Jump to content

Nekropolis


Recommended Posts

Hm, ako se dobro secam, ti nisi bio na koncertu, stoga...

Наравно да нисам био и не причам о намештању. Само, знам у принципу како који од датих бендова звуче.

Јебем ли га, стварно не причам о намештању, јер знам и људе и жирија, али сам се надао да ће Швабе и тај део да оцељују, па да стварно буде ни по бабу ни по стричевима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Наравно да нисам био и не причам о намештању. Само, знам у принципу како који од датих бендова звуче.

Јебем ли га, стварно не причам о намештању, јер знам и људе и жирија, али сам се надао да ће Швабе и тај део да оцељују, па да стварно буде ни по бабу ни по стричевима.

Koliko sam upucen, inostrani ziri je planiran za finale. Na koji bi nacin neko vukao kakve Svabe po celoj ex YU? To naravno nije izvodljivo. A ja bih zaista voleo da u finalu do toga dodje, kako posle ne bi niko nasima nista prebacivao.

 

No, na Nekropolis smo temi, pa da se vratimo na istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nisam ni mislio da su svi po 30+ godina, ali je vecina clanova po tvojoj prici izmedju 27-29, sto nije da je bas malo

"Vecina" je 3 od 2 - bas zesca 'vecina',a? :)

ali je vecina clanova po tvojoj prici izmedju 27-29, sto nije da je bas malo, a u poredjenju sa drugim bendovima je osetno, a i prosek im je oko 81-82...

Uuuuu,27-29 godina je "osetno" velika razlika izmedju 25-26 godina :) "Citavih" godinu-dve-tri :) :) :)

 

Ne,stvar je u tome da si uzeo da lupetas,bar sto se Odium-a tice ;)

 

ali sta je tu je, mrzi me da se raspravljam... imam pametnija posla.

OK,no frx,samo bez lupetanja drugi put :meshuggah::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj i ja malo da piskaram. Dakle, da ponovim ono sa teme Metal Battle, mislim da je nepravedno sto niste prosli! Odlicno ste zvucali - odlicna energija kao i zanimljive ritam deonice! Sve pohvale momcima, bez izuzetka!

 

E, sad, vidim da se vodi rasprava oko godina kao i na vec pomnutoj temi... Ja se slazem sa Dr Nik@-m i bar sto se tice AS mislim da ziri nije bio bas objektivan. Meni su oni ok, ali nisu uopste bog - zna - kako zvucali na svirci... Ipak, kad vidite pevaca i gitaristu koji ako ne bar IZGLEDAJU matorije, a pritom znate da bend postoji duze vreme, shugavo je da ih ne pustite dalje. Po principu, "ova deca treba jos da uce, a matorima istice vreme". Sve u svemu, smatram da je ova polemika useless te zavrsavam ovde, no potegoh ovo jer videh da je gosn Laza GNR malo napet povodom toga pa voli da napada, a naslo se samo jedno zrtveno jagnje... :mrtav: Covece, opusti se :smile:

Elem, nevazno, meni samo to DELUJE tako... ne moram biti u pravu. Za Odium necu komentarisati ovde, sve rekoh na temi...

 

Ok, a sad mali doprinos temi... Jedan video clip sa svirke(doduse sa mobilnog <_< ), ali sta je tu je. Nisam cula kako se zove pesmica, ali ako vi provalite, napiasite:)

 

Veliki pozz :pivopije:

 

Necropolis download

 

 

P.S.Ovo cudo moze da pusta real player!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim na vas, vec na ljude iz "Anguish Sublime"-a i "Odium Inc."-a... oni imaju neke bas starije clanove, pa kazem da je "iskustvo/starost" moralo da pobedi (posto su, izmedju ostalih, oni i prosli)...

