Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Не знам ко је, али није ништа освојио и још је одговорио нетачно на једно питање у "ко зна зна", па је изгубио 5 поена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedared sanjao Milku Canic,kao neki intervju sa njom,ona drzi u krilu neku shpicastu elektrichnu gitaru,i svira neshto,ali bez distorzije.Ondak je neka teta(mozda onda plava shto vodi,sad se ne secam odavno bilo)pita:Milka,da li vi znate da svirate brze solaze?A ona odgovori:Ne,nikada se nisam ni trudila da nauchim.Ja mislim da se moze praviti veoma lepa muzika samo uz poznavanje akorda.

 

Ako izmishljam,daboga mi celava keva.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милка Цанић? Који си ти перверзњак.

 

А ако мислиш на Марију, кад би радио све што си описао оборио би рекорд оног лика што је имао -5 поена.

 

Na koji način bi voditeljka mogla da ga zajebe, pa da tako loše prođe? Što se mene tiče, ja zbog voditeljki s vremena na vreme i pratim taj kviz. Štaviše, došao sam na ideju da se prijavim ponovo, poslednji put sam to uradio još 2004, pa me nisu pozvali. Jel' ima tu neko testiranje, ili sakupe sve prijave, pa koga oni odluče da pozovu? I kad počinje prijavljivanje za sledeći ciklus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle budalu.kako ti meni tako?pa malo fali pa da otac mogu da ti budem.mada,iskreno,takvog te nikom ne bi poželeo,i da bog da ti se buduća tašta nikad ne porodila.

 

Eh,kad bi ja skapavao za pićku..dosad bih diplomiro u đepnom bilijaru.

 

Da sam ja bijo u emisiji,samo bi je odmeravo i ždrako.ona dvojica drug mi reće,samo u pod gledali...da kraj mene takva pićka djodji...koji pod leb te jebo...guto bi joj oćima i sise i dupe, i ona pušaćka usta.posle bik je zvao na kafu.ugledajte se malo na mene,a i na onog ludog savu i zvelikog brata,kakvu pićku je savato kapu mu skidam.

 

što se mene tiće, Radim,jebem,ludujem,šta drugo...duvam,pijem,ludilo!Moj život je švicarska.

 

A šta će tebi snimak slagalice,to nema veze sa space eaterom.sumnjiv si ti meni.Kao fan ovo ono,a ko zna šta radiš kući u tami...sa cd-om i njihovim slikama.

:) :) :)

 

 

 

Pu kaki si kunes ko neka baba i ako si tol'ko mator da moz cale da mi budes idi ondak spremaj zimnicu koj ces moj odje!

 

Ti si be bolestan aj radodajke,aj nevine,aj nenormalne aj sisate ili bez sisa al babe,tuga,ti si puko ko unutrasnja guma od juga!

 

Tako i treba!

 

Kako nema veze sa Spejs iter ,konju pa de Bosku peva, u horu Kolibri??? I ispuca mi ako sam ti sumnjiv a i sta to tebe zabole,a ako si toliko radoznao pozajmi mi onu tvoju djevojku samo na dva sahata da ti razotkrijem sumnju! :rockdevil:

 

:pivopije:

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
:) :) :)

Pu kaki si kunes ko neka baba i ako si tol'ko mator da moz cale da mi budes idi ondak spremaj zimnicu koj ces moj odje!

 

Ti si be bolestan aj radodajke,aj nevine,aj nenormalne aj sisate ili bez sisa al babe,tuga,ti si puko ko unutrasnja guma od juga!

 

Tako i treba!

 

Kako nema veze sa Spejs iter ,konju pa de Bosku peva, u horu Kolibri??? I ispuca mi ako sam ti sumnjiv a i sta to tebe zabole,a ako si toliko radoznao pozajmi mi onu tvoju djevojku samo na dva sahata da ti razotkrijem sumnju! :rockdevil:

 

:pivopije:

 

Dva sata?

Pa moja devojka bik te pojela sa sve pićkom.Trebalo bi tebi sinko više od 5 sati da nju zadovoljiš,ko zna zna,al ti bi se samo djabe znojio...prvo ti dobro da izjebeš te tvoje vršnjakinje,pa ondak mozemo da prićamo.kad budeš imo kilometrazu vrddnu pomena,javi mi se.će pomognem.

 

Pevo u Kolibrima?

 

Sine,kad je pićka voljna,nebitno u kojoj je dobi, naravno od punoletstva pa nadalje,štedeti netreba.

a što se milkice canić tiće...mmmmmmmmmmm....

 

 

milkacanic.jpg

 

 

DOBRA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
bojish se kurca? xD
zato su mu sve majice i pantole po ledjima i dupetu bele,jer se samo trlja guzicom i ledjima o zidove.sledi onu staru...pamet u glavu...

 

bojish se kurca? xD
zato su mu sve majice i pantole po ledjima i dupetu bele,jer se samo trlja guzicom i ledjima o zidove.sledi onu staru...pamet u glavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...