Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Само да вас известим све да ћемо следћег петка, 04. 02. у Филозофу свирати на финалу, ваљда и са неким новим стварима које треба да увежбамо, а сигурно ћемо да отпрашимо Exodus "A Lesson In Violence".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само да вас известим све да ћемо следћег петка, 04. 02. у Филозофу свирати на финалу, ваљда и са неким новим стварима које треба да увежбамо, а сигурно ћемо да отпрашимо Exodus "A Lesson In Violence".

LEPO,LEPO..... icon_rockdevil.gif

 

AJD,ZIVELI pivopije.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Вратисмо се живи и здрави из Лознице, нико се овога пута није сјебао, нико нам није прекидао свирку, иако смо били последњи који сус вирали те вечери од 9 бендова, па нису све пренели на радију, али нема везе. инаћемо за себе те снимке, пошто је цела свирка снимљена, а и стигли смо да свирамо најдуже од свих, чак 5 песама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само да вас известим све да ћемо следћег петка, 04. 02. у Филозофу свирати на финалу, ваљда и са неким новим стварима које треба да увежбамо, а сигурно ћемо да отпрашимо Exodus "A Lesson In Violence".

E, OVO BIH VOLEO DA CUJEM!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вратисмо се живи и здрави из Лознице, нико се овога пута није сјебао, нико нам није прекидао свирку, иако смо били последњи који сус вирали те вечери од 9 бендова, па нису све пренели на радију, али нема везе. инаћемо за себе те снимке, пошто је цела свирка снимљена, а и стигли смо да свирамо најдуже од свих, чак 5 песама.

I vrhunski ste odsvirali,svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џет на крају није ни свирао да би пустио све остале бендове да одсвирају до краја емисије. Тако су нас мало исецкали на радију, али добро, шта да се ради. А могао си доћи, Flush дефинитивно треба чути и видети. Могао би да сврнеш у петак до Филозофа, они ће свирати на полуфихалу, или финали, шта ли је већ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А могао си доћи, Flush дефинитивно треба чути и видети. Могао би да сврнеш у петак до Филозофа, они ће свирати на полуфихалу, или финали, шта ли је већ.

Slushao sam ih,simpaticni momci.Beware,beware,thrash is all around!Mnogo zarazan refren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, nisam ni video dapostoji tema, a ima vec 7 strana ... doduse bend sam prvi put cuo na demo festu. Mislim da do sada nije bilo lose kritike jer perfektno zvuci uzivo. Sad jos kad bi to malo zazivelo, kad bi se storila neka thrash scena koja bi malo cesce pravila svirke ... Infest su se afirmisali, Dead Before Dying postoje dugo, ali nisu poradili na izdanju ... no dobro. Cini se da sa Space Eaterom, i sa jos par bendova koji dugo postoje, ali ne sviraju bas previse, dobijamo Thrash Metal scenu koja obecava icon_rockdevil.gif

 

Odlican pocetak rada, da je ovo normalna zemlja mislim da bi bend ovakvog svirackog kvalitetea mozgao dosta da uradi .... ovako mi ostaje samo da podrzim iz sve snage, pa sta bude icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sam ja ukapirao, a i nisam citao prosle postove, iskreno mrzelo me, radi se o bivsem After Life-u! ispravite me ako sam pogresio!

 

gledao sam ih samo jednom, tj slusao posto sam bio u back stage-u, i to na onom demo festu, u filozofu, kada je onaj slomio nogu! nisam mogao da verujem da su ih prekinuli u sred TESTAMENT-a! bili su odlicni, zao mi je sto nisam cuo solo za OVER THE WALL jer mi je ta pesma bas super zbog istog! odlican je bio i DAMAGE, INC. neka samo nastave sa obradama TESTAMENT-a i bice mi najjaci bend na domacoj sceni, posle HATRED-a, naravno icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif !

 

njihove stvari nisam cuo, ali ako su u fazonu verujem da bi mi se svidele...

 

ovaj lik, pevac, a to je RNA koliko mogu da pretpostavim, ima odlican glas, svaka chast!

 