 

u svakom slucaju, boce jos prilika za vece stvari i dostignuca :pivopije:

 

Ti bas pises gluposti, prosek godina AS je 23,5 sto je za tvoje pojmove verovatno mnogo. Doduse, mozda ti matematika nije jaca strana pa ne znas to da izracunas. Uostalom, sasvim je svejedno ko je prosao dalje jer to nije merilo kvaliteta. Meni licno je Nekropolis za klasu bolji od Odium Inc.-a i privatno ih mnogo bolje poznajem. Posto se konacni pobednik vec zna smesno je voditi polemiku oko toga ko je prosao a ko ne. Nekropolis ce svoj kvalitet dokazati u vremenu koje dolazi... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, pricao sam na osnovu onoga sto sam video, a video sam (konkretno pricano o AS) da su 2 od njihovih 5 clanova vidljivo starija (pogotovo vokal), a i rekao sam da su NEKI od clanova, a NE SVI stariji... a o tome koji im je prosek godina, nisam mogao ni da izracunam, posto nisam imao konkretan podatak koliko ko od clanova ima godina. u svakom slucaju, jedino sam u ta dva benda primetio da ima vidljivo starijih clanova, pa sam na osnovu toga i prokomentarisao onako.

 

u moje poznavanje matematike ne sumnjaj, jer ne moze bas bilo ko da je polozi na 2 razlicita fakulteta (ETF i FON).

 

kako god, da ne bi razvlacili pricu o tome na ovoj temi, moje misljenje je takvo kakvo je, ako nisam u pravu nisam, big deal, a ako nekome explicitno smeta moje misljenje moze da ga pusi... toliko o tome.

 

ocekujem mnogo uspesniju sledecu godinu za Nekropolis. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, zajeb`te tu pricu o godinama. Mi i AS JESMO bili najmatoriji. Anguish ima malo vise staza, prosek godina u bendovima je otprilike isti. Inace, meni je licno jako drago sto su AS prosli dalje, mi smo prijatelji i nikakvog takmicenja izmedju nas ne moze biti.

Btw. dugo sam razmisljao da li da komentarishem Battle, i sad kad sam malo ohladio (i otreznio) glavu, mislim da je prilika za to.

Nikako mi nije jasno, kako, kad u presispozicijama to, jelte, lepo pise, jedan bend moze da ima tonsku od skoro dva sata, ostali po jedva 30min, a jedan da svira bez tonske probe (Ashen Epitaph). Dalje, pise i da svako nepridrzavanje satnice povlaci automatsku diskvalifikaciju. Ja mislim da smo mi probili termin za dva-tri minuta (ukupno trajanje pesama je bilo 28 min), medjutim, ima i ko nas je DEBELO nadmasio...

Eto toliko o tome od mene...

Inace, dogovorili smo se u bendu da vise necemo nastupati ni na kavim takmicenjima i slicnim sranjima jer ljudi koji sebe smatraju relevantnim da ocenjuju kvalitet ocigledno ne kapiraju muziku koju sviramo, tj. od nepara i propusta misle da ispadamo iz ritma, namerne nebuloze koje ubacujemo u muziku tretiraju kao raspade i td. Pun nam je kurac da posle svke gitarijade, demo festa, cega-vec-ne dobijamo komentare od posetilaca i ostalih muzicara kako smo pocepali i poslali sve ostale u penziju a da ziriju to ne znaci nista. Nastavicemo rad kao i do sada, sviracemo uvek i svugde, cekaju nas odgovori od izdavackih kuca sto se tice albuma i to je otprilike to. Ako nas kojim cudnim slucajem pozovu na Exit (prijavili smo se), obecavam svima nasu najbolju svirku ikad.

Izvinjavam se na davljenju i ostrini, ali ovo sam morao da napisem.

Veliko HVALA svima koji nas podrzavaju na ovoj temi, svirkama i u zivotima!

Cheerz!

