Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Povodom promocije Legacy Festivala, u nizu koncerata ( pre-party ) koji ce biti organizovani do odrzavanja festivala, objavljujemo Horns Up festival !

Sama ideja Legacy Festivala je da se sakupi celokupna metal scena kod nas. Horns Up pre-party ce biti idealna prilika za sve fanove Thrash metal-a da vidi legendarne bendove na jednom mestu . Ovo je jos jedan nacin da promovisemo Legacy Festival I da sve bude u najboljem mogucem redu .

Kao sto vidite legendarni UK thrash metal bend Onslaught , koji promovise svoj poslednji album Killing Peace, gostuje kod nas . Bend je nastao daleke 1983.god I smatra se za pionire Engleske skole thrash metala( pored Sabbat, Xentrix ) . Povratnici na metal scenu , prosle godine su izdali Killing Peace, koji se smatra za mozda najbolje thrash metal ostvarenje 2007.god . Nakon skoro 20 god. pauze od izdanja albuma In Search of Sanity, bend ce svirati u aprilu I kod nas. Za sve fanove old school metal-a ovo je bend koji mora da se pogleda .

Pored Onslaughta(headliner Horns Up Festivala ) , nastupace I Carnal Forge (http://www.myspace.com/carnalforgeband ) iz Swedske , fantasticni modern Thrash/Death bend koji je u nominacijama za najbolji bend u Swedskoj 2008.god. Dobro poznati Suicidal Angels( http://www.myspace.com/suicidalangelsgreece) iz Grcke, koji su vec nastupali kod nas sa Rotting Christ , dovoljno je reci da izdaju za kultni “Old School Metal Records” .

Tourattes (http://www.myspace.com/tourettessf4l) je takodje moderniji thrash metal, sa uplivima savremenog zvuka . Dolaze cak iz Australije,a potpisali su za Armageddon records(izdavacka kuca Wacken-a !) .

War Head(http://www.myspace.com/warheadcro) je mozda I najbolji Hrvatski Thrash metal sastav, na njihovoj majspejs stranici mozete pronaci vise informacija. Preporuka !

Naravno, na ovom koncertu bice I domace podrske. Prvenstveno kultni Bombarder , koga ne treba predstavljati, Neso and co. strikes back !

I novajlije , najperspektivniji mladi bend na domacoj sceni- Space Eater , koji promovisu aktuelni album “Bombs Away” .

Are u ready to THRASH ?!

Pokusali smo da izadjemo svima u susret I da spustimo cenu karte sto je vise moguce.Nadamo se da 800din. za 7 bendova nije mnogo I da cete doci I podrzati kultni ONSLAUGHT I naravno Legacy Festival !

Vidimo se narode !!!

KEEP ON THRASHIN

 

 

 

l_a074f4c1e261bdae37d3745665f494bd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daaaaj,mani me te patetike.Cim neko voli pare,odmah je gramziv ili je materijalista...kakav bullshit.Ja volim pare zato sto mi obezbedjuju sigurnost,od egzistencijalnog su znacaja,i sluze za uzivanje u zivotu.

Gramzivost...kakva glupa izjava. :)

 

Uvek volim kad me neko iznenadi, pare to ne umeju, pare su dosadne i nema ih, ovaj koncert me je iznenadio, i to mi dodje kao poklon, onako od samog sebe.

 

Ok je sve to,ali ako nemas para za kartu,neces ici na koncert.I onda ti svo ovo iznenadjenje ali bas nista ne znaci.

Pare ne umeju da te iznenade?Ajde razmisli,pa reci koliko si prijatnih iznenadjenja u zivotu doziveo i uzivao u njima zahvaljujuci parama.Manite se tih "Ja mrzim pare i to me cini boljim covekom" fazona...nerealni su.Totalno.

 

No,ovo sve nema nikakve veze sa Space Eaterom.Prekidam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, al ja sebe necu castiti parama, nece mi to biti poklon, poklon ce biti koncert. I nisam rekao da pare nisu bitne, nego da su dosadne i da su ama bash nikakav poklon, onako same kao pare.

 

Toliko od mene. Prekidam. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...