Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

@Lemmy: Nas album, mi smo uradili dobro ono sto umemo da uradimo dobro, a sto neko ume bolje to njemu pepustamo pa cemo cekirati kad zavrsi, da l' nam igra ili ne, a s obzirom da znam s kim imamo posla verujemo da ce sve biti samo bolje.

 

@Djole: Mene Violator vokal podseca na Svabe, sta ga znam, muzika Americka, ali mi je vokal Deutsche.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу да кажем да све што се данас ради покушава да имитира тај период, али бар покушавају људи да пренесу дух тог времена. И ми то исто покушавамо, а између осталог и да укажемо људима колико добра музика се тада свирала.

Ma sve to okej. Ali vam fali malo modernog šmeka. Ne kažem da spuštate štim ili slično nego jednostavno nešto "fali". Fali malo originalnosti i bolje produkcije (što ćete verovatno da popravite). A svira se i danas dobra muzika samo što nije mainstream kao tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali vam fali malo modernog šmeka.

a sta je 'moderni smek'? nwoabhm/thrash core zvuk? elektronika? ako to treba da bude 'zacin', onda bolje da ne sviraju :) ja bih recimo volela da se napravi neka pesma u outworld fazonu, recimo poput war cry. ako znate o kom bendu pricam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta je 'moderni smek'? nwoabhm/thrash core zvuk? elektronika? ako to treba da bude 'zacin', onda bolje da ne sviraju :) ja bih recimo volela da se napravi neka pesma u outworld fazonu, recimo poput war cry. ako znate o kom bendu pricam.

Bolja produkcija? Jasno mi je da se nema para i gde živimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продукција уопште неће бити лоша, упркос релативно малом буџету. Ђоле може да потврди, слушао је албум. Чућеш и сам уосталом, бар на радију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome svo vec davno negde pricali, jebo ti to, danas svako moze da ima DZ DZ produkciju, nikakav problem, ali sve redje bilo ko uspeva da napravi dobru pesmu, a ako slusas muziku zbog produkcije jebo onda sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome svo vec davno negde pricali, jebo ti to, danas svako moze da ima DZ DZ produkciju, nikakav problem, ali sve redje bilo ko uspeva da napravi dobru pesmu, a ako slusas muziku zbog produkcije jebo onda sve.

 

Moze ako ima para...znaci nemoze.

Naravno da je muzika najbitnija,ali ja pocetne radove odredjenih bendova nemogu slusati zbog katastrofalne produkcije.Zasto bih ja mucio svoje usi,i nagadjao koji je to tamo riff?Gde je tu muzika?Produkcija je jako bitna,i zato mora biti dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, naprotiv, moze, cak i ako nema mnogo para moze imati dobru, a ako ima mnogo para i vrhunsku produkciju. S druge strane, moze imati milijarde, ali raining blood uvodni rif ne moze platiti da se prenese iz njegove glave kroz ruke na gitaru, NIKAD!!! TACKA(.) BRE!

 

Jeste, bitna je produkcija, ali bih ja menjao svu produkciju na svetu za jedan zujalica rif za hell awaits!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je muzika najbitnija,ali ja pocetne radove odredjenih bendova nemogu slusati zbog katastrofalne produkcije.Zasto bih ja mucio svoje usi,i nagadjao koji je to tamo riff?Gde je tu muzika?

uf, meni je najjace kad produkcija nije 'ispolirana' i kad sve zvuci onako prljavo, tr00 do bola! :) zato na pr. vise volim da slusam prve kreatorove radove negoli recimo ovaj poslednji. a kvalitet samih pesama je otprilike isti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, naprotiv, moze, cak i ako nema mnogo para moze imati dobru, a ako ima mnogo para i vrhunsku produkciju. S druge strane, moze imati milijarde, ali raining blood uvodni rif ne moze platiti da se prenese iz njegove glave kroz ruke na gitaru, NIKAD!!! TACKA(.) BRE!

 

Jeste, bitna je produkcija, ali bih ja menjao svu produkciju na svetu za jedan zujalica rif za hell awaits!!!

 

 

"Hell Awaits" za svoje vreme uopste nema losu produkciju...to meni nije lose,lose je Burzum,Mayhem,Bathory,kojekakvi demo snimci bendova iz 80-ih i sl...takve krseve ja nemogu slusati.

Za dobru produkciju u ovo vreme ne treba nesto preterano para,ali ja sam pricao o vrhunskoj.

Slazem se u potpunosti sto se tice primera "Raining Blood"...ali "Reign In Blood" ima vrhunsku produkciju za ono vreme,cak i za ovo vreme je to kvalitetno.Ipak,zamisli samo uvodni riff sa produkcijom recimo prvog albuma Bathory-a.I u cemu je poenta tog riffa kada se nista jebeno ne cuje?Kada sve zuji i palamudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо, ако ћемо истину да говоримо, дозволио сам осталим треш бендовима да се одомаће овде да бих оправдао боравак теме сопственог бенда, али чини ми се да сам се грдно зајебао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...