Jump to content

South Park (1997- )


Profesor Chaos

Recommended Posts

███████████████████

███████████████████

████████████████████

 

██████████

 

██████████!!!

 

haha

Edited by hand banana

Share this post


Link to post
Share on other sites

bzvz, onda ce ljudi znati da li je bila smesna epizoda... :):):)

Увести неписано правило да се приликом описивања користе следеће скраћенице "хахаха" и "бзвз"!

 

osecam da spoiler madness pocinje da se siri YuMetalom...

 

 

spoiler

 

And we started it!!! Yay!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i NARAVNO da bi trebalo da se stavi upozorenje o spojlerima, ali posto se ovo poslednje ne ispunjuje, onda jebes ga, ne bi trebalo da se ide na temu na dan, dva posle izlaska epizode....

 

e sad, ako vec ne znas kad izlazi epizoda, e onda nisi pravi SP fan ;)

Nije problem u tome kada izlazi epizoda, već koliko je potrebno vremena da se skine i da li se u datom trenutku ima vremena za gledanje iste (ja sam često na poslu kada mi se skida South Park) - i onda dođeš na forum i prc. :) Ali dobro, sa ovom nadahnutom pričom o spoilerima u prethodnih nekoliko poruka (BTW. vi niste normalni :) :) :) ) ovaj problem je rešen. Sad je samo pitanje koliko će ljudi zapravo pročitati poruke, i koliko će njih zaista koristiti spoiler tag. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je samo pitanje koliko će ljudi zapravo pročitati poruke, i koliko će njih zaista koristiti spoiler tag. :)

 

 

Сваки пут када неко постује неки "спојлер" а не искористи spoiler таг, сатана убије Бамбијеву маму док Бамби све то гледа, а онај који није користио тагове осећа бол коју осећа Бамби и тај бол ће га пратити током сваког полагања испита и/или разговора за посао!

 

 

Па ви вид'те...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkrila sam onu igru za stvaranje custom SP likova i ne mogu da se skinem!

Evo nekih ljudi sa foruma, ukljucujuci i mene... :D

 

 

 

Dragon Heart

http://i76.photobucket.com/albums/j5/Mudra_Sova/Flip.jpg

 

Gavrosaurus

http://i76.photobucket.com/albums/j5/Mudra...Gavrosaurus.jpg

 

Grave (sa sve doktorskim mantilom :))

http://i76.photobucket.com/albums/j5/Mudra_Sova/Grave.jpg

 

Sooovaaa :wub:

http://i76.photobucket.com/albums/j5/Mudra_Sova/Sadja2.jpg

 

 

I Three Tears

http://i76.photobucket.com/albums/j5/Mudra_Sova/Ivana2.jpg

 

isti svi :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сваки пут када неко постује неки "спојлер" а не искористи spoiler таг, сатана убије Бамбијеву маму док Бамби све то гледа, а онај који није користио тагове осећа бол коју осећа Бамби и тај бол ће га пратити током сваког полагања испита и/или разговора за посао!

 

 

Па ви вид'те...

 

зоу аре а фуцкинг гениус.....ovo sam probao da stavim u potpis, medjutim predugacko je....genijalno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem u tome kada izlazi epizoda, već koliko je potrebno vremena da se skine i da li se u datom trenutku ima vremena za gledanje iste (ja sam često na poslu kada mi se skida South Park) - i onda dođeš na forum i prc. :) Ali dobro, sa ovom nadahnutom pričom o spoilerima u prethodnih nekoliko poruka (BTW. vi niste normalni :) :) :) ) ovaj problem je rešen. Sad je samo pitanje koliko će ljudi zapravo pročitati poruke, i koliko će njih zaista koristiti spoiler tag. :)

kako god, sad je bar to sredjeno, kao sto si rekao.

 

btw, jos malo pa sledeca epizoda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel moze neko ukratko da baci link na neki torent ili slsk ili sta vec sa objasnjenjima za debile, pa da i mi ostali skinemo to. jel dovoljno kablovska 128kbps za neko razumno vreme download-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo, ali sam na poslu :( .

Takođe. :( Kako se ne setih noćas da se probudim, taman bi bila gotova do jutros, kada sam mogao da je odgledam pre posla i da vam kažem da je ubica batler. :(

 

@HowlingWind: Ja skidam sa eMule-a, imaš search, samo ukucaš South Park 11x04 (ili već koju epizodu hoćeš) i garantovano je nalazi, pod uslovom da postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

epizoda jeste extra, ali me smara fora sa pickama poznatih licnosti koju sad pocinju da non-stop furaju... jedino to mi ese nije svidelo... inace: 24 references, nestanak struje, rasizam, BRITANCI! LOL! cela epizoda je faking vrh, sem te jedne fore.... tako da ce mi 1102 i 1103 ipak ostati iznad ove epizode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...