Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Нисам мислио да не знате ко је Дево, него нисмо нигде објављивали да ће он то радити, па за неупућене у ТУ причу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још само и да најавим нову песму. Остало је да се аранжмански мало доради, да је навежбамо и да ја напишем текст, али већ имам идеју и зваће се 'Flames Across America'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, то ће бити само мала посвета драгој браћи Американцима, а ценим да ће та земља управо тако и завршити... у пламену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znamo ko je Devo!

 

Ja nisam znao ko je Devo.Marduk bas ne cenim kao bend.Uopste.

 

"Flames Across America"...dobar naziv,ali neverujem da ce u skorije vreme ta zemlja tako zavrsiti.No dobro,ce da vidimo Boska Nostradamusa sta prorice. :da:

Ako bude dobro,pokusaj da se zaposlis na TV Politici kod onih astrologa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto na albumu nece biti "Crush,Kill,Destroy"?ZASTO????Dobro,objasnjeno mi je zasto,ali svejedno:ZASTO?!?!?!?!?!?!?

Заборавио сам да одговорим на овај пост. Једноставно да бисмо начинили други албум бар дупло бољим од првог. Знам да ће то бити изазов, али има индикација да ће бити тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, то ће бити само мала посвета драгој браћи Американцима, а ценим да ће та земља управо тако и завршити... у пламену.

tako je... oprastam ti sada sto si onoliko hejta bacio na operu ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, то ће бити само мала посвета драгој браћи Американцима, а ценим да ће та земља управо тако и завршити... у пламену.

 

Što će reći, sa njima nestaje i gomila kvalitetnih američkih metal bendova.

Lično smatram da je glupo satanizovati celu naciju zarad politke...naša politika je dozvoljavala da se naša nacija satanizuje sve vreme. Ne verujem da su neki tekšašani ili njujorčani želeli bombardovanje Srbije, ako uzmemo u obzir da 90% ne zna ni šta je Srbija. Poražavajuće je ni što gomila rusa ne zna ni da postoji Srbija.

Meni je to malo preforsirano sa Amerikom. Danas svi pljuju po Americi, to je neki trend valjda...a njih zaboleše tarzančići.

1930 su bili 30-godina napredniji od evrope, u svakom pogledu. ista situacija je i danas. Oni gaze, boli ih kurac, drugi im ližu muda, uključujući i naše političare.

No, realno gledano, nacisti i ustaše su nas mnogo više jebavali u drugom svetskom ratu i devedestih opet ustaše, muslimani, a i sama politika Slobodana Miloševića nas je tih devedesetih žestoko sjebala (ali je gomila ljudi ovde sa foruma tad bila u klinačkoj fazi pa to toliko nije ni osetila), a da ne pominjem skoro svakodnevne jebade sa šiptarima, ali o tome niko ne pravi pesme. To verovatno nije IN.

 

Da me neko pogrešno ne razume, nemam ja ništa protiv Boška ili rada Space Eater-a, ali kad su ovakve ''hejterske'' tema u pitanju, mislim da treba biti racionalniji. Nije sve i Americi, da jeste onda bi smo trebali da prestanemo da slušamo i Exodus, i Overkill, i Iced Earth, i Metallca-u, i gomile drugih, jer su ameri.

Edited by /ON/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Довољна је једносатна CNN-ова специјална емисија о Србији дотичним Тексашанима и Њујорчанима да нас замрзе за сва времена. :da: Мислите о томе. Propaganda death ensemble, burial to be...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... corpses rotting through the night

in blood laced misery...

 

@/ON/: Elem, pokrenuo si lavinu, da ne kazem mnogo komplikovanu pricu na koju cu ja pokusati da ti odgovorim sto je krace moguce. O Americi je "IN" pisati jer ne mozes da otvoris novine ili ukljucis TV, a da ne vidis da su nekoga terorsisali, i tako vec 50 godina. Amerika je bila naprednija od Evrope uvek jer je nastala kad je Evropa prezivela 2 miliona ratova, rusenja, masovnih ubijanja i svih ostalih sranja. Amerika svoju naprednost zasniva na terorisanju svih ostalih. Nemam nista protiv da osvajaju svet tako sto ce plasirati proizvod tipa Coca-Cole ili Metalike isl, ako uspeju, svaka cast, ali ovo sto oni rade se ne moze opisati recima. Dalje, postavlja se pitanje odgovornosti svih tih Njujorcana i Teksasana koji nemaju dve blage gde je Srbija(niti ih boli kurac, i ne treba da ih boli kurac), a sto je Sarki rekao, video je da smo mi zli i naopaki na CNN-u. Pa pogledaj samo sta je tupavi Derbisajer izjavio:"svi zanmo odakle dolaze i kakvi su oni". Sta bre on tupavi Engleski klinac fudbaler zna ko smo i sta smo?! A sto se tice toga da sam pocetkom '90. bio klinac - jesam, bombardovanja se secam savrseno pa ga(iskljucujuci mozak) licnije i osecam i dozivljavam. Ne vredi, nadam se da si bar malo uspeo da me shvatis iz ovog konfuznog posta, ali kao sto rekoh komplikovana tema da bismo o njoj pricali na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Amerika je Zakon! Imaju profi vojsku, to i nama treba.

Ovo civilno nam samo homoseksuališe naciju. Jebeš ti civilne ''vojnike'' koji babama i dedama peru dupe i vode ih na pišanje po staračkim domovima. Nikad nećemo biti evropa, a americi samo možemo da pljunemo pod prozor.

 

Nova pesma mog benda ''Body Blows'' ima da bude ''Amerishima''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, realno gledano, nacisti i ustaše su nas mnogo više jebavali u drugom svetskom ratu i devedestih opet ustaše, muslimani, a i sama politika Slobodana Miloševića nas je tih devedesetih žestoko sjebala (ali je gomila ljudi ovde sa foruma tad bila u klinačkoj fazi pa to toliko nije ni osetila), a da ne pominjem skoro svakodnevne jebade sa šiptarima, ali o tome niko ne pravi pesme. To verovatno nije IN.

Слоба је своју песму добио (на неки начин), а овом намеравам да завршим директно причање о било коме, па и Америци. Све остало, уколико буде било потребе, ће бити у завијенијој форми, да не може да се каже о коме је тачно.

На усташе ме мрзи да трошим мождане таласе, иако је 80% фамилије мог деде страдало од истих у Другом светском рату.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...