:pivopije:

Nemanja, Nekropolis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, dogovorili smo se u bendu da vise necemo nastupati ni na kavim takmicenjima i slicnim sranjima jer ljudi koji sebe smatraju relevantnim da ocenjuju kvalitet ocigledno ne kapiraju muziku koju sviramo, tj. od nepara i propusta misle da ispadamo iz ritma, namerne nebuloze koje ubacujemo u muziku tretiraju kao raspade i td. Pun nam je kurac da posle svke gitarijade, demo festa, cega-vec-ne dobijamo komentare od posetilaca i ostalih muzicara kako smo pocepali i poslali sve ostale u penziju a da ziriju to ne znaci nista. Nastavicemo rad kao i do sada, sviracemo uvek i svugde, cekaju nas odgovori od izdavackih kuca sto se tice albuma i to je otprilike to. Ako nas kojim cudnim slucajem pozovu na Exit (prijavili smo se), obecavam svima nasu najbolju svirku ikad.

Ја нећу више да тупим о такмичењу, јер заиста нисам био и нећу да коментаришем на даљину.

 

Немања, ако после првог учешћа на неком такмичењу ниси схватио да оно треба да ти служи само као врста промоције, онда си омашио поенту. На гитаријади у Зајечару нема теорије да, на пример, победи треш метал бенд на енглеском, а и шта би ти то у конкретном случају донело? Титулу и ништа више. Можда је ово другачије, па победник заиста и добије нешто, што би било веома лепо. Има једна много боља ствар у вези такмичења, а то је да ће те тако чути људи који те можда раније нису чули, па кад се вратиш да свираш имаћете шири круг обожавалаца. Ми сад у Зајечару имамо 200 људи који певају наше песме и то ми је и више него довољна сатисфакција за сва учешћа на гитаријади.

 

Све ми се чини да је оно пријављивање за Егзит опет било маска и да ће свирати само бендови са дебелом везом, али шта да се ради. Тако је то у Србијици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre 2 sata sam procitao necropolov post dok sam bio kod devojke i sve sto sam hteo da mu napisem kad dodjem kuci si ti vec napisao... hehe...

 

@necropol - kao sto RNA rece, a da ja potvrdim, ne odustajte od takmicenja cak i da znate da necete proci, jer u svakom slucaju se predstavljate nekim novim ljudima tj. promovisete se, sto nikako ne moze da bude negativno, a i ako prodjete dalje, to moze samo plus da vam bude.

 

poz. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno da se u necemu slozimo, zajebite ziri i njihovo misljenje, bitno je da nastupate ljudi. Bez obzira kada i gde, bitno je da se svira i da bend i pesme zive. Bas veceras komentarisem sa drustvom, Nekropolis je jedan od najaktivnijih NS bendova. I sam Davor moze da potvrdi tu cinjenicu. Uzmimo primer, u poslednjih godinu dana Nekropolis je imao sigurno 7-8 svirki dok je za razliku od njih ToD imao samo dve. Tod je svirao 12.05. 2006. u Temerinu i na promociji albuma u BG. Stoga, za ocekivati je da Nekropolis napreduje i da ce iz dana u dan imati sve vise poklonika dok bend sa nesumljivim kvalitetom (ToD), koji medju clanovima ima i skolovanog muzicara koji svira bas stagnira. Uzrok tome je ne pojavljivanje u javnosti. Sto se tice Exit-a, nadam se da su tacne informacije da bendovi koji su nastupali do sada nece biti na spisku ucesnika i da ce se pruziti prilika novim sastavima. Voleo bih da jedan od njih bude upravo Nekropolis. Ljudi, samo slozno i ne odustajte od takmicenja i gitarijada. Valjda ce doci vreme da u ziriju nece sedeti babe i dede koji, kako rece Drale na kanalu 9, vole ritam tuf-taf, tuf-taf i pesmice na srpskom. Nastavite da przite. Na kraju, Nemanji sve najlepse i mnogo srece povodom sklapanja braka. Draletu srecan rodjendan, sa malim zakasnjenjem, a svima zajedno mnogo srece u daljem radu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mislim na vas, vec na ljude iz "Anguish Sublime"-a i "Odium Inc."-a... oni imaju neke bas starije clanove, pa kazem da je "iskustvo/starost" moralo da pobedi (posto su, izmedju ostalih, oni i prosli)...

