenski,... Najlakshe je sve shto drzi gitaru a gay je nazvati emocore-om... i to shto je najgore obichno prodje, ali u ovom sluchaju u pitanju je 100% promashaj u proceni...

 

Oni po meni ipak jesu nwoahm, jer sadrze dve osnovne odrednice tog pravca... Shvedsku InFlames rip-off svirku i TIPICHNO USA NU vokalno izvodjenje (u njihovom sluchaju bez i jednog izleta, iako su Velshani! icon_confused.gifmhihi.gif)... (jbt, pevach zvuchi kao Chester/Linkin Park meets Billie Joe Armstrong/Green Day, a kad ga slushash kako sklapa melodije za cleanove javljaju ti se flashbackovi... ne znam,... nekog singla Good Charlotte-a)....

 

dakle, to je to... chista definicija onoga sto nwoahm jeste... najprostije recheno= shvedska + nu... zato sto je lose, ne znaci da nije... (jednosavno KSE koristi dobre NU deonice, a BFMV the lame once... kao shto postoje i odlichni i patetichni nu metal vokali... e pa ovi su se sto se nu-a tiche dohvatili tog patetichnog tripa i strpali u svoj nwoahm mix)

 

 

A za bendove van Amerike... hm... pa koliko znam nista sa major contract-om...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...