Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Imao sam brdo majica kad sam bio klinac, i to sam imao uglavnom Iron Maiden, Panteru, Sepulturu i tako to... Cini mi se da sam to sad malo prerastao, sve su mi manje jasni likovi koji na svakom koncertu kupuju majice. Ja ih sad posmatram kao bilo koji drugi odevni predmet. Doduse, jos uvek nosim jednu Maiden majicu (Ed Hunter), jer mi se svidja boja kojom je odradjena.

 

Nosim i Holy Jerk i Pero Defformero majice, ali iz potpuno drugacijih pobuda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да не, само сам пре очекивао да ћеш узети неку треш метал мајицу.

 

Nema thrash metal majica na fensi ostrvcima prepunim emo likova, nema ko to da kupuje. Na kraju, čak ni za ove nije bilo posebnog interesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Секундица... Малта беше у питању? Па, могла си да узмеш Forsaken мајицу. Одличан doom бенд, Малтежани, а имају и сјајне омоте, Јовита Каминска им радила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Матер му, хтео сам да узмем Lääz Rockit "Know Your Enemy" на ибеју од неког Мексиканца, али прима само плаћање у пејпелу.

 

Pa šta , Zar u Srbiji ne funkcioniše PayPal?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

najsmešnije mi kad vidim tipove u bon jovi majicama, so gay!!!

 

sve ređe mogu da nađem dovoljno veliku majicu pošto sam debeo, poslednja, da mi nije knap, bila je king diamond - puppet master i pero defformero u domaćoj izradi

i emperor - icon e

Share this post


Link to post
Share on other sites

наравно!!!

 

имам-дарктхроне - трансилванијску глад , канибале-гор обзесд , имортал-пјур холокауст и горгоротх-твајлајт оф д ајдолс

дуксеви-дарк фјунерал-атеру , батори-хемерхарт и крејдл-вемпире

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta , Zar u Srbiji ne funkcioniše PayPal?

:) :) :) :) :) :) :)

Брзо си се ти прилагодио Канади, па заборавио где си живео до пре коју годину.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Највише волим људе који говоре ``Нисам у фазону да носим метал мајице више `` или ``Ја сам то прерастао`` или ``то је за напаљену дечурлију`` !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Највише волим људе који говоре ``Нисам у фазону да носим метал мајице више `` или ``Ја сам то прерастао`` или ``то је за напаљену дечурлију`` !

 

Pa zavisi recimo ja Metal majice praktichno i nemam,imam samo jednu Kamelot,za zadnjeg koncerta i to je to...Ali iskreno i da ih imam one bi mi sluzile kao prva pomoc kad idem na more,odem na koncert pomenute grupe ili radim neki fizicki posao...haha...a ovako za svaki dan,pa sta znam i nije mi neki 3ip :rolleyes:

 

Znachi MetaL majice imaju visenamjensku upotrebu...kupujte Metal majice haha :)

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svoje stare metal majice nosim kad idem na spavanje a pidžama mi na pranju,kad generalno čistim kuću ili krečimo.Uglavnom,to su mi majice za rad jer mi nije žao da ih isprljam :bigblue: .Sem svoje prve majice Metallice.Nju ne vadim iz ormara,niti nosim,niti kome dajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svoje stare metal majice nosim kad idem na spavanje a pidžama mi na pranju,kad generalno čistim kuću ili krečimo.Uglavnom,to su mi majice za rad jer mi nije žao da ih isprljam :bigblue:

Same here. Ove moje vise nisu crne nego skoro bele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...