Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Probajte skorije da dodjete u Kragujevac,to bi bilo dobro.Ne verujem da cete imati puno problema oko organizacije svirke.

 

 

 

 

 

 

Ovo je zaista odlican tekst.Voleo bi da cujem i ostatak.Spremate nov album?

 

 

Pa zaista bi bilo dobro doci u Kragujevac. S tim shto za taj grad imamo dodatne uslove...bar 2 pichetine po chlanu...ja da dolazim tamo i da ih gledam ne mogu...boli kol'ko su dobre :mrgreen:

Ma sredice to nama nash pimp ''Pupak'', jel tako:)

Evo, idemo sutra da probamo da simimo ''te'' bubnjeve za FAA, pa da vidimo sta ce da nas snadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zaista bi bilo dobro doci u Kragujevac. S tim shto za taj grad imamo dodatne uslove...bar 2 pichetine po chlanu...ja da dolazim tamo i da ih gledam ne mogu...boli kol'ko su dobre :mrgreen:

Ma sredice to nama nash pimp ''Pupak'', jel tako:)

Evo, idemo sutra da probamo da simimo ''te'' bubnjeve za FAA, pa da vidimo sta ce da nas snadje.

NARAVNO,NEGO STA,ZNA SE KOJE I ZASTO je ,i dalje se kotrljaju glasine da Pupak nikada nije obukao kratke pantalone2epmzy8.jpg!

 

:rockdevil::mhihi::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xexexexexexexexe , vodim ve nekad na pivo sve i Boleta na klaker! :pivopije:

 

E a danas u skoli mi je profesorka srpskog jebela mater sa tim buci,buci....secala me za obraze ko slona i oseco sam se ko kretino! :uhoh:

 

Spejs iteru snimi SEJ JOR PREJERS! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: Jos pa 11ti ,jos malo pa plamenoviiiii!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu i ja na klaker!!! Ko nema nikakve krvne veze s jugo-istokom Srbije pa i Evrope sigurno ne zna sta je klaker, a samim tim mnogo porpusta u zivotu... nazalost u Surdulici ga vise nigde nema... tamo sam ga poslednji put pio kad sam gledao Rijeka-Partizan... smrc...

 

Elem, snimicemo verovatno danas bubanj za Abort i Say your prayers, uz FAA, videcemo kakvo bude raspolozenje, pa da to bude prvi demo kontigent.

 

PS. Eh da je mene u gimnaziji profersor srpskog buci buci ne bih se grcevito do poslednjeg dana svake godine lavovski borio za 2(Gojko ce me razumeti iako je on ftreber)... zato cuti, trpi i uzivaj.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu i ja na klaker!!! Ko nema nikakve krvne veze s jugo-istokom Srbije pa i Evrope sigurno ne zna sta je klaker, a samim tim mnogo porpusta u zivotu... nazalost u Surdulici ga vise nigde nema... tamo sam ga poslednji put pio kad sam gledao Rijeka-Partizan... smrc...

 

Elem, snimicemo verovatno danas bubanj za Abort i Say your prayers, uz FAA, videcemo kakvo bude raspolozenje, pa da to bude prvi demo kontigent.

 

PS. Eh da je mene u gimnaziji profersor srpskog buci buci ne bih se grcevito do poslednjeg dana svake godine lavovski borio za 2(Gojko ce me razumeti iako je on ftreber)... zato cuti, trpi i uzivaj.

Karlito burazere i za tebe naravno klakera........klaker je uber i upravu zato sto kazes da neznadu ljudi sta propustaju! :rockdevil:

 

Turi te Djigi kacket naopacke ko na Fiftija senta ,izvalio sam da se tek onda razpizdi za bubnjevima ko nezdrav ! :rockdevil::bigblue:

I DA ,PRVI DISK ALI PRVI KAD ZAVRITE DEMO HOCU JAAAAAAAA,MOZ DA BUDE I U TOALET PAPIRU UPAKOVAN U NAREZAN NA BUGARSKOM VERBUTIM CEDEU ALI HOOCUU TOO! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Ma trpim ja profesorku ,plus je mlada pa mi i u pocetku uopste ne pada tesko to buci,buci,dok ne zabole obrazi ali sve u svemu zacin C! :bigblue:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Веровали или не, ја калкер напросто о б о ж а в а м!

 

И ко га никад није проб'о, велика је ђана испао у животу. :da:

 

Има га код мене у драгстору, испред зграде, Benni сокара га прави и то још како!

Не знам да л' га дистрибуирају код вас у БГ-у.

 

Но, је л' сте размишљали да обрадите, рецимо, песму ''Chalice Of Blood'' od Забрањених ?

 

Мислим да би та КУЛТ стварчица одлично лежала Болету за певушање.

Још само гитара и бубањ да прже на нивоу и ете лепоте у Бога!

