Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Ja ih imam dosta, ali su ljudi u pravu. Majice iz Feliksa stvarno brzo izblede. Ali, ne sve. Imam Hatebreeder koja je stara oko 4god, a kao nova je,

dok je Screaming For Vengance u totalnom raspadu... Najnovije sto sam uzeo je Satyricon, i stampah Dedicated For Life. :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja imam jednu ili dve majice iz FELIX-a i da, izbledele su, ali ono, nista im ne fali...Stare su oko 5-8 godina :D

Ne moze sve da traje vecno, pogotovo ne garderoba :D I pogotovo ne ona koju smo cesto nosili a cesto i prali...

Tr00 metalci peru majice samo na Petak 13...pitaj Crnozeljka za njegov Darthrone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 5majica...2 od maidena jedna je matter of life and death izlizo mi se print skoroz na ledjima,i imam kao edi pokazuje srednji przt a on mu gori kao sveca inace ta mi je prva majica i totalno je izlizana i bela lol ima i rupu...dimljeni purgeri godless savage garden to je neka velicina M jedva stanem u nju,imam slayera onaj log sa orlom da majica mi se raspla kolko sam je nosio i skoro sam kupio majicu Megadjeda u TIME-u (Laza zna gde je to hehe) inace je neki orao a nazad lobanje utanjiru haha ..A uskor cu kupit Panteru vidim da su nabavili alio one narkvuce za penagramom..A imam i koznjak tj metalku i jedne maskirne pantalone ,dugu kosu i ot je sva moja mentalska oprema

Share this post


Link to post
Share on other sites

1x se opekla na visioshop i nikad vise :violent:

 

Majicu cekala DVA meseca, a onda mi stigla bez ikakve stampe :) :) :) - pa reklamirala i cekala jos dva meseca, a ortak dobio sa stampom na ledjima, za koju je NAGLASIO da treba da bude napred :blink: Raspala mu se pri prvom oblacenju, ali ja ipak mislim da je do velicine glave, a ne do loseg kvaliteta majice :) :) :)

 

btw - odavno sam prestala da brojim koliko ih imam, ali mi je nesumljivo najdraza Belphegorova Bondage goat zombie :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, овако...

 

Имам једну баш лепу, оригинал женску мајицу коју сам добила на поклон од рођака из UK. Slipknot, црвено-црна комбинација и онако, суптилно одрађен лого на грудима и леђима. Добила сам и дуксерицу, исту такву. Проблем је што ја не слушам Slipknot, ама баш уопште. :) Знају људи да слушам метал, па ваљда помислили да је све то исто... :)

 

Елем, ја ни мајицу ни дуксерицу у животу нисам обукла, јер ми је заиста глупо да носим мајицу бенда који ми се стварно не допада, а жао ми да ми чаме у ормару. Зато ћу веома радо исте поклонити. Ако овде постоји неки фан који сматра да су му потребне, нека се слободно јави.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma majce u felixu su sranje.. imam DT i helloween majcu iz felixa

 

i dalje foreshadowing i amorphis org, sa koncerta.. ali nesto sam skeptican po pitanju kvaliteta amorphis majce, videcemo.. mnogo me nervira kad se skine stampa ili jos gore skupi majca, uh, i ne znam kako to da sprecim.. tako da od sada kupujem samo original majce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене је Exciter мајица врло забрињавала кад сам је купио, пошто је доста танка и мислио сам да ће се брзо распасти, али, ево, улази полако у 4. годину постојања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zabrinjava amorphis zato sto je nekako sumnjiva stampa, jednostavno imam osecaj da ce se skinuti posle jednog pranja.. ima li neko nacin da to sprecim? cime da se pere i kako da se pere? :)

ja perem majce tako sto ih gurnem u masinu kao i sve ostalo..

 

ajde dajte predloge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kapiram zasto uopste peglas te crne majice, nije posteljina jebemu %))

 

ja inache koristim ovu crnu magiju, deterdzent je super, a majice kad perem, perem u masini, kratki program da bi se sto manje izdrljale jer nema sanse da ih isprljas kao carape recimo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tek moj prvu majcu u Felixu kupio pre nekih 6 meseci , majcu Sepultura onako samo logo, i ime i poprilicno dobro se drzi, nit je izbledela nit se ljusti shtampa. Tkao isto i sa kasnije kupljenim Katatoniom i Nile-om, nemam nikakvih problema uopste sa majcama iz Felixa , nit su mi puno skupi sta je 600 dinara, mislim u Mordoru ima veoma mali izbor i one majce koji su mi se svidele su 1500 dinara. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...