Jump to content

Pro Evolution Soccer 5


kuruz

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jok. Igrao sam dva sata sa namerom da analiziram igricu, ne da je igram. Poslednje dve tekme sam igrao onako za dušu icon_smile.gificon_smile.gif

 

A ovo sam našao na jednom forumu:

 

New Teams:

 

Asia:

 

Bahrain

Pakistan

Thailand

 

Africa:

DR Congo

Guinea

Egypt (wasnt in PES5)

Ghana

Togo

Angola

 

Americas:

 

Bolivia

Dominican Republic

Jamaica

Canada

Cuba

 

Europe:

 

Iceland

Belarus

 

Licensed Leagues:

 

Bundesliga

Portugeusse League

Serie B

J- League

 

New Non Licensed Leagues:

 

Coca Cola League One

 

Licensed Teams:

 

Liverpool

PSG

Lyon

Monaco

 

New Teams:

 

World XI

Europe XI

Classic World XI

Classic European XI

Sao Paulo FC

Internacional

Al-Hilal

Suwon Samsung Bluewings

Boca Juniors

River Plate

Corinthians

Raja Casablanca

Ajax Cape Town

Deportivo Saprissa

Sydney FC

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je već izašla za Sony, i ako će potpuno ista izaći za PC u oktobru, da li će biti novih transfera (tj. da li ih ima već u ovoj verziji za Sony) npr. Pires (Villareal), Ballack (Chelsea), Vučinić (Roma), Rosicky (Arsenal)...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

WE ti je verzija za japansko tržište PESa (koji je za ostatak sveta) tako da razlike ma šta ti neko pričao i ti pomislio da postoje NE POSTOJE. Svake godine izlazi prvo WE za Sony, pa se onda za PC u oktobru pojavljuje PES (da bi se sredili svi transferi i sl.), pa negde u martu/aprilu WE za PC. U neku ruku WE za Sony je beta verzija posle koje se ispravljaju propusti, bagovi itd.. Transferi su od prošle sezone, pa je tako za WE9 Vierra još uvek bio u Arsenalu recimo.

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

WE ti je verzija za japansko tržište PESa (koji je za ostatak sveta) tako da razlike ma šta ti neko pričao i ti pomislio da postoje NE POSTOJE. Svake godine izlazi prvo WE za Sony, pa se onda za PC u oktobru pojavljuje PES (da bi se sredili svi transferi i sl.), pa negde u martu/aprilu WE za PC. U neku ruku WE za Sony je beta verzija posle koje se ispravljaju propusti, bagovi itd.. Transferi su od prošle sezone, pa je tako za WE9 Vierra još uvek bio u Arsenalu recimo.

Ma, ja sam pitao za razlike u odnosu (WE9) na PES5!

 

Nego, ima 9-ka za PC!

Share this post


Link to post
Share on other sites

erm... ajmo ponovo:

 

WE ti je verzija za japansko tržište PESa (koji je za ostatak sveta) tako da razlike ma šta ti neko pričao i ti pomislio da postoje NE POSTOJE. Svake godine izlazi prvo WE za Sony, pa se onda za PC u oktobru pojavljuje PES (da bi se sredili svi transferi i sl.), pa negde u martu/aprilu WE za PC. U neku ruku WE za Sony je beta verzija posle koje se ispravljaju propusti, bagovi itd.. Transferi su od prošle sezone, pa je tako za WE9 Vierra još uvek bio u Arsenalu recimo.

 

Daklem ako opet nije jasno:

 

PES4 = WE8

PES5 = WEx

 

PES4 : WE8 = PES5 : WEx

4x=40

x=10 (-1)

x=9

-----------------

PES5 = WE9 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po toj logici, ekvivalent WE9 za evropsko trziste bi trebalo da bude PES 6.

Mislim, ako je sada izasao WE9 onda na jesen izlazi PES 6 bez da se pojavi WE10 (koji ce se pojaviti 2007. u aprilu/maju mesecu kao preteca PES7). Pa, onda ako za PES 8 treba da imamo WE11 onda NIKAKO WE9 ne moze da bude isto sto i PES 5..

 

A?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnoviji WE koji trenutno postoji je WE10 i izašao je sad za Sony (u maju) i on je preteča PES6.

WE9 je izašao prošle godine u maju (za Sony) i ove u martu (za PC)

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

postoji jedan World Cup patch gde je recimo Kina promenjena u Ganu i tako to: evo ti neki linkovi za početak, pa ako ne rade, tu je svemogući google icon_smile.gif

 

http://www.gamespot.com/pc/sports/proevolu...tml?sid=6147449 (205 MB)

 

a ovde imaš dosta toga: http://www.gamingaccess.com/index.php?combined_news=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...