Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Можеш мени. Опет ти рецензирао? Мени Слоба рекао да ће он?!

 

@Pupak: Ne, bice neki noviteti verovatno, a i neke stare dobre, ali 99% ne Deceitful Eyes

Претпостављајући колико ћемо времена имати за наступ, 100% не 'Deceitful Eyes', мада кладим се да би Ђига то јако волео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно, и вероватно још пар нових...

 

Него, заборавих да ставим да смо следеће суботе, дакле 1. марта, у Ковину са 202-ком по први пут. Полако попуњавамо Банат, још да одемо до Зрењанина и Кикинде...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заборавио сам и Вршац, ни тамо нисмо свирали, а ни у Ковачици. Ковачица нам увек некако измакне.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта да ти радим... "Somewhere In Time" је најбољи метал албум икад снимљен и да није тог бенда ја никад не бих био у металу, нити бих икад запевао.

 

E kud ga snimiše :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекао сам "да није тог бенда", не "да није тог албума". Бенд би ми се свиђао много и без њега, али овако само још много, много више.

Добро ме подсетисте да узмем поново да га слушам.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, моша. ма, имамо ми фанова у Ковачици и без тога... а и био сам у војсци са једним Словаком из Ковачице, мада мислим да није потребно напомињати да је Словак ако је из Ковачице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Say your prayers,Quantum leap? :bigblue:

'Crush, Kill, Destroy', 'Say Your Prayers' и 'Abort'.

 

'Quantum Leap' ће морати мало да се мења, некако је досадна сада каква јесте, главном рифу фали динамике и занимљивости. Ускоро ће бити готова једна Немањина песма за коју још нисам написао текст, а која је супер, и наравно епска нумера 'F.A.A.'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Crush, Kill, Destroy', 'Say Your Prayers' и 'Abort'.

 

'Quantum Leap' ће морати мало да се мења, некако је досадна сада каква јесте, главном рифу фали динамике и занимљивости. Ускоро ће бити готова једна Немањина песма за коју још нисам написао текст, а која је супер, и наравно епска нумера 'F.A.A.'.

 

Kad dodjem Aprila ako budu gotovi ocem demose ! ^_^:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где нађе Бајину Башту?

Од већих градова нисмо свирали у следећим градовима (са севера на југ): Сомбор, Кикинда, Зрењанин, Вршац, Шабац, Крагујевац, Пожаревац, Ћуприја, Ужице, Лесковац... Мислим да је то отприлике то. ;огли би још ту да се додају и Трстеник, Неготин и још неки градови, али то је то за сада. Али, битно је да смо свирали у Радошевцу!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Knjazevac si zaboravio! :sad:

Далеко од тога, нисам поменуо сијасет градова где смо свирали (под број 1 Зајечар), али је Радошевац ипак ултра-култ. Ниси био, па не знаш.

 

Kupio sam disk prodavac je iz Grcke , Ebay za 5$ nije losa cena .

 

Pisalo u naslovu Great Serbian thrash metal madness pivopije.gif

Одлична цена, до сада сам на ибеју једино виђао код Бразилаца из Marquee Records. Али, лепо што су нас тако окарактерисали. Још само неко да нас позове а свирамо у Грчкој, рецимо на лето, па да се мало и брчнемо у Егеју.

 

aj stvarno dodjite vec jednom u Shabac...

Ма, ми бисмо одмах, само да неко то изорганизује. Не можемо ми само тако да банемо и кажемо: "Е, ми дошли да свирамо", а изгледа да много људи капира да то баш ткао иде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...