Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Od njega sam kupio svoj prvi original cd. Stajali smo tada na Zelenom, i ispricali se kao ljudi iako se vidimo prvi put u zivotu. Space Eater zauvek.

 

Moje saucesce njihovoj porodici, prijateljima i clanovima benda. 平和で休む.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam sta prokleto da kazem ,danas sam saznao preko drugara i boli sve ovo,ovaj dan i to da ga vise nema,bio je stvarno velicina kao covek i svestrana licnost i boli me kurac sta vi mislili svi on je jebeni kralj srpskog thrasha ,pocivaj u miru moj Bole!!! thrash till death

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema on nishta sada od toga,naravno da bi trebalo da se organizuje neka svirka u njegovo ime jer ipak je muzika zauzimala veliki deo njegovog zivota...Medjutim,njega vishe nema i verujem da i on sam ne bi voleo da se na temi njegovog benda ne postuje tri dana.NJega nema ali svi nastavljaju dalje i mislim da bi i on tako zeleo...Ovo je veliki gubitak i nama koji s njim nismo bili svakodnevno a mogu da predpostavim kako je momcima iz benda i bliskim prijateljima.Nazalost desilo se to shto se desilo i najbolje je da ga pamtimo po onome shto je ostalo iza njega,a ostalo je dosta toga s obzirom na njegove godine.Ja sam se jutros zaprepastio kad sam chuo...S chovekom sam razmenio par poruka pre svega par dana a sada vishe nije medju nama....Nadam se da ce Space Eater nastaviti sa radom,jer sam siguran da bi i on to zeleo kao i mnogi koji su poshtovali rad Space Eatera....

Pochivaj u miru.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Саучешће породици због губитка деце.Жао ми је и сестре.А и оној жени је умрла мајка пре два дана.

Нека почивају у миру.

 

Predlazem da se u Boskovu cast na Thrash podforumu nepostuje nista 3 dana u smislu 3 dana zalosti.

Или да сви мењамо аватаре првих четрдесет дана.

Edited by -Diamond-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...