Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Чисто сумњам да су га показивали баш толико широком кругу људи. Ја ћу ових дана да га искенирам, средим мало, па ћете видети финални резултат.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokazali smo danas logo dvestaOlgi, i rekla je da je super, samo da se malo sredi ovo prvo U i ovo N do njega, jer se ne razaznaju... sto se mene tice, samo da se malo smanje ovi donji siljci, i bice keva! hvala puno, u svakom slucaju! veliki pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Разазнаваће се, то је само због ове боје. Када се уместо црвене буде ставила нпр. црна, видеће се све лепо. Значи, да смањим доње шиљке? ОК.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чисто сумњам да су га показивали баш толико широком кругу људи. Ја ћу ових дана да га искенирам, средим мало, па ћете видети финални резултат.

Nema frke, videla sam logo i dobar je... slazem se sa Gerom da mu samo malo izmena treba da bude perfektan... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cujem da cete svirati sa Tankard-om. Svaka cast ! pivopije.gif

Ne seri da cemo svirati sa Tankardom, gde, kad, kako? Pazi, sa takvim stvarima nema zajebancije, ako je pala neka neslana sala ima da lete plecke i kolenice, zato pricaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri da cemo svirati sa Tankardom, gde, kad, kako? Pazi, sa takvim stvarima nema zajebancije, ako je pala neka neslana sala ima da lete plecke i kolenice, zato pricaj!

Vidi stvarno, verovatno cemo svirati pre Tankarda, pise na forumu, sjajno.

http://www.legacy-promotion.net/forum_viewtopic.php?3.27.0

Izvinjavam se na reakciji koju citiram, ali mozes me razumeti, Tankard je to!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gif

Ali polako, ima vremena do tada, samo da se ne izjalovi kao Anvil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако си чуо King Dimaonda, онда си био на првој свирци, 14. јануара прошле године. Требали бисмо да свирамо 20. јануара у СКЦ-у.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, svaka mi cast. Sutra cu skinem, pa cu reknem utiske, sad sam umoran.

Hvala jos jednom za lepu vest, i da, bice From the other side 20., posle vise od godinu dana. Inace, zbog gitaristine obaveze Space Eater ce svirati prvi, tako ta ko bi voleo da nas cuje neka malko porani, verujem da ce to poceti 20:30-21c. Pozdrav pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa ovako! Ja sam tek sad izvalio gde je vaša temaaa... icon_redface.gif Spor sam, kao i obično! Prvo, dragi Space Eaterovci, srećna vam nova godina, Božić, sve najlepše i sve što uz to ide! Drugo, sajt vam je do jaja!!! Naravno, ni ja nisam izvalio da je demo u odeljku 'media', pa ću pustiti komentar kad skinem i odslušam! Treće, kad budem rek'o ćaletu da je pozamašan broj puta pominjan na yumetalu! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Karlo, ja mislio da si ti znao ko mi je ćale onda kad si mi ulazio u kuću. Ali, bio si dobar, uopšte nisam izvalio tvoj šok! Hvala i tebi i Bošku za komentare sa neke treće, četvrte strane..(kad sam vid'o ''Flush 'till death!'', sve mi bilo toplo oko srca! icon_biggrin.gif), samo da znate i vi ste meni omiljeni bend sa naše scene, doduše i Underdeath mi je sve draži. Btw, jedva čekam split!!! icon_rockdevil.gif Da, toplo se nadam da ćete nam vi i oni biti gosti na promociji!!! icon_rockdevil.gif

Kad vam je sledeća svirka, gde, s kim, šta, kako??? Kako se Djiga uklopio?

Javljam se ubrzo da ostavim komentar o demo-u! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejn druze, i ja tebi zelim sve najbolje u Novoj Godini.

Bice svirka sad 20. u skc-u, sviramo kao THRASH TRIBUTE, a tu ce biti i prilika da vidis kako se Djiga uklopio, a uklopio se sjajno, sjajan bubnjar, sjajan lik, pravi treser tako da se nadam dugoj saradnji s doticnim, jos da kupi duplu i gde ce nam kraj biti. Podzrav pa se vidimo i cujemo.

Ps, nadam se uzivas u South Parku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajan lik, pravi treser

Ово само зато што је прихватио идеју да носи реденике на свиркама... Позерчине једне! Сви ћете ми ви носити хеланке и тапирати косу, кажем вам ја! icon_smile.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја кажем...

Него...леп сајт...лепе сличице. mhihi.giflaugh.gif

Нисам чула цео бенд, ал' певача јесам. Док је певао у бенду Afterlife...колико се сећам.

Давно то беше.

У сваком случају, лепо лик пева. Сасвим лепо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...