Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Довољна је једносатна CNN-ова специјална емисија о Србији дотичним Тексашанима и Њујорчанима да нас замрзе за сва времена. :da:

...kao sto je dovoljno da te amer sjebe na ispitu pa da ih mrzis jos vise.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kao sto je dovoljno da te amer sjebe na ispitu pa da ih mrzis jos vise.

 

О, Мајо, дај мало лакше са испитима, полудећеш као већина музичара (иако сам из реченице скапирао да је то са Филолошког нешто). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, Мајо, дај мало лакше са испитима, полудећеш као већина музичара (иако сам из реченице скапирао да је то са Филолошког нешто). :)

ma pusti ti mene, nisam ja vazna :) ne daj samo iwanici da poludi :wub:

 

povodom ovog gore: bolje bi bilo da se pesma zove requiemphobia, ali kapiram da je karlo to slusao kao mali imao bi i dan danas traume :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, он и данас има трауме од опере, углавном због оног певања. А морао самд а убацим у песму и дебеле жене, јер знате како кажу: "It ain't over 'til the fat lady sings!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

... corpses rotting through the night

in blood laced misery...

 

@/ON/: Elem, pokrenuo si lavinu, da ne kazem mnogo komplikovanu pricu na koju cu ja pokusati da ti odgovorim sto je krace moguce. O Americi je "IN" pisati jer ne mozes da otvoris novine ili ukljucis TV, a da ne vidis da su nekoga terorsisali, i tako vec 50 godina. Amerika je bila naprednija od Evrope uvek jer je nastala kad je Evropa prezivela 2 miliona ratova, rusenja, masovnih ubijanja i svih ostalih sranja. Amerika svoju naprednost zasniva na terorisanju svih ostalih. Nemam nista protiv da osvajaju svet tako sto ce plasirati proizvod tipa Coca-Cole ili Metalike isl, ako uspeju, svaka cast, ali ovo sto oni rade se ne moze opisati recima. Dalje, postavlja se pitanje odgovornosti svih tih Njujorcana i Teksasana koji nemaju dve blage gde je Srbija(niti ih boli kurac, i ne treba da ih boli kurac), a sto je Sarki rekao, video je da smo mi zli i naopaki na CNN-u. Pa pogledaj samo sta je tupavi Derbisajer izjavio:"svi zanmo odakle dolaze i kakvi su oni". Sta bre on tupavi Engleski klinac fudbaler zna ko smo i sta smo?! A sto se tice toga da sam pocetkom '90. bio klinac - jesam, bombardovanja se secam savrseno pa ga(iskljucujuci mozak) licnije i osecam i dozivljavam. Ne vredi, nadam se da si bar malo uspeo da me shvatis iz ovog konfuznog posta, ali kao sto rekoh komplikovana tema da bismo o njoj pricali na forumu.

 

:pivopije: Okej, da ne idemo u dubiozu i beskrajno polemisanje. Znam ja sve te stvari odavno, ali ono što sam hteo da kažem svojim postom je bilo da nije Amerika bila jedini faktor i jedina nacija koja nam je otvorila rane.

Nije ovo komplikovana tema, koliko je opširna. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису Амери једини, али их тренутно највише мрзимо, јер су највише против нас.

 

pa eto, nek ozeni opersku pevaljku i resice taj problem, jer kako kazu - klin se klinom izbija :)

Је л' то брачна понуда Карлу? А, не, ти ниси оперска певаљка, само обична.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@/ON/: Jes, bolje si to rekao, ne toliko komplikovana koliko opsirna. Nisu Ameri jedini koji su nam otvorili rane, naravno, tih sto su nam otvrali rane i na njih sipali so je uvek bilo i uvek ce biti. Ovo je ona varijanta sto bi rekli "radi lokalno, misli globalno", sto se njih tice nismo samo mi u pitanju, vec ceo nestretni(uglavnom treci) svet, zapravo, oni su teroristi broj 1. Elem, sto se nas nesretnika na Balkanu tice uvek ce biti vise ili manje isto, a to je u istoimenoj pesmi Dzoni Stulic lepo opevao. Ajd uzdravlje :pivopije:

 

 

Sarki ima pravo, klin se distorzijom izbija, uvek!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда ставимо неки у продају у Мордор и Феликс, али тамо ће цене бити веће за онолико колико се они уграде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...