Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Imao sam obicaj da sam pravim majce sa uljanim bojama, nanosio bih mali sloj i kad se osusi - savrseno! Radio sam Helloween majcu sa gomilom malih pumpkina sa singlova i Manowar - Battle Hymns i jos po neku, super su bile, sad ne znam ni gde su, odavno sam ih radio... inace odavno i ne nosim majce a imao sam mali milion od Manowar, Metallice, Maidena, GNR-a (neku all over crno belu, bese lepa) kao i dukseva...

 

Offtopic: Najjaci trip je bio kad sam na starim leviskama ispisao po celoj duzini leve strane crnim velikim slovima 'ICED EARTH' sa originalnim logoom. Mnogo mi krivo za te farmerke, razmazale se kad sam ih prao, ha ha ha, znaci trajale su svega nedelju-dve dana ha ha ha :D:pivopije:

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva tema...Iako ne slusam metal imala sam tu (ne)srecu da dobijem na poklon 'metal' majicu za rodjendan od drugarica koje su me zbunjeno upitale:''Children of Bodom...Zar to nije punk?". Apparently not...Jbga zao mi da je bacim... :confused:

Pokloni je nekom fanu sa 4uma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokloni je nekom fanu sa 4uma ;)

OK...Otvaram konkurs. Zainteresovane ribe i anoreksicni momci poklanjam COB majicu mislim da je ime albuma Follow the Reaper ili tako nesto pa koje zainteresovan neka se javi...Ne mora da zna ni jednu njihovu pesmu,ne mora ni da slusa metal...

Edited by demonical

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha, i da jesi, meni ne smeta, ja imam 19 :bigblue:

 

A kad cu da dobijem majcu? Taman da mi se uklopi sa torbom FTR

 

 

Oi! I ja imam devetnaest...Malo mi cudno da poklonim majicu nekome ko je moje godiste ali OK ako si stvarno zainteresovana dacu ti je posto ja i ovako nemam 'metal' drugova pa da im poklonom majicu...A i anoreksicna sam... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam negde oko 36 majci,jer kad god keva ode do grada vidi neku crnu majcu sa zajebanom slikom ona je kupi,poshto ja retko kad kupujem crne majce...Ali sad sam je istrenirao da ne kupuje svakakva sranja,ima zena spisak bendova chije majce sme da kupuje....A ja iskljuchivo shtampam bele majce,sad treba da mi stigne crno bela Whiplash-Power And Pain...

Dojadile su mi vishe crne majce....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel i ti radis u visioshopu? :D

 

Ja imam belu TMNT :D JEIJ

 

Naravno da radim preko njih, do sada jedno 6-7 majica. Zakon su, dobro rade, majica mi se jos ni jedna nije isprala, sjebala, stvarno prva liga, a jos plus ti post express donese na kucnu adresu .... gde ces bolje ;)

 

A sta ti je TMNT?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...