Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Kao sto sam obecao, kraj je meseca. Sad ja kao glumim neku zvanicnost. Dakle ovako:

 

Posle tragedije Stanislav Sarsanski tj. Buca je napustio bend, bez ikakve zle krvi ili cega slicnog, jednostavno mu se nije vise sviralo kod nas, te mu i ovim putem zelim sve najbolje u zivotu i svirackoj karijeri u ime sviju nas. Resenje smo nasli u jednom coveku, Luki Matkovicu iz benda Fatality koji ce obavljati i sviracku i pevacku duznost.

 

Sto se tice albuma, postoji demo snimak sa 8 pesama i Boskovim vokalom koji ce biti implementiran u kasnije regularno studijski snimljene pesme i u njegovu cast tako izdad, uz mogucnost dodavanja 1-2 nove pesme sa Lukom (jedna vec gotova, bice ovih dana na myspace-u) cisto da bi ljudi imali ideju kako ce Space Eater zvucati u buducnosti. Cekamo dogovor sa jednom od tri zainteresovane izdavacke kuce za drugi album, i plan je da sa snimanjem krenemo pocetkom sledece godine.

 

Sto se tice svirki, planiramo da napravimo prvu u Beogradu 18. decembra na Boskov rodjendan, a za dalje cemo videti, verovatno cemo za pocetak sa 202-ojkom posetiti gradove u kojima smo bili rado vidjeni, da bismo se malo vratili u sviracku formu i na scenu.

 

Drago mi je sto je svima drago da sto cemo nastaviti da sviramo i postojimo, ali sto se nas tice, u to nikad nije ni bilo sumnje, Bosko bi prvi na tome insistirao, jer Space Eater nije samo bend, nego i ideja, ideologija, koju je zapoceo Bosko juce, danas je nastavljamo mi, a sutra mozda neko treci, da skratim jednim modifikovanim citatom koji ce mozda nekima zvucati pateticno, ali nista drugo ne bi bolje opisalo duh i entuzijazam koji je sada oko benda...

Mi ne odlucujemo da li cemo ici u bitku po tome kolika je sila koja nas prati ili s druge strane preti, nego po tome koliku svetinju branimo. Prema tome, bitka je pocela, bice nam drago da nam se u njoj pridruzite!

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna vec gotova, bice ovih dana na myspace-u

 

(sad ja kao glumim nekog eksluzivnog recenzenta)

 

Pesma je, što bi Pupak rekao, do jajca. Jes' da ja nemam neki thrash staž, ali ni ne zahteva neku preteranu ekspertizu uvideti da je muzika i dalje jednako dobra kao što je bila i ranije, kao i da je vokal jednako originalan, kako u odnosu na poznate thrash pevače, tako i u odnosu na samog Boška (a svi znamo koliko bendova pravi grešku u pokušaju da zameni izgubljenog člana njegovom kopijom). Sve u svemu, ima ovaj bend još itekako šta da kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, karlo, sad si me jako obradovao!

kao prvo, svaka chast na svemu ovome. sigurno nije lako nastaviti posle svega shto se desilo, ali vi ste pokazali da ste jachi od svega. samo napred!

shteta shto je buca otishao, ali opet, do jaja je shto ce tower nastaviti gde je boshko stao, jer je on inache po meni jedan od najboljih thrash vokala sa ovih prostora. chak mi je njegov fatality, posle space eater-a, najdrazi domaci thrash bend.

verujem da ce ovih par stvari sa boshkom + nove sa towerom biti super, tako da zeljno ishchekujem bilo shta novo od space eater-a.

 

hvala vam na svemu, momci! thrash 'til death! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad i ja da reknem,kojuuu...i ovde na forumu....Bole ,za Boleta si sve rekao i u potpunosti se slazem,upravu si e i lepo je to sto ce svirka da bude vas 18decembra...........do jajca je sto je to bash Luka,ta zamena ,mnogo mi je drago jer ja volim ono sto on radi i to mnogo(Fatality) i super je lik,jedva cekam da cujem kako se uklopio u bend i tu novu pesmu,gurajte napred.......ja saaam uzz vassss ,volim ovaj bend mnooogoo,volim i muziku i vas kao ljude a sto se tiche 202 i sviranja

po gradovima u kojima ste bili vidjeni,neka jedan od tih gradova bude medju prvima u njemu se pije zajebato pivo s crvenu etiketu i imaade mlogo ljudi koji su skapali za SE medju njima i jean debeljan!

 

Spaaaaaaaaaaaceeeeeeeeeeeeeeeeeeee EEEEEEaaaaaaaaaaaaateeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr

Will devour youu allllllllllllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...