 

Ma da... Arpad jedva da otpeva svirku od reumatskih bolova. A i mene krsta nešto ubijaju - od promaje valjda :D

I na kraju Arpad i ja morasmo odma sutradan u starački dom na po jedan bingo da se oporavimo i proslavimo... :pivopije:

 

Nego, Nemanja sinak, sve naj naj u braku!!! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Tvoj čika Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem sa Dr Nik@-m ...Sve u svemu, smatram da je ova polemika useless te zavrsavam ovde, no potegoh ovo jer videh da je gosn Laza GNR malo napet povodom toga pa voli da napada, a naslo se samo jedno zrtveno jagnje... :mrtav: Covece, opusti se :smile:

Prvo,nisam napet (daleko bilo) ;)

Drugo,ja sam rekao ono za Odium,ne za Anguish Sublime (na koje se manje-vise odnosio tvoj post),tako da ne vidim sto se ti meni ovde obracas?

Trece,ja ne napadam nego sam samo rekao cinjenicno stanje (vezano za godine,posto se o tome povela prica).

Cetvrto,opusti se ti malo,ispada da ti to mene mal'ko pratis i gde odgovaram dodjes ti da kontriras :meshuggah::bigblue:

 

... moje misljenje je takvo kakvo je, ako nisam u pravu nisam, big deal, a ako nekome explicitno smeta moje misljenje moze da ga pusi...

OK,to je tvoje misljenje,a ja da te pitam na koga se ovo poslednje odnosilo?

 

(Nemanja izvini,al' neke stvari se moraju rascistiti :pivopije: )

 

 

Dragi Nemanja, ja vam zelim puno srece u daljem radu, a pre svega tebi u privatnom zivotu. Nadam se da si srecan jer te ocekuje jedan zaista veliki dan. Vidimo se sigurno u subotu. Sve najlepse i nek vam je sa srecom!

Nego, Nemanja sinak, sve naj naj u braku!!! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Pridruzujem se cestitkama (nek' vam je sa srecom) :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK,to je tvoje misljenje,a ja da te pitam na koga se ovo poslednje odnosilo?

odnosilo se (i dalje moze da se odnosi) na bilo koga ko bi eventualno imao problem sa mojim misljenjem.

ako si se ti licno osetio prozvanim, to je vec tvoj problem. :da:

 

btw, i ja se pridruzujem cestitkama. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U slucaju da si i ti imao problem sa onim sto sam ja rekao zelim ti da se napusis takodje :da:;):pivopije:

 

 

+ ti ide 20 warn-a zbog vredjanja (s' obzirom da sam ja imao problem sa time sto si ti neosnovano,kako se posle ispostavilo,rekao vezano za Odium i godine) :bigblue::pivopije:

 

 

Sa offtopic-om sam zavrsio.

Nadam se i drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U slucaju da si i ti imao problem sa onim sto sam ja rekao zelim ti da se napusis takodje :da:;):pivopije:

+ ti ide 20 warn-a zbog vredjanja (s' obzirom da sam ja imao problem sa time sto si ti neosnovano,kako se posle ispostavilo,rekao vezano za Odium i godine) :bigblue::pivopije:

Sa offtopic-om sam zavrsio.

Nadam se i drugi.

 

Stvarno ljudi, ova tema je posvecena Nekropolisu. Ipak, mislim da nije posteno ni ljudski dati coveku warn a pri tome sebe postedeti jer prva recenica iz tvog posta nije zaista primerena ni na mestu. Ok, izbrisi njegov post, daj mu warn ali spustati se na njegov nivo i uzvracati prostaklukom na prostakluk a zatim deliti samare u najmanju ruku nije posteno. Pozdrav

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

U ponedeljak zavrsavamo stampanje promo diskova i saljemo ih napolje. Cim legne neki ugovor, kacim album (anonimno :lol: ) na net, i to je to. Bice i za domace medije, a ako budem isao na Exit, ponecu par komada da podelim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...