Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Au bre Karlo sta ispisa ovde no.gificon_smile.gificon_smile.gifpivopije.gif

 

Cak i da su Gangbangersi pobedili? icon_smile.gif

Ispisah svoje iskreno misljenje o gitarijadi i ljudima koji imaju entuzijazam i energiju da rade i rade u "sjajnim" uslovima kakvi ovde vladaju i svoje veliko postovanje prema njima, jer najlakse je ne raditi nista i pljuvati, a takvih ljudi je sve vise. Zato Mimi druze, okupi bend, koristi talenet i opremu koju imas i nemoj se pretvoriti u jednog od ranije pomenutih.

 

Na drugo pitanje je odgovor - O Da, bilo bi zasluzeno i da su Gangbangersi pobedili. Ja sam prvi bio anti-protiv njih, ali sad kad sam ih malo upoznao i kad sam ih 2 puta gledao uzivo, govorim suprotno, mislim, ta muzika i fazon mi se i dalje nikako ne svidjaju, ali sam poceo maksimalno da postujem fazon koji rade jer to rade jako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto vas nisam gledao na TV-u,jer nisam ni znao kad je prenos.Uglavnom svaka cast za plasman u finale i molim vas nemojte da se ukenjate kao onaj smrdljivi INFEST.Ako je nekako moguce da se dobije vas snimak bilo bi odlicno.

 

POZDRAV

PAINFEELER!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имамо неке живе снимке из Студија 6 Радио Београда, па ако хожеш само ми доставои адресу на ПП и послћу ти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispisah svoje iskreno misljenje o gitarijadi i ljudima koji imaju entuzijazam i energiju da rade i rade u "sjajnim" uslovima kakvi ovde vladaju i svoje veliko postovanje prema njima, jer najlakse je ne raditi nista i pljuvati, a takvih ljudi je sve vise. Zato Mimi druze, okupi bend, koristi talenet i opremu koju imas i nemoj se pretvoriti u jednog od ranije pomenutih.

 

Na drugo pitanje je odgovor - O Da, bilo bi zasluzeno i da su Gangbangersi pobedili. Ja sam prvi bio anti-protiv njih, ali sad kad sam ih malo upoznao i kad sam ih 2 puta gledao uzivo, govorim suprotno, mislim, ta muzika i fazon mi se i dalje nikako ne svidjaju, ali sam poceo maksimalno da postujem fazon koji rade jer to rade jako dobro.

Ma nisam ja pljuvac, samo se malo zajebavam icon_smile.gif ...meni je samo zao sto iz godine u godinu na gitarijadi pobedjuju uglavnom losiji bendovi...mislim da si malo preterao sa hvalospevima, ali dobro to su ti "kolege" icon_smile.gificon_wink.gif ...a sto se tice mene i mog sviranja, ja sam ti Karlo druze odavno digao ruke od ozbiljnog muzickog "rada" na ovim prostorima...a pljujem iskljucivo bendove za koje licno smatram da su to zasluzili, i to samo kada me neko pita kakvi su icon_smile.gif ...za Broken Strings sam se zajebavao, ali opet tvrdim da nisu bili ni medju 5-6 najboljih bendova na Gitarijadi ove godine...pevac deluje pomalo retardirano doduse icon_smile.gif

 

A apropo Gangbangersa...ne znam sta da ti kazem kada god vidim onog "nazovi" pevaca dodje mi da ga izudaram palicom za golf icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti kazem, ti si digao ruke, a mnogi i dalje nesto rade i pokusavaju i to treba postovati, al ajde, ovako moze u nedogled i necemo stici nigde, jebi ga, drugaciji pogled na stanje stvari.

Veruj mi bio sam u jos grdjem fazonu sto se ti G.Bangersa, meni nije padala na pamet palica za golf vec govnjiva motka, ali sam misljenje promenio kada sam ih 2 puta gledao uzivo i malo upoznao, imaju veoma bitnu stvar, a to je fazon, koji mi se ni malo ne svidja, ali je prilicno jak i stabilan i taj isti fazon pice do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Khm, mali proglas:

Space Eater je resio da zameni bubnjara pa nek se javi neko ozbiljan i dobar ako je zainteresovan, ko je upoznat sa svirkom-upoznat, a ko nije, ovako: Thrash americkog tipa, stare skole, pomesajte testament i agent steel pa cete dobiti nesto priblizno nama. Saljite PP ili zovite na 063/8365-264-Karlo. Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Видим да Карло није стигао да ве извести, па ћу морати то је. Натечај за новог бубњара фамозне групе Спејс Итер је окончан. Победник је?

ЈЕФТА, бивши бубњар бенда Данџн Бел... ехм, Dungeon Bell... стари ортак, јел' те.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav Rni,Karlu i kompaniji!

Preslusao sam materijal i svidja mi se opasno!

Zao mi je sto niste pobedili u Zajecaru pored svih onih nazovimo ih bendovima,jer komercijala samo puca na sve strane a pogotovo kad se uzme u obzir sponzor cele manifestacije!

 

SLAVA SPACE!!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' ти то Карло дао снимак из Студија 6? Мислим, оно што сам ти ја дао још тамо пре Нове године је срање у поређењу с тим, иако смо имали неких грешака. А нажалост, ниси имао прилике да чујеш и нове песме. Мислим да ће ти се и оне веома свидети.

 

Слава Спејс, е та ти је добра! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Кажем ја, превелики Ракићев и Козељников утицај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А, па набавиће дуплу. А док је не буде мало увежбао, преаранжираћемо неке песме да буду са једном педалом. У принципу, једино 'Space Eater' не иде без дупле, све остале могу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ја морам сам да пишем на овој теми, дође ми некако као монолог.

 

Да вас известим све овде да ће се дана 25. новембра у СКЦ-у одржати концерат канадскога бенда Anvil и америчке подрчке у виду Phantom X, те да ће Space Eater наступити као предрупа. Зар то није сјајно? Тако сам узбуђен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ево, да искористим прилику да позовем све који нас воле, као и оне који нас не воле, на свирку наредне недеље, тачније 30. 10. у СКЦ-у, па да у радости и весељу млатимо главам и прођемо у финале Демо Мастерса.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, да искористим прилику да позовем све који нас воле, као и оне који нас не воле, на свирку наредне недеље, тачније 30. 10. у СКЦ-у, па да у радости и весељу млатимо главам и прођемо у финале Демо Мастерса.

Nego, postavljena je SPACE EATER recenzija na SerbianMetal.org

 

Pa sad...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem i ja na lepim recima,

ali od ovog dela: "...definitivno vremeplov mašina ovaj snimak, gde će vam se pred očima nasumično menjati sledeće slike: alkohol (mnogo alkohola!), headbanging, prljave thrash propalice u izlizanim teksas jaknama/pantalonama, sa prišivkama na leđima i ramenima (od Kreator, stare Metallica-e, Anthrax-a, do Destruction), poludubokim belim patikama sa izbačenim jezicima... Zaista neočekivan udarac." sam se skroz najezio.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...