Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Bila bi fora da je Milka Canic umesto "dobro vece",rekla "spremite se da budete oduvani!". :)

 

HHAHAHAHAHAHAHAAAAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA IDI U KURAC NEMOGU JEBENO DA PRESTANEM DA SE SMEJEM!!!!!!!!!!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
HHAHAHAHAHAHAHAAAAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA IDI U KURAC NEMOGU JEBENO DA PRESTANEM DA SE SMEJEM!!!!!!!!!!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA

 

Šta bi tek reko da je pred kamerama pokazala obrijanu PIČKU?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi tek reko da je pred kamerama pokazala obrijanu PIČKU?

Da pokaze picku,poslo bi ti prajvt mesidz da upalis tv i da ga falitetno izdrkas jer si ti skapao za istu ma kak'a ona bila! :evotigana:

 

 

 

Sta radis bre ti konje jedan,sta ima novo!?!?!?!?

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAha snimao sam emisiju sa Boskom na kompu postavicu ovih dana na rapid :P

Хајде, молим ти се, има особа које хоће да ме задаве што их нисам оабвестио, иако ни сам нисам знао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Da pokaze picku,poslo bi ti prajvt mesidz da upalis tv i da ga falitetno izdrkas jer si ti skapao za istu ma kak'a ona bila! :evotigana:

 

 

 

Sta radis bre ti konje jedan,sta ima novo!?!?!?!?

 

 

:pivopije:

 

 

Gle budalu.kako ti meni tako?pa malo fali pa da otac mogu da ti budem.mada,iskreno,takvog te nikom ne bi poželeo,i da bog da ti se buduća tašta nikad ne porodila.

 

Eh,kad bi ja skapavao za pićku..dosad bih diplomiro u đepnom bilijaru.

 

Da sam ja bijo u emisiji,samo bi je odmeravo i ždrako.ona dvojica drug mi reće,samo u pod gledali...da kraj mene takva pićka djodji...koji pod leb te jebo...guto bi joj oćima i sise i dupe, i ona pušaćka usta.posle bik je zvao na kafu.ugledajte se malo na mene,a i na onog ludog savu i zvelikog brata,kakvu pićku je savato kapu mu skidam.

 

što se mene tiće, Radim,jebem,ludujem,šta drugo...duvam,pijem,ludilo!Moj život je švicarska.

 

A šta će tebi snimak slagalice,to nema veze sa space eaterom.sumnjiv si ti meni.Kao fan ovo ono,a ko zna šta radiš kući u tami...sa cd-om i njihovim slikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam ja bijo u emisiji,samo bi je odmeravo i ždrako.ona dvojica drug mi reće,samo u pod gledali...da kraj mene takva pićka djodji...koji pod leb te jebo...guto bi joj oćima i sise i dupe, i ona pušaćka usta.

Милка Цанић? Који си ти перверзњак.

 

А ако мислиш на Марију, кад би радио све што си описао оборио би рекорд оног лика што је имао -5 поена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bosko

jbt, zakasnio sam na ispit jer sam morao da te gledam, i jos si na kraju izgubio :)

 

Da sam ja bijo u emisiji,samo bi je odmeravo i ždrako.ona dvojica drug mi reće,samo u pod gledali...da kraj mene takva pićka djodji...koji pod leb te jebo...guto bi joj oćima i sise i dupe, i ona pušaćka usta.

ako se ikad budem prijavio za slagalicu, bice zbog ovog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ако мислиш на Марију, кад би радио све што си описао оборио би рекорд оног лика што је имао -5 поена.

MOLIM?!?!? :) :) :) :) :) :) :)

Mislim, u jednoj od prethodnih sezona je bio onaj lik sa 15 poena na kraju, i nisam mogao da verujem. Ali -5? :) :) Stvarno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...