Jump to content

dreDDup


Recommended Posts

shvatam potpuno!! Jebi ga, ja sam na sceni nekih 9 godina sa mojim bendom i stalno menjam ekipu sa kojom sviram. Mislim da je proslo nekih 39 clanova kroz bend. Pre nekih godinu dana smo ustanovili ovu sadasnju postavu koja bi trebalo da bude i finalna (ako bog da), tako da se tek sad

zakuvavamo za neku ozbiljniju pricu. Pre smo imali dosta problema oko zvuka i same opreme, a sada je to sve nekako skrpljeno i mozemo da isteramo bar 60% onog zvuka koji zelimo na bini. Za neka 2 meseca mislim da cemo moci da isteramo i 100% zvuka. Za sada mi fali jos jedan clan i imacu kompletan dreDDup na okupu. Sada smo u fazi snimanja novog albuma koji ce ( opet ako bog da ) izaci tamo negde za tri godine. Mislim da je vazno da svaka pesma na albumu bude dobra i da nema onih kvazi pesama. Ovaj prvenac (Mr Borndeads Feast) smo snimali nekih 8 godina i nadam se da ce se dopasti ljudima. Ovaj novi ce biti dosta ozbiljniji - sto produkcijski to i sto se muzike tice. Vec imam osecaj da smo napravili neki put kojim cemo ici u bliskoj buducnosti. Eto... Moram da ti se zahvalim na iskrenosti i na precizno utvrdjenom problemu!!! NAdam se da ces uskoro svratiti na svirku dreDDupa da cujes novi zvuk.... POZDRAV!!! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 clanova? au.

 

kapiram kroz sta giljas, stvarno je jako tesko naci ljude sa kojim mozes da radis kako treba...tacno postoji par ljudi koji bi trebalo da rade zajedno, ali svako od njih ima neku svoju pricu, po mom misljenju - nazalost. Anyhow, vidim da ti je max stalo do svog benda, pozdravljam.

Eto... Moram da ti se zahvalim na iskrenosti i na precizno utvrdjenom problemu!!!

Ma ih icon_smile.gif

Doci cu na svirku, zasto ne. javi ovde kad se zakuva.

Pozdrav icon_wink.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se...... PEvac je bas imao problema sa vokalnim sposobnostima! icon_smile.gif hehehe..... Vi ste iz BG?

Хаха! icon_smile.gif Ја сам певач. icon_wink.gif Иначе вашем гитаристи је до јаја фора што је обмотао каиш од гитаре око струка. pivopije.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. Uskoro cemo svirati u muzeju modernih umetnosti u Novom Sadu i bicemo goli!!! pa....ko zeli da vidi to zadovoljstvo neka bane. To ce biti za neke 3 nedelje, bicete obavesteni o svemu na vreme!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo vest:!!!!!!

 

SVIRKA U PETAK U KLUBU "AUT" u SOMBORU!!!! Sa nama svira jos jedan Novosadski bend koji radi obrade TOOL-a i

PEARL JAM-a. Svratite!!! Mislim da je pocetak oko 22h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vam link za jedan od nasih starijih spotova koji smo eto...TEK SAD okacili na net. Spot je iz 2001. a pesma je iz 1999. Pa, prosudite sami. Fajl je velik oko 6mb.

 

"Problematic Memories" - dreDDup videoclip link:

 

http://www.savefile.com/files/5455877

Da prebacim i ovo u prvi post? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo vest:!!!!!!

 

SVIRKA U PETAK U KLUBU "AUT" u SOMBORU!!!! Sa nama svira jos jedan Novosadski bend koji radi obrade TOOL-a i

PEARL JAM-a. Svratite!!! Mislim da je pocetak oko 22h.

A Beograd?! Ja svoju lepu guzicu ne pomeram dok ne dodjete u BG a bas bih voleo da vac cujem i onaj bolesni Cut'n'Paste ili kao vec... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikako da odradimo Beograd. Mi smo za, ali masa tamo nije, jebi ga. Voleli bi da nas bar jednom pozovu, ali evo, za ovih 9 godina koliko sviramo nikad nismo bili u nekoj shemi sa Beogradom, steta. Evo jos nekih vesti vezanih za Novi Sad:

 

evo jos:

 

subota 3.6.2006. svirka na "BeerBar" brodu. Jos neki ucesnici: UMT, FORMAT A3, SLAPTRAP,

REFLECTIONS OF INTERNAL RAIN.... idr...

 

+

 

nedelja 4.6.2006. svirka u Muzeju Modernih umetnosti u okviru performansa "Digitalna Buducnost" ( skidanje do gole koze sa gomilom riba i puno razbijanja televizora i stroboskopa)

Dodjite obavezno!!

 

na oba koncerta je ulaz besplatan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...