Jump to content

dreDDup


Recommended Posts

Izmontiran je koncert "Back to 219" koji ce se naci na bonus DVD-u novog albuma. Traje punih 50 minuta a sadrzi video materijale sa 5 koncerata: Danguba (2008), D:S After Dark (2008), Aut (2008), Cudna Shuma (2008) i Samhain 2007 (2007). Mislim da cete uzivati. Takodje, dokumentarac o bendu je dopunjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo listinga predstojecih dreDDup koncerata pa se potrudite da dodjete na neki od njih! :D :D

 

15.11.2008. - Novi Sad - "Valhala"

20.11.2008. - Beograd - "Akademija"

06.12.2008. - Kikinda - "TerraRossa"

15.03.2009. - Novi Sad - "CK13"

 

 

u fazi dogovaranja su jos cetiri koncerta: Subotica, Selenca, Senta i Beograd (promocija novog albuma u januaru 2009).

 

Takodje, ako bi zeleli da dreDDup nastupi u vasem gradu, dostavite nam e-mail kluba koji bi bio spreman na koncert

ovog tipa.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna lepa vest.

 

witness%203.jpg

 

dreDDup je izasao u Francuskoj na etiketi "Chabane's Records" na jednom od dva diska posvecenom grunge/post rock bendu Witness. U pitanju je tribute album "We Were Born To Destroy".

 

Originalni CD mozete poruciti za 5Evra na oficijalnom sajtu kompilacije:

http://www.borntodestroy.c.la/

 

a izdavac nudi i mogucnost besplatnog downloada sa sledeceg linka (fajl je velik 400mb):

http://www.megaupload.com/fr/?d=9TBU8C1P

 

eto pa uzivajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, vidimo se prekosutra u Novom Sadu na Dark:Scene miniFESTu III :

 

Plakat15-11-2008SMALL.jpg

 

pocetak koncerta ce biti RAVNO u 21:30 !!

Upad na koncert ce biti simbolicnih 50 din.

Posto je klub "Valhala" dosta nov, evo i mape da ga lakse nadjete:

 

Plakat15-11-2008SMALL12.jpg

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekoliko fotki sa koncerta D:S Apocalyptic Shelter iz kluba "Valhala" u Novom Sadu:

 

l_f465f031158b43aba65589dd33ee79b0.jpg

 

l_4de04c71ccdd4cc2a6a1579fb651172a.jpg

 

l_01d2fd24851c4eb7803c3a5dfbfe9b6c.jpg

 

l_7252d0d9bfe8423b8bd855b738dc153a.jpg

 

l_e699b46327c0425fb8d9ef84322e9e1d.jpg

 

takodje, evo i kratkog video dokumenta od 20 min, gde se nalazi po jedna pesma od svakog izvodjaca koji je

naastupio na D:S 3 festu pa i nas! Uzivajte! :D

 

http://www.divshare.com/download/5837556-020

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li sam ovaj plakat vec postavio,

vidimo se u cetvrtak na Akademiji.

Ukoliko neko hoce majicu da ponesem, neka mi se javi na PM.

 

EH DA I VAZNA STVAR JE DA MI SVIRAMO PRVI - pocinjemo ravno u 22:30

PA KO ZELI DA NAS CUJE NEKA DODJE MALO RANIJE. :) :)

 

Plakat20-11-2008.jpg

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav uzasan koncert u Beogradu. Publika katastrofa. Izvinjavamo se svima koji su dosli samo nas da cuju jer ono stvarno nije bilo ni 10% onoga kako to treba da izgleda i zvuci. Imali smo dosta tehnickih problema i vecina nasih efekata na kraju nije radila a masa je bila kao na sahrani. Da ne kazem da je najveci aplauz bio kad smo zavrsili svirku. Strashno...

 

Anyway, drugari iz Kikinde! Spremite se za 6. decembar. Dolazimo u punoj borbenoj spremnosti. Ocekujte 120 minuta industrije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle uzasne svirke u Beogradu gde nas je grunge i garage rock publika gledala sa pola oka i jedva se pomerala milimetar tamo/vamo, evo sad jos jedne svirke koja je zakazana sa bendovima koji opet nisu naseg zvuka ni priblizno. Onaj put smo svirali sa 2 garage rock benda a ovaj put sviramo sa 4 metal-core benda. Ne znam samo kako ce nas ta masa prihvatiti ali valjda nece biti strashno.

 

Dakle, sviramo na MetalCore festu koji ce se odrzati u kultnom Novosadskom klubu "Droljiste". Ne znam imena bendova sa kojima sviramo ali znam da ce u pitanju biti neki metal i neki pakao sa nitnama i rutavim grudima. :D

 

Evo, plakata koji najbolje opisuje o cemu se radi. Mi sviramo 26. decembra. Pa dodjite da nas cujete i udahnete znoj dlakavih metal ljudi u publici! :D

 

DvoristeFestival.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav uzasan koncert u Beogradu. Publika katastrofa. Izvinjavamo se svima koji su dosli samo nas da cuju jer ono stvarno nije bilo ni 10% onoga kako to treba da izgleda i zvuci. Imali smo dosta tehnickih problema i vecina nasih efekata na kraju nije radila a masa je bila kao na sahrani. Da ne kazem da je najveci aplauz bio kad smo zavrsili svirku. Strashno...

 

Anyway, drugari iz Kikinde! Spremite se za 6. decembar. Dolazimo u punoj borbenoj spremnosti. Ocekujte 120 minuta industrije.

 

drugari iz kikinde vas cekaju! :) majicu ne zaboravi!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...