Jump to content

Seraphim Shock


Recommended Posts

Gde nestade ova tema? Ubedjena sam da je bila......

 

Elem, gde gledati drugde dobar gothic koncert nego u Londonu? Ja nisam mogla u pravom, ali sam zato bila u ovom u Kanadi... A Seraphim Shock je sinoc bio .... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................ Nisam bila neki fan, ali ta energija...... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ki sto rekoh, sad cu da se bacim na akciju ciscenja prasine sa njihovih diskova koji su samo stajali. Stvarno su me odusevili................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nestade ova tema? Ubedjena sam da je bila......

 

Elem, gde gledati drugde dobar gothic koncert nego u Londonu? Ja nisam mogla u pravom, ali sam zato bila u ovom u Kanadi... A Seraphim Shock je sinoc bio .... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................ Nisam bila neki fan, ali ta energija...... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Ki sto rekoh, sad cu da se bacim na akciju ciscenja prasine sa njihovih diskova koji su samo stajali. Stvarno su me odusevili................

Znachi i ti si se isto navukla na njih! icon_smile.gif

Xtra bend... Mogu samo da zamislim koliko dobro zvuche uzivo.

Tako ti zavidim shto si ih videla live! Jel to josh uvek turneja hsv ili jel izashao neki novi materijal??? Jesu li svirali Prey icon_smile.gif ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek je Halloween, Sex n Vegas, tj to je bio jedan od poslednjih koncerata, a koliko znam sprema se jos jedna turneja. Bile su tu Prey i After Dark (za posetioce nightova icon_wink.gif ), koliko sam uspela da cujem... Uglavnom je sve bilo sa poslednjeg albuma... 'Ebi ga, ja sam isla da radim, ne da se provodim, ali cu zato da nadoknadim to na ovoj predstojecoj turneji icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Elem, slusala sam ih ja i ranije, ali ne nesto posebno. Valjda mi je bilo potrebno da osetim tu energiju na stage-u. Lol, a sada mi ide 2 doze Moonspella (naravno, lol), pa jedna doza SS pa jedna doza IDFE radija..... lol.. Ae pa da vidimo i koliko ce to da traje icon_mrgreen.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Morala sam da iskopam temu....da izrazim svoje odusevljenje.... icon_mrgreen.gif

 

Znaci,apsolutno savrsen bend! Svi albumi mi se svidjaju,iako mi se Halloween,Sex'n'Vegas na prvo slusanje nije nesto dopao...medjutim,sada je on savrsen.... icon_smile.gif

 

Mislim da mi postaju omiljeni bend... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Morala sam da iskopam temu....da izrazim svoje odusevljenje.... icon_mrgreen.gif

 

Znaci,apsolutno savrsen bend! Svi albumi mi se svidjaju,iako mi se Halloween,Sex'n'Vegas na prvo slusanje nije nesto dopao...medjutim,sada je on savrsen.... icon_smile.gif

 

Mislim da mi postaju omiljeni bend... icon_smile.gif

Halloween,Sex'n'Vegas meni zvucchi najhitichnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...