Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

ja sam bre za vreme bombardovanja kao i 90% moje i vase generacije vise pio i duvao nego za ceo zivot pre. muzika all nite, sojke, karanja po parkovima, opijanje, dernek, zurke...to sto vam je bomba preletala tu i tamo, koji moj, i meni je preletala i mom drustvu preko glava pa sta...

Blago tebi, al' kome se jebe što si ti u nesrećno doba imao eXtra provod ?!?

Za to vreme naši civili su masovno ginuli. Što od posledica tomahawka, što od kasetnih bombi, a armija na Kosmetu.

 

I kako te nije sramota da baljezgaš ovakve gluposti ?!?

Lepo se u narodu kaže: '' Lupio & ostao živ ''

 

nemojte ste lazni moralisti.ako ste protiv amera, onda nemojte da dozvoljavate da vam album bude tamo dostupan,

A zašto da ne? Neka se malo gorko prisete šta to beše ''Milosrdni Anđeo''.

 

 

Шиптаре НЕЋУ да стављам у песме, једноставно не желим ни да размишљам о њима. Они су наш локални проблем, Амери су глобални.

Naravno, pola zapadne Evrope i 90% Amerike, Australije i Azije i ne zna ko su Šiptari.

Mada, ipak ne bi bilo loše da napravite neki ultra brzi (psycho) instrumental pod nazivom UCK ( United Cheek Killers ).

Onako kao bonus...

 

 

Thrash metal bandovi su uvek ukazivali na globalne probleme..ratove,globalno zagrevanje,nasilje u drustvu..Za razliku od ostalih pravaca koji su pevali o magiji,jednorozima i zlatnim macevima od celika thrash bandovi su se u svojim tekstovima uvek bavili realnoscu..

Pa vidiš da čovek ne zna.

 

 

A ko je to uspeo da muzikom resi neki problem?Oni su samo ukazuju na te probleme..

Upravo tako, ljudi rade ono što je u njihovom domenu i moći.

I šta sad?!

Mustaine bi sada trebalo da baci gitaru, uzme pušku u ruke i BANG, atentat na Buša ?!

 

 

Koga bre boli dupe za tekstove...dajte dobrih riffcina i dzdzdz.

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не ложи се он толико на Марлија, Буца га обожава. Карло је био на тој свирци због Дел Арна, јер смо се спријатељили с људима док смо снимали албум. Наиме, за оне који нису знали, снимали смо у Дел Арновом студију на Коњарнику.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не ложи се он толико на Марлија, Буца га обожава. Карло је био на тој свирци због Дел Арна, јер смо се спријатељили с људима док смо снимали албум. Наиме, за оне који нису знали, снимали смо у Дел Арновом студију на Коњарнику.

 

Ne vredjaj mi bivsi kraj! Uciteljsko naselje nikad nije bilo i nikad nece biti Konjarnik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
A zašto da ne? Neka se malo gorko prisete šta to beše ''Milosrdni Anđeo''.

Naravno, pola zapadne Evrope i 90% Amerike, Australije i Azije i ne zna ko su Šiptari.

Mada, ipak ne bi bilo loše da napravite neki ultra brzi (psycho) instrumental pod nazivom UCK ( United Cheek Killers ).

Onako kao bonus...

 

 

90% sveta i amerike pre zna za šiptare nego za nas. rusi bre ne znaju da srbija i postoji a ne ostatak sveta. šta si ti radio za vreme bombardovanja, ako nisi blejo napolju do ranih jutarnjih sati i pio...šta si tad i mogao da radiš...ja da tada nisam bio osumnjičen za krađu i morao da čekam suđenje, sigurno bih išao na kosovo.

 

evo recenzije milosrdnog andjela od strane amera:

 

GOD I LOVE NUCLEAR ASSAULT SO FUCKING MUCH - 55%

Written by Noktorn on January 20th, 2008

 

I'm not sure why, but it seems that every new underground thrash band sounds a lot like Nuclear Assault (when they're not sounding like Sepultura). Space Eater is one such band who sounds like the former, with an oldschool, punk-influenced thrash sound clearly very influenced by Nuclear Assault. In actuality, Space Eater might sound more like Nuclear Assault than any other of that band's large set of modern clones, with almost identical vocals, riff stylings, and guitar tone employed. There were moments on 'Merciful Angel' where I had to make sure that I hadn't accidentally received a copy of 'Game Over' in the mail instead. I guess that's impressive from one perspective, but it's more confusing and droll than it is exciting for me.

 

There's a sort of pyramid scale that defines one's interesting in 'Merciful Angel'. At the top are Nuclear Assault fanatics who will love anything that completely clones that style of punky thrash metal. Those people will undeniably love 'Merciful Angel'; it's just another early Nuclear Assault album, with more riffs, more yelpy vocals, and more punky rhythms. The next step down are die-hard thrash fans, who will probably really like this, though not as much as the next tier up. What Space Eater plays is a really narrow and repetitive type of thrash, but if you're a fan of the genre, you'll probably enjoy it more or less. The pyramid slides down predictably from there. I find myself at approximately the third tier: people who aren't that into thrash but do like metal in general, and so my opinion of 'Merciful Angel' falls into the realm of 'mercilessly okay'. It's kind of hard to talk about an album that's essentially a pure clone of previous work, so it's not like I can praise it on the grounds of creativity or really damn it as far as quality goes.

 

The worst thing that I can say about 'Merciful Angel' is that it's really a completely unnecessary album. I bet a lot of you are reading this and wondering where all the musical description is, but there IS NOTHING TO DESCRIBE. If you're heard a Nuclear Assault album, you've heard the entirety of this release. This adds precisely NOTHING to the equation, apart from being Serbian. It's not really BAD, it's just completely average and unnecessary. Who can honestly say to themselves, apart from Nuclear Assault obsessives, "BOY OH BOY I COULD REALLY GO FOR A SERBIAN NUCLEAR ASSAULT CLONE RIGHT ABOUT NOW!" I'm pretty sure no one, and those that can probably own 'Merciful Angel' already. I can neither recommend nor decry this album. This is almost as middle of the road as thrash can possibly get.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Taj koji je pisao tu recenziju verovatno smatra da je Papa Roach thrash ili tako nešto. :rolleyes:

 

Ma jok dečko je mnogo fin, upoznao sam ja njega prošlog leta u Juti, kad sam bio kod burazera.

Zove se Devon Rogers. Kratko je pisao za Kerrang 2006.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se razume u thrash, možda bi duže pisao za Kerrang.

Да се разуме у треш не би никад писао за њих. Погледајте рецензију из тог часописа, па ће вам све бити јасно. Иначе, ово је рецензија са метал архива, а друга је још јача. лике нас је назвао NWOBHM бендом. Е, ако нечега нема у нашем звуку, то је NWOBHM.

 

Ako cemo pravo, Space Eater poprilicno vuce na Nuclear Assault.. pogotovo na Game Over/Survive period.

 

Nije to ni tako lose. ;)

Ко каже да је лоше, то је мени супер. Али да смо баш исти, као што овај написа, па и нисмо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...