Jump to content

South Park (1997- )


Profesor Chaos

Recommended Posts

Ukratko, igraju World Of Warcraft, pola epizode je animacija iz igre preko celog ekrana. Javlja se neki lik koji je na toliko visokom nivou da moze da ubije koga god hoce bez izazivanja na borbu. Ubaija redoms ve likove u igri na netu i ljudi prestaju da igraju igru. Cela South Park ekipa se skupi da ga sjebe, ali ih on sve pobije. Onda Kartmen ukapira da samo treba da se drze sume i ubijaju veprove, 3 nedelje neprekidno sa 3 sata spavanja, kako bi dosli na dovoljno visok nivo da mogu da ga srede. Krece konacni obracun, a ljudi iz firme Blizzard, koji su bili pcoeli da ocajavaju jer su ljudi prestajali da igraju igru, resavaju da im daju neki Mac 1000 Istina (valjda se tako zove), koji izvlaci ovom liku svu energiju i na kraju uspevaju da ga sjebu. To je size, ali detalji cine ovu epizodu, a ne sama prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukratko, igraju World Of Warcraft, pola epizode je animacija iz igre preko celog ekrana. Javlja se neki lik koji je na toliko visokom nivou da moze da ubije koga god hoce bez izazivanja na borbu. Ubaija redoms ve likove u igri na netu i ljudi prestaju da igraju igru. Cela South Park ekipa se skupi da ga sjebe, ali ih on sve pobije. Onda Kartmen ukapira da samo treba da se drze sume i ubijaju veprove, 3 nedelje neprekidno sa 3 sata spavanja, kako bi dosli na dovoljno visok nivo da mogu da ga srede. Krece konacni obracun, a ljudi iz firme Blizzard, koji su bili pcoeli da ocajavaju jer su ljudi prestajali da igraju igru, resavaju da im daju neki Mac 1000 Istina (valjda se tako zove), koji izvlaci ovom liku svu energiju i na kraju uspevaju da ga sjebu. To je size, ali detalji cine ovu epizodu, a ne sama prica.

Mozda i jedna od najjacih epizoda :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je u 10. serijalu SP dosao do onog trenutka kada ce kvalitet epizoda biti samo losiji, posle Make love not warcraft imam utisak k'o da su na silu uradili ostale epizode, mada su mi satanina zurka i "The Dawg" momenat vrh. Mozda ovo ima veze sa tim sto sam citao da nisu hteli da rade vise South parka, ali da su se sa Comedy Central-om iscenjkali za jos 2 serijala...

Elem, mozda i greshim, ovako nesto sam mislio i posle cetvrtog, petog i sedmog serijala :)

 

Btw. Jel zna mozda neko na sta je tachno parodija The Dawg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, pa naravno. To je slucaj uciteljice koja je bila sa nekim klincem od 14 godina. Zaglavila u zatvor, pa kad je izasla ponovo krenula da se krese s njim i dobili su i dete skoro (tada je po drugi put dopala zatvora). Mislim da je napunio 18 godina i da planiraju da se vencaju. Tada je bila optuzena za seksualno zlostavljanje maloletnika. Mislim da je ova prava uciteljica cak bila napustila svoju porodicu i decu zbog tog klinca, jer se udala kao klinka i nije bila srecna (klinac je inace Hispano, ako se dobro secam). Malo su ublazili pricu u ovoj epizodi sto se toga tice, ali su spustili godine drasticno!

 

IPB Image

 

behold the sword of 1000 truths!!

Stored on a 1 giga flash drive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam kako iko ijedan trenutak te epizode moze da poredi sa trenutkom kad cartman kenja... no.gif

i kad posle kaze: All right, Kenny, drink your elixir of the mongoose. I'm now going to use mocking blow.

haha.. jebeni elixir of the mongoose.

Edited by Superius Deus

Share this post


Link to post
Share on other sites

stupid FrenchChinese think they have rigth to Havai!

smrt.

kakva je ova zadnja Stanley's Cup,dal da cimam druga sa bezicnim da mi skine...

 

Po meni je epizoda krajnje artardirana...

Ako si gledao Hell on the Earth kad Djavo pravi zurku na zemlji i svako ko nema kostim ne moze da prisustvuje, naidje na Stiva Irvina sa razom u grudima i izbaci ga zato sto nema kostim. Posle toga su napali Trey-a i Matt-a, kao ipak nije u redu, covek je tek umro. U Stanley's Cup su ga jos vise isprozivali (Stiva Irvina)...

Likovima je ponestalo ideja pa se malo ponavljaju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam prvi put gledao The Death of Eic Cartman i plakao od smeha...posebno kada Batersa testiraju 14 sati...fenomenalna epizoda...

Mucni baters, to se zove brutalno testiranje.

 

A 'Fun Times With Weapons'? Kartmen kako se sunja go misleci da ga niko ne vidi?

I use my power to... turn Kyle into a chicken! Haha haha ha ha, now you are a chicken, nyanya nyanya nya nya

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je epizoda krajnje artardirana...

Ako si gledao Hell on the Earth kad Djavo pravi zurku na zemlji i svako ko nema kostim ne moze da prisustvuje, naidje na Stiva Irvina sa razom u grudima i izbaci ga zato sto nema kostim. Posle toga su napali Trey-a i Matt-a, kao ipak nije u redu, covek je tek umro. U Stanley's Cup su ga jos vise isprozivali (Stiva Irvina)...

Likovima je ponestalo ideja pa se malo ponavljaju...

 

Ne kapiras...poenta celog keca je bas u tom ponavljanju i forsiranju :):da:

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...