Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Ja sam bila jako razočarana jer nije bilo ženskih majci... ili bar nekih manjih, a ne onu XXL da nosim kao haljinu icon_cry.gif a baš sam mislila da će biti, sve žene u novom spotu su imale...

 

Kupicu ti ja tu majicu samo nemoj vise da kukas pls :da: Treba da narucim neki vinil cim skupim kes,pa cu i tebi neku zensku majicu. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj slikaj vise da vidim tu kiss maju

... strpljenja, strpljenja :)

 

Kupicu ti ja tu majicu samo nemoj vise da kukas pls Treba da narucim neki vinil cim skupim kes,pa cu i tebi neku zensku majicu.

 

Da te držim za reč? Oko keša nije problem, samo mi javi unapred koliko.

 

A što, kad budžim postove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nije bas metal, ali nedavno sam dobila jednu jako lepu majicu.

Naime, kada sam bila nedavno u Novosibirsku, istrazujuci po tom gradu nasla sam jedan jako dobar rock and metal shop u kom je zaista bilo divnih stvari, od retkih albuma, mp3 kolekcija, gothic nakita, klasicnih metal majica, do nekih zaista originalnih stvari.

Kupila sam neke DVD i MP3 kompilacije i bilo mi je interesantno da uzmem neki suvenir ove prodavnice, pa sam pitala prodavca za vizit kartu ili kesu sa logom. Na zalost, rekli su mi da nema. Onda sam se vratila jos nesto da pogledam i kada sam krenula vani, prodavacica je zaustavila i poklonila mojoj koleginici i meni originalne majice sa logom i nazivom prodavnice, dvostrano stampane sa velikim natpisom na ledjima na ruskom "rok zivi ovde".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

sve majice koje sam pre imao ili su se pocepale,ili sam ih izgubio ili sam ih bacio...

 

sada mi je ostalo par original metallica majici (njih cuvam ko oci u glavi),alice in chains majica koju nikada ne nosim posto mi je premala (kupio sam je samo da bih je imao :)) i majica sa logom benda therapy?

 

Kada bi mi neko rekao gde mogu da nabavim napalm death majicu kupio bi i njemu jednu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...