Jump to content

Nekropolis


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad se malo bolje izanalizira, ima tu jos mnogo cega osim death metala, ali kombinacija je odlicna. licno smatram da su neke pesme predugacke za njihovo dobro, kara za svirke. Mozda bolje zvuce kad se slusaju kod kuce.

Ali, da e budem previse analan, sjajno, sjajno, sjajno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se malo bolje izanalizira, ima tu jos mnogo cega osim death metala, ali kombinacija je odlicna. licno smatram da su neke pesme predugacke za njihovo dobro, kara za svirke. Mozda bolje zvuce kad se slusaju kod kuce.

Ali, da e budem previse analan, sjajno, sjajno, sjajno!

 

Jebem li ga, nama se vecina pesama cini prekratkim...Par komada od pet minuta, ostale su sve (znatno) krace. Na novom materijalu koji radimo se trudimo da ubacimo mnogo vise tema u jednoj pesmi a da to i dalje ima smisla.

Inace, album prv(ij)enac je definitivno gotov, trazimo izdavaca, tako da je svaka pomoc na tu temu u smislu preporuka/kontakata vise nego dobrodosla :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

gledao sam vas po prvi put na metal battle-u i ne mogu da verujem da niste prosli... :no:

posto ste zavrsili sa svirkom bio sam ubedjen da cete da prodjete, al eto, moralo je "iskustvo/starost" da pobedi....

 

u svakom slucaju sve pohvale... bas do jaja zvucite... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam vas po prvi put na metal battle-u i ne mogu da verujem da niste prosli... :no:

posto ste zavrsili sa svirkom bio sam ubedjen da cete da prodjete, al eto, moralo je "iskustvo/starost" da pobedi....

 

u svakom slucaju sve pohvale... bas do jaja zvucite... :da:

 

Koja starost, keve ti? Samo su Crni i Arpad stariji al nam je prosek godina u bendu isti...

Inace, hvala na podrsci :pivopije:

Nadam se da se uskoro ponovo vidimo!

Cheerz!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim na vas, vec na ljude iz "Anguish Sublime"-a i "Odium Inc."-a... oni imaju neke bas starije clanove, pa kazem da je "iskustvo/starost" moralo da pobedi (posto su, izmedju ostalih, oni i prosli)...

 

u svakom slucaju, boce jos prilika za vece stvari i dostignuca :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису прошли? Жири, јебем вас у уши! Прво Азазел, сад ово.

Hm, ako se dobro secam, ti nisi bio na koncertu, stoga...

 

Ziri valjda i postoji zato da izabere ko treba da ide dalje, inace nema svrhe od takmicenja. Idiotski je sada po forumima forsirati price kako je nesto namesteno, kako prolaze stariji itd. Nema to apsolutno nikakve veze, niti bi iko imao ikakav razlog da nesto nekome namesta. Ako je sta namesteno, to je pobeda Marije Serifovic na Eurosongu :meshuggah:

 

Sve najbolje Nekropolisu u radu, u svakom slucaju. Ovo takmicenje ne treba da ima veze sa tim stvarima :pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim na vas, vec na ljude iz "Anguish Sublime"-a i "Odium Inc."-a... oni imaju neke bas starije clanove, pa kazem da je "iskustvo/starost" moralo da pobedi (posto su, izmedju ostalih, oni i prosli)...

Ne znam za Anguish Sublime,al' sto se tice Odium-a Vlada,Moma i Draske su tu negde '78-'79-'80,a Seba i Romana '85-'86,pa im prosek dodje '83 :) Tako da ne znam sta ti tu lupetas oko godina :no::confused:

 

 

Inace,i ja sam mislio da ce Necropolis da prodje,al' eto...tako je ispalo...

Ma bice jos svirki :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ni mislio da su svi po 30+ godina, ali je vecina clanova po tvojoj prici izmedju 27-29, sto nije da je bas malo, a u poredjenju sa drugim bendovima je osetno, a i prosek im je oko 81-82... i kod "Anguish Sublime"-a, vokal i jedan gitarista imaju oko 30 po mojoj proceni (mozda je i bubnjar malo stariji, ne secam se), ali sta je tu je, mrzi me da se raspravljam... imam pametnija posla.

 

nego, evo ostalih slika... mada ona prva je po mom misljenju najbolja.

 

53keot5.jpg

 

6823f2u.jpg

 

4voxqb6.jpg

Edited by dr NIK@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...