 

Било би баш фино када би се нашла као bonus track, на следећем вам албуму ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Но, је л' сте размишљали да обрадите, рецимо, песму ''Chalice Of Blood'' od Забрањених ?

 

Мислим да би та КУЛТ стварчица одлично лежала Болету за певушање.

Још само гитара и бубањ да прже на нивоу и ете лепоте у Бога!

 

Било би баш фино када би се нашла као bonus track, на следећем вам албуму ...

Ако се буде указала потреба за тако нечим, прва је на списку за обрађивање... барем што се мене тиче, али ја се ту најмање питам, пошто треба и одсвирати све оно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Вуду Соло Соул: Nema od toga najverovatnije nista, na albumu nema potrebe da bude, nemamo tu sta da mi obradjujemo, samo da je presviramo, a to je besmisleno, a da je sviramo uzivo tesko da ce biti moguce jer cemo do kraja godine(i pre) imati svoj repertoar od sat i po... a uvek cemo pre svirati i najgoru nasu nego najbolju obradu... verujem da ovo govorim ispred svih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,mogao sam u zivot da se kladim da je Space Eater bend iz Srbije,ali vidim da ih nema u domacoj sceni,nego u thrash metal subforumu!Ili sam bio u zescoj zabludi ili je neko iz ovog benda moderator,pa stavio svoj bend medju svoje heroje da bi svaki put doziveo jaku erekciju kad dodje na ovaj forum.Naravno,ne verujem da je ovo drugo u pitanju,jer bi to bilo suvise jadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Eh da je mene u gimnaziji profersor srpskog buci buci ne bih se grcevito do poslednjeg dana svake godine lavovski borio za 2(Gojko ce me razumeti iako je on ftreber)... zato cuti, trpi i uzivaj.

 

Stevan Stefanović kvlt eternal :rockdevil:

 

Ja sam srpski učio za 4 godine sve zajedno 48h, ne više :) A to što ti nisi mogao da shvatiš aktuelni kvalifikativ, to je druga stvar :)

 

Znaci,mogao sam u zivot da se kladim da je Space Eater bend iz Srbije,ali vidim da ih nema u domacoj sceni,nego u thrash metal subforumu!Ili sam bio u zescoj zabludi ili je neko iz ovog benda moderator,pa stavio svoj bend medju svoje heroje da bi svaki put doziveo jaku erekciju kad dodje na ovaj forum.Naravno,ne verujem da je ovo drugo u pitanju,jer bi to bilo suvise jadno.

 

Svakom domaćem thrash bendu je dato pravo da se opredeli hoće li na domaću ili ovde, šta sad ti pametuješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,mogao sam u zivot da se kladim da je Space Eater bend iz Srbije,ali vidim da ih nema u domacoj sceni,nego u thrash metal subforumu!Ili sam bio u zescoj zabludi ili je neko iz ovog benda moderator,pa stavio svoj bend medju svoje heroje da bi svaki put doziveo jaku erekciju kad dodje na ovaj forum.Naravno,ne verujem da je ovo drugo u pitanju,jer bi to bilo suvise jadno.

 

Tu su ti i Bogamber, 601, Metal slug, mislim i Nadimac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,mogao sam u zivot da se kladim da je Space Eater bend iz Srbije,ali vidim da ih nema u domacoj sceni,nego u thrash metal subforumu!Ili sam bio u zescoj zabludi ili je neko iz ovog benda moderator,pa stavio svoj bend medju svoje heroje da bi svaki put doziveo jaku erekciju kad dodje na ovaj forum.Naravno,ne verujem da je ovo drugo u pitanju,jer bi to bilo suvise jadno.

 

Takođe je jadno kada ljudi kenjaju, a ne čitaju pravila foruma.

 

и фаталити и полушн...х)

 

него имате клакер тамо поред пете...тамо где има она ружно пиво од боровнице...

 

Klaker!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Којој сцени? О чему ти причаш? Ми припадамо глобалној сцени и то је једина сцена која постоји, пошто српске већ нема. Ја сам ЛИЧНО оставио могучност домаћим бендовима да отворе теме овде, јер су теме о домаћим треш бендовима брзо падале на друге стране на домаћој сцени због велике посећености тема о другим, мени жанровски (а често и квалитативно) много мање битним бендовима. Значи, цео тај потез је урађен да би се домаћим бендовима дало на значају, а не да би се исти умањио. На њима је да процене да ли им је на корист или не. Свако може у сваком тренутку да се предомисли. Чим видим поруку да неко жели да тема буде пребачена на "домаћу сцену", то бива урађено.

 

Ако ти исто смета, благоизволи па бојкотуј домаће треш метал бендове који имају теме овде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK,priznajem da sam pogresio,jer nisam znao za to idiotsko pravilo da domaci thrash bendovi mogu da biraju kojoj ce sceni da pripadaju.

ја мислим да интернет није право место за лечење фрустрација.

тако да напусти исти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...