Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

ma te majice su ranije bile super fora, kada ih je bilo retko gde i onda si bio faca....danas ih nose i klinci od 7 godina..kazu, svidjaju im se slicice..a moje samo zauzimaju dragoceno mesto u plakaru... icon_smile.gif

orangelistening.gif

Sad but true....

 

premda mi je jako simpaticna forica na deci od 7-8-9-10 god. sa opakom maicicom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја искључиво купујем бугарске од 150 и кинеске од 100 једнобојне. icon_da.gif

Ne isplati se.Letos sam kupio 10 komada za po 200 dinara (Adidas,Nike i ostalo haha) za basket i sve su u ochajnom stanju.

A 4 AND1 i jedna Converse za koje sam dao po 1100 dinara su k'o nove,iako su isto noshene na basket..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma te majice su ranije bile super fora, kada ih je bilo retko gde i onda si bio faca....danas ih nose i klinci od 7 godina..kazu, svidjaju im se slicice..a moje samo zauzimaju dragoceno mesto u plakaru... icon_smile.gif

orangelistening.gif

Pa i ja ih nosim najvise zbog slicica icon_smile.gif i to vec nekih 10-tak godina icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa koji je bolji razlog?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da....u KINESKOM TRZNOM CENTRU su otvorili metal t-shirt radnju....

osecam da ono...da su za jednokratnu upotrebu...kao carape od "cistog pamuka" iz podzemnog prolaza na zelenjaku icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zezaj icon_smile.gif Koliko kinti su majice, kakav im je izbor? Nadam se da ne stampaju samo kineske bendove icon_smile.gif

Ma dajte ljudi, nemojte da nas zamajavate! Ja zivim u 70tom bloku, cesto prolazim pored Kineza, ali takvu radnju niti sam videla niti verujem da postoji.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dajte ljudi, nemojte da nas zamajavate! Ja zivim u 70tom bloku, cesto prolazim pored Kineza, ali takvu radnju niti sam videla niti verujem da postoji.

udjesh u kineski trzni centar,znam da je na spratu ali kada uspem da se snadjem-nadjem ga[ne ponasaj se stereotipno kada nisi cula za to..... ]

 

Nisu samo kineski bandovi mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, cula sam juce za neku foru da radio b92 organizuje izlozbu starih metal-majica....na kraju ti vrat tvoju majicu i dobijes novu b92....zanimljiva fora, zamisli samo-tvoja stara, izbledala majica dobija jos jednu ql namenu icon_smile.gif

U tom smislu da tvoja stara majca dobije jos jednu namenu - OK.

Ali s' obzirom da to organizuje B-92 pukeface.gif

I da (ne znam kakvim) slucajem dobijem tu majcu B-92 ( icon_uhoh.gif )...ne znam...il' bi je spalio,il' bi njome brisao dupe icon_cool.gif

 

 

B-92=sekta icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

udjesh u kineski trzni centar,znam da je na spratu ali kada uspem da se snadjem-nadjem ga[ne ponasaj se stereotipno kada nisi cula za to..... ]

 

Nisu samo kineski bandovi mhihi.gif

Hajde raspitacu se, pa ako ja uspem da nadjem, napisacu vam sta imaju u ponudi i koje su cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...