Jump to content

Nekropolis


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je to bas cool da se na probama sviraju Maideni za svoju dusu. Muzicar nikako ne smije biti ogranicen.

I ja sa bendom na probama prolupavam svasta, od Deep Purple-a i Divljih Jagoda, pa do SMF-a. Druga je stvar sto to ne izvodimo uzivo.

A bilo bi stvarno super kad bi ste uradili neki Maiden u death fazonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako...svaki bend ima neki svoj šmek po kojem se razlikuje od drugih, i čim odsvira bilokoju pesmu na svetu (ako to radi u svom fazonu), ona je već obrada...

Elem, slušao sam Maidene više puta u izvedbi nekropolisa, i zvuče stvarno upečatljivo... icon_da.gif

 

podrška ovakvim idejama icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Edited by Garrgghharrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa momci preslushao sam neshto materijala shto ste odradili i mogu da kazem da nije loshe i da imate potencijala. E sad zavisi da li hocete da pravite chisto krljanje za shutku ili neku svirku koja stvarno moze da se ceni ali u oba sluchaja moj predlog je da se bacite vishe u kreativnost jer vidim da tehnike imate. icon_smile.gif))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se kad je jos letos bila svirka...

 

Bese Crystal Mountain gde smo se svi poubijali, Tornado of Souls koju je Blaza skinuo jako dobro, Aces High koju je Nemanja odradio samo tako...

 

Kasnije su imali nesto vremena (tj mi ih nismo pustali kuci) pa su odradili jos i Trooper i Iron Maiden...

 

Pre njih je bila Kuga koja je razibijala i Angusih Sublime koji je blago smorio sve...

 

Jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se kad je jos letos bila svirka...

 

Bese Crystal Mountain gde smo se svi poubijali, Tornado of Souls koju je Blaza skinuo jako dobro, Aces High koju je Nemanja odradio samo tako...

 

Kasnije su imali nesto vremena (tj mi ih nismo pustali kuci) pa su odradili jos i Trooper i Iron Maiden...

 

Pre njih je bila Kuga koja je razibijala i Angusih Sublime koji je blago smorio sve...

 

Jbg...

 

Eto odgovora na pitanje sta sviramo posle 10-15 piva...

Sto se albuma tice, mislim da je Davor ovih dana zavrsio (ili zavrsava) bubnjeve, tako da nam ostaje samo da nadjemo neki (arheoloshki? icon_mrtav.gif ) lokalitet gde cemo snimati gitare i vokale i to je to.

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poz za Nekropolis! Demo je odlican skinuh ga nedavno. I muzika i produkcija. mada mi se cini da zvuci dosta energicnije uzivo. Bar ono sto sam cuo na tonskoj probi akda smo svirali zajedno u droljistu. Nisam mogao da gledam svirku jer sam bio mrtav umoran. Vidimo se u Kuli.

 

P.S. Da, btw, tacno je da i Anguish Sublime svira tamo...icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Pozdrav svima!

Cast mi je da objavim da je nasa sezona lova na (drugog) gitaristu uspesno zavrsena: od pre par nedelja Drasko Pejovic (Anguish Sublime) je clan Nekropolisa! musik19.gifpivopije.gif

Sledeci nastup (u ovoj postavi) imamo 28.07. na festivalu Gramofonijada (?!?) u Beceju.

CU there! icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Pozdrav svima!

Konacno smo zbudzili neku myspace stranicu, mozete je posetiti oVDE

Takodje, konacno smo i pri kraju snimanja albuma prvenca, snimljeno je oko 90% materijala (bubnjevi, gitare i vokali). Ako sve bude (konacno :frown: ) O.K, trebalo bi da svetlo dana ugleda negde u februaru.

Poz svima, vidimo se na svirci Somewhere in December!

Edited by necropol

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...