samo napred! icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na lepim recima i podrsci! Inace, nije rec o bivsem Afterlife-u jer isti i dalje postoji samo je malo zamrznut, ali ce se pre ili kasnije odmrznuti i poceti da radi. Koliko ja o tom bendu znam, kroz njegov sastav su prosla 3 clana(a neki su i ostali) Space Eater-a, ali nije rec o istom bendu. A sto je Soli rekao, prosto se cini da je pocela da se nazire neka thrash scena(mozda je to, na zalost, prejaka rec) i bice jako fino ako to bar malo (opet?) zazivi, na nama i ostalima je da to odrzimo i da budemo slozni. Pozdrav svima! Thrash 'till death!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, tu su stare chuke Rapid Force koji sviraju duze od Iron Maidena icon_smile.gif , Alister, Azazel .... ima bendova, nego su nekako rashtrkani, kako bih rekao icon_smile.gif S pojvom novih bendova kao sto je Space Eater, sticu se uslovi da se napravi nesto nalik na Thrash fest ili tako nesto, gde bi svirali iskljucivo Thrash metal bendovi, i mislim da bi to bila sveopshta klanica, s obzirom da mozemo da nadjemo bar 5 ili 6 izuzetno kvalitetnih bendova ... neke od njih sam nabrojao...a gde su oni koje jos nisam cuo, a sigurno ih ima. Samo da se ovo ne zaustavi icon_rockdevil.gif THRASH 'TILL DEATH icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bih bre tu ubrojao sve, i starije i mladje, Soli lepo kaze(opet) da se napravi neki thrash fest pa da se skupimo da pravimo kompilaciju isl. ma bice bre, samo da se ne svadjamo i budemo slozni i da vezbamo i da radimo autorske! Aj sve najbolje i pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja bih bre tu ubrojao sve, i starije i mladje, Soli lepo kaze(opet) da se napravi neki thrash fest pa da se skupimo da pravimo kompilaciju isl. ma bice bre, samo da se ne svadjamo i budemo slozni i da vezbamo i da radimo autorske! Aj sve najbolje i pozdrav pivopije.gif

Jest da ovo bash i nema veze sa vashom trenutnom govorancijom,al mogli bi ste slobodno da uvrstite josh kog Diamonda na repertoar...moze i MF...sve jedno je......Momci,svaka cast za "From the other side"....samo je bedak shto pola ljudi koji dolaze u Filozof nemaju blage shta je Diamond,a i ova druga polovina shto kao zna ga skoro uopshte ne gotivi...

Svaka cast Rna..za Diamonda,konacno neko da se usudio i Kralja da svira(peva)!!! icon_rockdevil.gif

A shta mislite da odradite KD/MF tribute veche?

Poz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ce malo ko znati i Exodus kad otprasimo neki od sledecih puta, al nema veze, a sto se tice tribute-a mislim da od toga nece biti nista jer smo mi prevashodno autorski bend, a i kad su obrade u pitanju sviramo od svakoga po nesto, znaci 1-2 pesme, da bude sareno, jer volimo sve te bendove. Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

У, бре, ала сте се ви овде расписали.

Па, нисмо далеко од прављења треш сцене, пошто је већина бендова који свирају тај фазон добрано повезана. на пример, ја идем на све свирке Азазела (нисам на ову последњу на Академији и неизмерно ми је жао због тога), пратим ДБД већ дуго, још откако је Марко из Азазела свирао са њима, Инфест су такође ту негде, само још да мало реанимирамо багру из Алистера и, уз Флаш, Хејтрид, Надимач, ето нама сцене!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hoce li biti uskoro ponovo neki hepening SPACE EATERA (ali bez prekidanja od strane murije icon_smile.gif )

 

offtopic: Karlo, ne stigoh ti reci, svirka u FEST-u je bila ODLICNA!!! Moramo jednom svirati zajedno, ali da ne bude u nekom ispitnom roku icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hoce li biti uskoro ponovo neki hepening SPACE EATERA (ali bez prekidanja od strane murije  icon_smile.gif )

 

offtopic: Karlo, ne stigoh ti reci, svirka u FEST-u je bila ODLICNA!!! Moramo jednom svirati zajedno, ali da ne bude u nekom ispitnom roku  icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Bice, ali preko radija icon_smile.gif , gostujemo na superfinalu sutra na 202-ojci pa pusti istu, oko 19c pocinje pa smo mi posle takmicarskih bendova. I nece biti murije osim ako se ziri i momci iz ostalih bendova ne prime pa krenu da lete kolena na sve strane... pitam se stvarno sta li je bilo sa onim deckom na kraju...

 

 

offtopic: Hvala hvala, mada mislim da smo nikad gore odsvirali, ali dobro, malo nas iznervirali iz fest-a zbog ne pustanja ljudi, a i malo umor, jebi ga, 24-25 pesama smo svirali pa smo bili rikavela... i da, moracemo zajedno da sviramo, kad-tad.

Pozdrav pivopije.gif

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je drago sto se thrash polako vraca na stare pozicije. Momci iz Eatera zaista imaju ideje za muziku i textove i mnogo mi je drago sto smo ortaci. Likovi su max gotiva, nisu nadrkani kako neki mogu biti. Iako su stariji od SVIH nas, a pogotovo mene, imali su petlju da stvore prijateljski odnos sa nama. Mnogi bi pomislili: "A, sta, bre, glupe klinje se gube, ma ko im ljulja kavez, mi smo stariji i iskusniji, oni su za nas samo nesto sto postoji!"

Svaka cast momcima, sto bi se reklo JEBU KEVE!

Uzgred, to sto se mi iz Flusha gubimo gde god da smo, to je zato sto je to nesto sto je jace od tebe, s cim se ne mozes izboriti. Ukratko, PONESE TE MUZIKA! U pravu je dobri stari Solicitor ( POZDRAV!)

Jos jednom, SPACE EATER JEBE MAME!

Beware, beware...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...