Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

@Farki: Kakav bre Boljevac, to je na mobilnim pisalo da je Boljevac, a stvarnost oko nas potpuno drugacija, desno suma i svetiliste(tu se Filip isr'o), levo poljana pa suma, koje ribe koje pivo, samo kurjaci i sakali oko nas.

 

@Kali Yuga: O zenskom rodu i ostalim zdravim i vise ili manje normalnim stvarima se prica u redovnim i normalnim okolnostima, a ovo je bilo potpuno vanredno stanje i prsnuce nekolicine nas.

 

@Sandman: Ako sve bude ok do nas ce stici u narednih nekoliko nedelja, a kod njih ocekujemo u narednih 7-10 dana, naravno to su samo nagadjanja i verujemo da ce sve biti vise manje ok i po planu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ком плану? Ти си упознат са неким планом? ;)

 

Елем, комплетан развој нове религије је започео када је Филип (гитариста Hatreda, који је наступао са Екипом+, а кога сам ја целог дана звао Давидом, мешајући га са бубњарем) осетио грчеве у стомаку, на шта сам му ја рекао да се олакша. Човек то учинио, било му лакше, а онда су кренуле приче. Прво се причало како ће онај жбун да прогласе светилиштем и како ће да дођу на ходочашће кад будемо следећи пут пролазили туда. Онда су настале и јеретичке теорије како ће још неко да се посере, па то своје говно да прогласи светим. Елем, за неколико сати смо пречшли пут од развоја религије, преко раскола, до појаве протестантизма и атеизма. И то све око једног ГОВНЕТА!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosao je red valjda na to da se muzika malo vise slusa, umesto sto se gleda. najozbiljnije mislim. muka mi je vise da gledam klinke koje dodju na svirku space eater-a samo da bi gledale djigu ili nemanju, a pritom ni T od thrash-a ne poznaju.

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' ми овде причамо о истом бенду? Клинке на нашим свиркама? Где, кад?Уосталом, не морају ништа ни да познају, ми смо ту да их научимо. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosao je red valjda na to da se muzika malo vise slusa, umesto sto se gleda. najozbiljnije mislim. muka mi je vise da gledam klinke koje dodju na svirku space eater-a samo da bi gledale djigu ili nemanju, a pritom ni T od thrash-a ne poznaju.

hehe pa bolje i i na to da drkaju klinke :) mislim, malo-malo pa čujem (vidim) da devojčice gledaju devojčice...čoveče užas. Samo nek nastave da posećuju svirke gde sviraju razuzdani kosijaneri i biće sve ko bombonica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada je leto i vrucina, cim bude sledeca svirka u zatvorenom ja cu opet da se skinem do pojasa i onda ce ostati samo iskreni ljubitelji nase muzike.

Најбоље сви да се поскидамо, па да виде костура и две бачве сала. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
dosao je red valjda na to da se muzika malo vise slusa, umesto sto se gleda. najozbiljnije mislim. muka mi je vise da gledam klinke koje dodju na svirku space eater-a samo da bi gledale djigu ili nemanju, a pritom ni T od thrash-a ne poznaju.

 

Lažeš jer si ljubomorna. TI dolaziš na te svirke samo da bi gledala TU dvojicu, i posle da stvaraš vlažne fantazije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lažeš jer si ljubomorna. TI dolaziš na te svirke samo da bi gledala TU dvojicu, i posle da stvaraš vlažne fantazije.

cek, jel ti bese onaj sto pohvali moj dekolte? :)

druze razbijacu, ja sam uvek bila i ostala surovo iskrena, a za to sta ce neko da pomisli ne dajem ni pet para :cool: i daj molim te ne zasmejavaj me, JA da budem ljubomorna...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У крајњој линији, па шта и ако дођу да гледају? Чуће добру музику, напраити очи, а и ми ваљда требамо да имамо неког секс симбола који ће да нам привлачи такву публику, кад је већ нисам тај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi razumeo, prozivam samo one koje se prave da ih interesuje muzika, a u sustini nije tako. i to nevezano za bilo koji bend. naravno da nemam nista protiv da se horda mladih lepotica sjati u prvom redu, samo mi se cini da tu od slusanja vajde nema :) a ti grdosijo, ne budi toliko skroman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhaa

 

ja lično volim i da gledam i da slušam :D što je i normalno, zar ne? :unsure::)

 

EDIT: evo primera...volim hypocrisy baš baš...do juče nisam ni znala kako izgledju i naišla sam na jutjubu na neki koncertni snimak i nisam verovala kako pevač izgleda...aaaaaahhhh bre bilo bi lepo da dođu do nas na neki gigić :D

Edited by MEGGY

Share this post


Link to post
Share on other sites

više volim da vidim i te ribe koje su došle da gledaju izvođače ali odaju znakove života drmajući guzicama nego tipove šatro metalce koji gledaju u gitaristu i sve iščekuju da lik isfalšira nebi li popljuvali bend :uhoh: biliv mi takvih ima najviše.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...