Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

za sad imam ovako SE i Fataliti,Hatred i Revolucija

tako nesto bi sklopio tako da saljite ljudi koliko kosta zakup zainatio sam se :)

 

 

Ne vredi na silu...kad bude trebalo desice se...lakse ti je da podjes jednom sa nama na neku svirku koja bash bude vredela...kao ova u Sarajevu. Generalno gledano, slabo je i interesovanje za nas u BG-u, tako da se nama uopste ne zuri..kao sto sam rekao...kada bude trebalo desice se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi na silu...kad bude trebalo desice se...lakse ti je da podjes jednom sa nama na neku svirku koja bash bude vredela...kao ova u Sarajevu. Generalno gledano, slabo je i interesovanje za nas u BG-u, tako da se nama uopste ne zuri..kao sto sam rekao...kada bude trebalo desice se.

 

 

ma nek ste se vi cevapa najeli.nadam se samo da su bili iz zelje.haha al sto jest' jest', dobra atmosfera bila skroz, sarajevo je dusu dalo za thrash svirke;)steta pa uletjese policajci na kraju, da su makar minut,dva kasnije,pa da zavrsite komplet set.al i ovako su pustili pola sata duze nego inace.

 

 

ugl,koliko znam, dolazite opet nekad 2009.?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi na silu...kad bude trebalo desice se...lakse ti je da podjes jednom sa nama na neku svirku koja bash bude vredela...kao ova u Sarajevu. Generalno gledano, slabo je i interesovanje za nas u BG-u, tako da se nama uopste ne zuri..kao sto sam rekao...kada bude trebalo desice se.

 

Nikad mi nece biti jasno zasto nemate reakciju publike u bg-u. :confused:

 

Ne vredi u bg-u praviti bilo kakav thrash,death ili black xD

 

Dobro,ja sam zadovoljan kako je publika reagovala kad smo svirali po prvi put u bg-u!

Sigurno je bila bolja od ove Staro Pazovacke! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

drug moj,neki thrash metalac,zovemo ga Dragan Cigan,pošto ima tršavu kosu i facu ko kirk hammet iz mladjih dana.ćovek ima sve što je bane kerac crto,ćak je i cat claw tetoviro na ledjima.elem,ima ovaj space eater,i pušćo mi prekjuće.i,posle desetak piva,ustanovilo smo da treba mnogo da budete originalniji.uz space eater,pušćali smo neke sacrifice i forbbiden i da budem iskren,jedva smo razaznavali razliku izmedju vašeg i njiovog zvuka.

 

ali da znate,nije to zbog piva,deset piva za nas je goli kurac,ali poradite malo na sviranju.previše je to zaglavljeto u '80. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У томе и јесте поента. Ја апсолутно енмам намеру да правим било шта модерније, јер ме таква музика ич не занима. Коме се не свиђа, па постоји толики избор модернијих бендова које можеш слушати. Ми терамо своју причу за своју дужу, а веруј ми да има довољно људи којима се то допада.

Е, сад, ми се трудимо дао звучимо као ми, тј. да искомбинује довољно елементе разних праваца из 80-их да то може да се назове нашим звуком и да не може директно да се пореди са неким одређеним бендом у свакој песми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto bi morali da se menjaju? Ne slusam ih nesto dugo, ali mislim da nema potrebe za tim.

Mozda jer su pored Kreatora jedini thrash bend koji gotivim, ne znam.

 

 

Iterovci, dam vam 1000din za cd a majica ide gratis? :)

 

 

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se baš i sviđa što je takav vokal. Ali ko će da se raspravlja sa metalkorovom :)

 

Haha... al ste neki... ne slusam ja samo to... :D A mi inace slusamo jako slicnu muziku, tako daaaa... izvinjavam se Gojko... :P:D:pivopije:

 

Groblje mi ne diraj pa makar bilo i metalkorov.

 

Ko da sam vecno proklet zbog toga sto slusam to... :) Al hvala na odbrani... :pivopije::D

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...