Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

A zar vam nije lakshe da nadjete na netu sliku koja vam se dopada i odnesete u Vrabac ili neku drugu radnju koja shtampa na majicama?

nije. ko prvo, veci je cim, a ko drugo, oni naplacuju oko 400 kinti po A4 foliji (a tebi treba minimum dve za prednju i zadnju stranu), tako da kad obrnes, ovako ispadne skuplje. a mislim cak da takve majice jos krace traju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako vam se samo ne gade te odvratne Felix majice - usmrde se posle jednog nosenja katastrofa,razvuku se,slika mrljava,materijal ocajan,ali bitno je da ljudi pokazu sta slusaju pukeface.gif I stvarno nema svrhe - ne podrzavate bend kupovinom tih budjavih majica,samo podrzavate pozeraj!Ja nosim samo moje ORIGINAL King Diamond,Morbid Angel i Vader majice(i to zaista retko,stvarno ne volim da nosim metal majice)ali stvarno te majice su ultra kvalitetne i prijatne za nosenje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije. ko prvo, veci je cim, a ko drugo, oni naplacuju oko 400 kinti po A4 foliji (a tebi treba minimum dve za prednju i zadnju stranu), tako da kad obrnes, ovako ispadne skuplje. a mislim cak da takve majice jos krace traju.

Ali mozhesh da imash unikatnu majicu. Mozhesh da iskombinujesh slike i/ili tekst kako ti zhelish. Ne morash da se nervirash shto je originalna slika npr. crvena, a na majici je narandzhasta, shto najednom svi u gradu nose bash tu majicu...

Shto se trajnosti tiche, najverovatnije si u pravu, mada i to zavisi od nachina odrzhavanja (pranje i peglanje sa unutrashnje strane).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradila sam jednu majcu na taj način. Nakon pranja je štampa počela da se ljušti.

Uradio sam brdo majica i nema ljustenja stampe. Kad je stampa kvalitetna onda se to ne desava. Neke majice imam vec par godina i sve je u redu. Koristim bubrecu stampu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...