Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znam taj sajt... imaju kul prozivke sa slikama... smejao sam se na sav glas kada su razotkrili PANTERU

 

Bile su dobre slike i Slayera i Rob Zombija iz mladih dana. Ja mislim da je neko drugi preuzeo taj sajt prije jedno godinu dana jer su se naglo uozbiljili. nema vise onih otkacenih intervjua i sl. Mozda grijesim ali tako mi se ucinilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje ne kontam zasto je problem da se sastavi neki bend i svira isti onaj glam koji je bio najjaci.Koga zabole ako ce da kopiraju neke rifove i sl,neka samo izbace neki glam album koji ce imati duh 80-tih i odlicno.

 

Pa poslusaj prvi album Crashdieta. A i Sleazy Glammer ti je postavio jos par bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bile su dobre slike i Slayera i Rob Zombija iz mladih dana. Ja mislim da je neko drugi preuzeo taj sajt prije jedno godinu dana jer su se naglo uozbiljili. nema vise onih otkacenih intervjua i sl. Mozda grijesim ali tako mi se ucinilo.

 

ne i dalje ga Steve vodi

 

Za sve vas nju glam vejv hejtere -> MNOGO GRESITE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ovogodisnji Rocklahoma Festival ce izgledati ovako:

 

Thursday, July 10th 2008

BRET MICHAELS

SEBASTIAN BACH

DOKKEN

L.A. GUNS (Tracii Guns version)

ENUFF Z'NUFF

VAIN

HOUSE OF LORDS

JETBOY

 

Friday, July 11th 2008

TRIUMPH

EXTREME

LITA FORD

NIGHT RANGER

LIVING COLOUR

KINGDOM COME

ARMORED SAINT

XYZ

 

Saturday, July 12th 2008

CINDERELLA

WARRANT

KIX

LYNCH MOB

TRIXTER

BLACK 'N BLUE

TORA TORA

EVERY MOTHER’S NIGHTMARE

PRETTY BOY FLOYD

 

Sunday, July 13th 2008

QUEENSRŸCHE

TESLA

BEAUTIFUL CREATURES

ZEBRA

AXE

+ more to be announced

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi Pretty Boy Floyd... Oni su ti bas glam... ono bas POP METAL. Barem Priv album koje je must have. Ostali i nisu.

Vinnie Vincent Invasion Heavy Glam Metal, peva buduci pevac Slaughtera ( i njih cekiraj ). I u Slaughter i u VVI Mark peva izuzetno visoko ( ako to volis )

VVI ima dva albuma (uzmi oba) od Slaughtera uzmi STICK IT TI YA i WILD LIFE

Poison naravno. Aerosmith "Permanent Vacation" Alice Cooper ( od Constrictora zakljucno sa Hey Stoopid )

Crashdiet "Rest In Sleaze" Dirty Penny "Take It Sleezy" Dokken "Tooth And Nail"...

 

To ti je par primera. Europe je naravno MUST, kao i BJ albumi iz 80ih. Van Halen i DLR su naravno obavezno stivo.

 

Ako volis Steelheart uzmi i Steel Dragon

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,pa nisam ja bas tolko nepismena.Upoznata sam sa radom vecine bendova koje spominjete.Mene interesuju oni manje poznati.U svakom slucaju,hvala! :):pivopije: E da!Jel Dokken vredan slusanja?

Edited by WITCH84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...