Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E,pa nisam ja bas tolko nepismena.Upoznata sam sa radom vecine bendova koje spominjete.Mene interesuju oni manje poznati.U svakom slucaju,hvala! :):pivopije: E da!Jel Dokken vredan slusanja?

to sigurno uzimaj neces se pokajati, a lako ces se navuci na njih...veruj mi i ja sam tako krenuo sa par standardnih hitica a danas sam ih uvrstio u repertoar za sviru..... :pivopije: mnogo su dobri mada samo po oblacenju su glam inace ovako tipican old ali dobar heavy 2 lige :rockdevil:

 

E,pa nisam ja bas tolko nepismena.Upoznata sam sa radom vecine bendova koje spominjete.Mene interesuju oni manje poznati.U svakom slucaju,hvala! :):pivopije: E da!Jel Dokken vredan slusanja?

to sigurno uzimaj neces se pokajati, a lako ces se navuci na njih...veruj mi i ja sam tako krenuo sa par standardnih hitica a danas sam ih uvrstio u repertoar za sviru..... :pivopije: mnogo su dobri mada samo po oblacenju su glam inace ovako tipican old ali dobar heavy 2 lige :rockdevil:

 

E,pa nisam ja bas tolko nepismena.Upoznata sam sa radom vecine bendova koje spominjete.Mene interesuju oni manje poznati.U svakom slucaju,hvala! :):pivopije: E da!Jel Dokken vredan slusanja?

to sigurno uzimaj neces se pokajati, a lako ces se navuci na njih...veruj mi i ja sam tako krenuo sa par standardnih hitica a danas sam ih uvrstio u repertoar za sviru..... :pivopije: mnogo su dobri mada samo po oblacenju su glam inace ovako tipican old ali dobar heavy 2 lige :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovogodisnji Rocklahoma Festival ce izgledati ovako:

 

Thursday, July 10th 2008

BRET MICHAELS

SEBASTIAN BACH

DOKKEN

L.A. GUNS (Tracii Guns version)

ENUFF Z'NUFF

VAIN

HOUSE OF LORDS

JETBOY

 

Friday, July 11th 2008

TRIUMPH

EXTREME

LITA FORD

NIGHT RANGER

LIVING COLOUR

KINGDOM COME

ARMORED SAINT

XYZ

 

Saturday, July 12th 2008

CINDERELLA

WARRANT

KIX

LYNCH MOB

TRIXTER

BLACK 'N BLUE

TORA TORA

EVERY MOTHER’S NIGHTMARE

PRETTY BOY FLOYD

 

Sunday, July 13th 2008

QUEENSRŸCHE

TESLA

BEAUTIFUL CREATURES

ZEBRA

AXE

+ more to be announced

J-E-B-'-O M-A-M-U kakav lin up!!!!!!!!!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Znaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....ne znam...sta da kazem... :icon_eek:

Jos pocinje na moj rodjendan (10. jula) :)

EDIT:jel' to ono u Svedskoj?

Mozda bih i isao (tj. probao da odem) da Manowar ne sviraju tad u Nemackoj... :(

 

 

 

Mene interesuju oni manje poznati.

A,njih ima milion :)

Talisman npr. mi se svideo kad mi je drug pustio (a nisam ih bio cuo ranije) :muzicar:

Vain je takodje dobar (a da ih nisam cuo ranije) :da:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mislis na Sweden Rock Festival. Rocklahoma je nesto drugo: Rocklahoma (also known as Rock Fever Presents Rocklahoma or Rock Fever) is an annual 1980s-era rock music festival held in Pryor Creek, Oklahoma. There were an estimated 100,000 people (about 30,000 per day) at the first annual Rocklahoma held in 2007.

Share this post


Link to post
Share on other sites

70-te ne volim...Slazem se da je tada stvarana muzika koja ce tesko kad ponovo moci da se cuje sto se tice kvaliteta,ali vec sam par puta spomenuo da ne volim taj period jer nikad nisam mogao da osetim tu exploziju energije u pesmama i solazama kao kod grupa iz perioda 80-tih.Ubijte me sada,ali meni je zvuk 70-tih nekako slab,mator...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Led Zeppelin 70tih slab i mator? :no:

 

 

DOKKEN

L.A. GUNS (Tracii Guns version)

ENUFF Z'NUFF

HOUSE OF LORDS

EXTREME

LITA FORD

KINGDOM COME

ARMORED SAINT

XYZ

CINDERELLA

WARRANT

QUEENSRŸCHE

 

 

FUCK, DAMN IT....

 

Savrseno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gary Cherone - lead vocals

Nuno Bettencourt - lead & rhythm guitars & co vocals

Pat Badger - bass

Kevin Figueiredo - drums

 

znaci samo bubnjar je novi...a ne znam zasto ljudi toliko zale za harnelom kada je tony mills odlican pevac...nije bas ko harnell ali je najbolja moguca zamena...poslusajte bend Shy!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...